Sadece Destek!

Bu konuyu okuyanlar

FurkaneYıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar güzel bir iş yapmaya çalışıyorum.Lütfen sizde destek verin!

Merhabalar shiftdelete.net ekibi.Sizlerden bir ricam olacak.Bunu göreceksinizdir belki.İnşallah görüyor ve okuyorsunuzdur.Ben ve arkadaşım sizin gibi teknoloji&oyun sitesi kuruyoruz ve 15 yaşında aralıksız site yapmak için uğraşıyoruz.Türk internet siteleri adına birbirimize destek vermemiz gerektiğini düşünmekteyim.Sayın Hakkı Alkan'ın girişimcilik videosunu izledim ve çok etkilendim.O zamanlar sizin rakibiniz olan Donanım Haber gibi sizinde bizlere destek çıkmanızı diliyorum.Gerçekten 15 yaşında ofise gelip aralıksız araştırma yapıp birşeyler başarmaya çalışıyorum.Sabahları Sayın Hakkı Alkan'ın dediği gibi hergün erken kalkıyorum yaz gününde.Benim yaşımda çocuklar tatil yaparken ben burada uğraşmaya çalışıyorum ve ne olursa olsun asla pes etmeyeceğim.Sayın Hakkı Alkan birincil örnek aldığım kişidir şüphesiz ve siz ekibinizide çok örnek alıyorum.Allah izin verirse sizde destek verirseniz çok iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz.İleride de sizin gibi şirket kurmak ve sürekli bu iş için uğraşmaya çalışıcağım.Şimdiden oraya buraya koşturuyorum.Birilerinden destek almak için.Erzurum'dan İstanbul'a Google Adsense kursuna bile geleceğim ağustos ayında,babam sağolsun ayarladı.Davet ederseniz sizin ofisinizede gelmek çok isterim.Ben size sürekli mail atacağım,yeter ki siz görün.Sizden tek ricam bunu Sayın Hakkı Alkan abimize iletmeniz.Zaten bu yaşta sitenize reklam vermemiz mümkün değil,gücüm yetmez.Okuduysanız bile olumlu olumsuz yanıt vermenizi rica ediyorum.Yeter ki bana bir şans verin.Çok mükemmel projelerim var ama herşey siteye bağlı bunları yapmam için.Güzel şeyler olacak inşallah.Sizlere bu kadar güzel içerikler ürettiğiniz için teşekkür eder,umarırım bana geri dönüş yaparsınız.Samimiyetle sizleri ailem gibi seviyorum ve sizlere yeniden teşekkür ediyorum.Kendinize çok iyi bakın.İyi çalışmalar dilerim.Unutmayın ki sizler çok değerlisiniz ve çok seviliyorsunuz.Allah sizlere bol kazançlar nasip etsin....

Ağustos Ayında Ofisinize Davet Edilmem Dileğiyle
Sizi Ailesi Gibi Seven: Furkan Yıldırım

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
@Hakkı Alkan bakar mısınız hocam? :)
Dostum Shiftdelete ailesini sevdiğini söylemişsin biz de bu ailenin parçasıyız sanırım üstüme alınabilirim :p :D

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

FurkaneYıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu arada site falan kuruyormusşunuz her şekilde yardımcı olabilirim güvenlik yazılım domain hosting vs her konuda ÖM yoluyla yazabilirsin.
Çok teşekkür ederim,çok iyi niyetlisin.Şuanlık herşey güzel.Bitince linkini atarım sitenin:)Tekrardan çok teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada site falan kuruyormusşunuz her şekilde yardımcı olabilirim güvenlik yazılım domain hosting vs her konuda ÖM yoluyla yazabilirsin.
Belki sizin desteklerinizle bir yerlere gelmeye çalışırız...

Belki sizin desteklerinizle bir yerlere gelmeye çalışırız :)

Son düzenleme:

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Çok teşekkür ederim,çok iyi niyetlisin.Şuanlık herşey güzel.Bitince linkini atarım sitenin:)Tekrardan çok teşekkürler.

Belki sizin desteklerinizle bir yerlere gelmeye çalışırız...

Belki sizin desteklerinizle bir yerlere gelmeye çalışırız :)
:) İnşallah

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
forumdan sitenizi tanıtan bir yazı verebilirsiniz.