Saf Android vs İOS

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
125
Sizce hangisi daha stabil ve kullanışlı olur. Google Pixel çıkan günden beri düşünüyorum. "İOS stabil diye kullanıyorum" diyen kullanıcılar Google Pixele geçerse sorun yaşarmı. Bu konuyu tartışalım.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Saf android güzel olabilir belki ama Google Pixel fiyatını hak etmiyor. 7 Plus tercih ederim. (Tr fiyatı değil ABD olarak düşünürsek)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Sizce hangisi daha stabil ve kullanışlı olur. Google Pixel çıkan günden beri düşünüyorum. "İOS stabil diye kullanıyorum" diyen kullanıcılar Google Pixele geçerse sorun yaşarmı. Bu konuyu tartışalım.
ikisi de kararlı fakat özgürlük konusunda tabi ki android kardeşim ama Google Pixel fiyatını hak etmiyor.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Google pikselin fiyatını hakketmiyor olabilir ama 7 plus hiç hakketmiyor fannoyluk yapmayalım lütfen bana ne amerika fiyatlarından beni ilgilendiren Türkiyem deki fiyat

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Google pikselin fiyatını hakketmiyor olabilir ama 7 plus hiç hakketmiyor fannoyluk yapmayalım lütfen bana ne amerika fiyatlarından beni ilgilendiren Türkiyem deki fiyat
Türkiye fiyatlarına hiç girmeyelim. Abd fiyatları isr onlara göre 650-700 dolar yani 600-700 lira gibi bisey oluyor . Pixel'in fiyatı nedir bilmiyorum ama o da o civardadır. Fiyatı ı hakeden şuan Ülkemizde bi Mi5, Axon 7 falan vardır :)

Reaksiyon puanı
125
Fiyatını hak etmiyor doğru söylüyorsunuz. Yorumlar için teşekkür ederim. Bide konuyu yanlış açmışım. BlackBerry konusunda sorun olurmu ?

Son mesajlar