Safari tarihçe verisi silinmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhaba dostlar, bu konuya yakın bir başlık bulamadığım için yeni konu olarak yazmak istedim, safari de tarayıcı geçmişini sildim tüm verileri herşeyi sildim safari web site verileri vs ancak yine de iphone saklama alanı sekmesi safari başlığın da en altta tarihçe kısmın da 1,6mb bir veri görünüyor. Bu kafama takıldı ne olduğunu da bulamadım. Sizce ne olabilir? Yani her şey silinmesine rağmen burada bir miktar veri görünmesi normal mi ? Apple chat desteğe bağlandım kesin net bir bilgi veremediler, herhangi bir sorun olmaz dediler. İşte ayardan dolayı belki siri arama geçmişidir vs. üstün körü bir bilgi alabildim, siri geçmişi ile alakalı şeyleri de sildim kestirmeler vs. vardı. Yine de bu 1,6 mb olan tarihçe yi sıfırlayamadım.

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Yerimleri olabilir mi?
Yer imlerini silmeye üşendim aslında, aklıma geldi ama tarihçe olunca zayıf ihtimaldir dedim. Hani yer imleri tarayıcı verisi gibi saklar belki ama bilmiyorum. Girilen sitelerden kalanlar ve yer imleri de dahilse tarihçe ye, bilmiyorum deniyim bir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerimleri olabilir mi?
Yer imlerini de sildim hocam, aynı yine tarihçe kısımında 1,6 mb veri var.

Son düzenleme:

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ PAYLAŞIR MISINIZ

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ PAYLAŞIR MISINIZ
Görüntü ekledim az önce yine sıfırladım tarayıcı verilerini, yani hep orda o tarihçe de hiç bir şey olmamasına rağmen 1,6 mb hep kalıyor.

Ekli dosyalar

• FCB4B60A-05DC-423C-805B-DC12B7807629.png
    FCB4B60A-05DC-423C-805B-DC12B7807629.png
    107.2 KB · Görüntüleme: 582

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Bilemiyorum, Apple'a bildirimde bulunun.

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bilemiyorum, Apple'a bildirimde bulunun.
Garip bir durum dimi hocam, Apple canlı chat destek de sordum ama dediğim gibi net bilgi veremedi, kendi telefonunda da sildi tarihçeyi baktı bir kaç mb bende de kaldı falan dedi anlamadım valla. Başka nasıl bildirebilirim Apple a durumu. Çok önemli bişey değildir herhalde, bilmiyorum yada zararlı bi yazılım yüklendi olmaz zor ihtimal ama bilmiyorum.