sadece tavsiye istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
selam arkadaşlar şimdi bende i5 7500 işlemci var z270h anakartımda asus strix ses kartı ile kullanıyordum oyun güncellemesi ile aynı gün denediğim için 2 hafta falan oldu o zamandan beri işlemci kullanımları %99 kadar ulaşıyordu buda drop yapmadan fare takılmasına sebep oluyordu dün işlemci ses yazılımı ile ses kartının ses drivarı birbirine girişince yazılımları falan sildim geri bir türlü eski sesi alamayınca da ses kartını söktüm anakartın ses kartıda gayet iyidi zaten onu kullanıyım hemde drop ses kartından mı diye bakıyım dedim gerçekten ses kartındanmış oyun geri akıcılığına döndü ama ben bu droplardan dolayı amd sisteme geçme olayını kafama sokmuştum r5 2600 ve asus b450f anakartını almayı düşünüyordum ve bu hafta da buna yeticek parayı topladım denebilir ama drop gitti işlemci değiştirme gereksinimi de gitti ama koydum bari kafaya alıyım derken arkadaş sağolsun öyle fps artışı falan olmıyacak dedi gerçektende olmiyacak bende fps beklentim yoktu zaten bende biliyordum öyle aman fps farkı olmiyacağını ama gerek kalmadı bari amd 3000 serisini ve yeni anakart falan çıkabilir dedi bekle dedi benim düşüncem ise hala şu bu serinin en üst modellerini alıcak olsam tamam beklerim ama bana faslasıyla yeticek bir işlemci ve işime yarıcayak bir anakart alıp işin içinden tamamen cıkmayı düşünüyorum hala. Ses kartı ve anakart boşa cıkıcak elimdeki işlemciyi ise 750tl'ye satıcam şimdi geçmek mantıklı mı yoksa 3000 serisi falan cok pahalı cıkar onun için dağa fazla zorlamaya gerek yok diyip alıp geçmek mi kafam birmilyon oldu ne yapmalıyım var mı fikir vericek olan ?