Sağlık İçin Sağlıklı Su İçin!

Bu konuyu okuyanlar

forumbükücü

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Özellikle sıcak yaz günlerinde su vücut için olmazsa olmazdır. Vücudun her anlamda ihtiyaç duyduğu suyu sağlıksız damacanalardan tedarik etmek yerine çeşmenizden akan suyu arıtabilirsiniz. Teknoloji hayatımızın diğer noktalarında olduğu gibi bu alanında da gelişti. Artık çeşme suyu tek filtreden değil 9 katmanlı filtreden geçiyor. Damacanaların çok sağlıklı olmadığını hepimiz biliyoruz. Hem plastik olması hemde depozitolu olmasından dolayı tekrar tekrar kullanılması sağlık anlamında ciddi sorunlara neden olabilir. Ben evime aldım açıkcası tereddüt ediyordum nasıl olur alsam mı almasam mı işe yarar mı diye ama iki kişilik evimiz üç kişi olunca insan evladının sağlığını daha fazla düşünüyor. Doktorumuza da danıştık o da önerince satın aldım bir tane tat olarak cidden net bir lezzet farkı var.

https://www.qnetturkiye.com.tr/prod...mepure/homepure-nova-water-filtration-system/

mervee89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben gün içerisinde su içmesem gün boyu asla aramıyorum aslında o kadar zararlı ki aklıma geldikçe zoraki içiyorum resmen