Sahibinden.com beni mağdur etti

Bu konuyu okuyanlar

damlasungur34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bugün başıma gelenleri yazmak istedim forum adminlerinin de bu konuda destegini istiyorum şimdiden teşekkürler.

Bugün öglen sahibinden.com bireysel üyeligimden giriş yapip araç ilanı vermek için kredi kartim ilede ödeme yaptım ve 2 saat sonra onay bekliyor yazarken birden üyelik kapandı ve param da alınmış oldu.... aradıgım müşteri temsilcisi ukala cevaplar vererek güvenlik vs dedi ama zaten isim soyisim cebinden onaylı var telim faturalı ve üstüne kredi kartim ile ödeme yaptıgım halde hala bana güvenlik vs diye sayıklamaktalar ? kimlik ve fatura fotokopimi ne yapicaksın zaten herşeyim var sizde diyorum ama bana inandırıcı gelmedi kimlik vs göndersem belki de bilgileri satıyorlar ve vatandaşı magdur ediyorlar üstüne kredi çekebilirler online bankacılıgına girebilirler vs... ben hayatım da bu siteden böyle üçkagıt işler yapicaklarını düşünmezdim, kendim de iyi bir firmada çalışıyorum ve iş yemeklerimiz de aksoy grup yöneticileri ile karşılaşıyorum arada şimdi bir daha ki sefere kendilerine vatandaşları neden dolandırmaya çalıştıklarını sorucam? ama tepki olarak herkesin sahibinden.com denen siteyi ve sahibini cumhurbaşkanlıgına ve bimer e şikayet etmesi gerektigini düşünüyorum sonuçta ortada hem haksız kazanç var ve vatandaşın kimlik bilgilerini topluyorlar.

forumTRC

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
En iyisi kendin gidip satcan yani araba üstüne satılık ve bilgileri yaz öyle yapanlarda var.

Şimdiden geçmiş olsun

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kimse senin basit bir kimlik fotokopin ile kredi çekemez. Kurumsal bir firmaysa hiç ilgilenmez. Çok kıllandıysan kimlik üzerine yaz ne için yolladığını geçersiz olsun kullanımlar için. Kendileri adına kurumsal risklerin giderilmesi ve sahteciliğin önlenebilmesi için istemek durumunda kalabiliyorlar.
Facebook bile bunu istemeye kendine hak görebiliyorsa sahibinden pekala isteyebilir. Senin adına satış yapıyor.