Safari tarihçe verisi silinmiyor.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Hatukoy

Üyecik
Katılım
26 Ağu 2014
Mesajlar
75
Puanları
8
Merhaba dostlar, bu konuya yakın bir başlık bulamadığım için yeni konu olarak yazmak istedim, safari de tarayıcı geçmişini sildim tüm verileri herşeyi sildim safari web site verileri vs ancak yine de iphone saklama alanı sekmesi safari başlığın da en altta tarihçe kısmın da 1,6mb bir veri görünüyor. Bu kafama takıldı ne olduğunu da bulamadım. Sizce ne olabilir? Yani her şey silinmesine rağmen burada bir miktar veri görünmesi normal mi ? Apple chat desteğe bağlandım kesin net bir bilgi veremediler, herhangi bir sorun olmaz dediler. İşte ayardan dolayı belki siri arama geçmişidir vs. üstün körü bir bilgi alabildim, siri geçmişi ile alakalı şeyleri de sildim kestirmeler vs. vardı. Yine de bu 1,6 mb olan tarihçe yi sıfırlayamadım.
 

Hatukoy

Üyecik
Katılım
26 Ağu 2014
Mesajlar
75
Puanları
8
Yerimleri olabilir mi?
Yer imlerini silmeye üşendim aslında, aklıma geldi ama tarihçe olunca zayıf ihtimaldir dedim. Hani yer imleri tarayıcı verisi gibi saklar belki ama bilmiyorum. Girilen sitelerden kalanlar ve yer imleri de dahilse tarihçe ye, bilmiyorum deniyim bir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerimleri olabilir mi?
Yer imlerini de sildim hocam, aynı yine tarihçe kısımında 1,6 mb veri var.
 
Son düzenleme:

Hatukoy

Üyecik
Katılım
26 Ağu 2014
Mesajlar
75
Puanları
8
Bilemiyorum, Apple'a bildirimde bulunun.
Garip bir durum dimi hocam, Apple canlı chat destek de sordum ama dediğim gibi net bilgi veremedi, kendi telefonunda da sildi tarihçeyi baktı bir kaç mb bende de kaldı falan dedi anlamadım valla. Başka nasıl bildirebilirim Apple a durumu. Çok önemli bişey değildir herhalde, bilmiyorum yada zararlı bi yazılım yüklendi olmaz zor ihtimal ama bilmiyorum.
 
Üst
stat counter