Saçlarım dökülüyor normalmidir?

Günde 25 30 tel dökülme normal mi?

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

emrekorkmaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaşım 18 hergün banyo yapıyorum 25 30 tel saçım dökülüyor yıllardır böyle banyo dışında yastıkta saç yaparken vs günlük hayatta hiç saçım dökülmüyor normalmidir sizce ? Saçımın son hali https://i.hizliresim.com/ERO49q.jpg

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Tel tel saydın mı ? :D Herkesin saçı bir miktar dökülür. Kırılmalar olur herkeste :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
yani herkes de bir miktar normal olarak dökülür verdiğin rakam normal geldi bana

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Aynen çok gelince sayıyodum
--- Gönderi Güncellendi ---
:)
Fazla kafana takma, Stres artırır. Yanlış beslenme, artırır. Spor yapmazsan artar. Güneş ışığı almazsan artabilir. Her duşun altına girdiğinde başını şampuanlama, haftada 1 kez sabun kullan. Geri kalan günler sadece duş al çık.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
25-30 adet kadar normal sayılıyor kafaya şapkadan başka bir şey takma zeytinyağlı sabun kullan banyoda 50 yaşına gelsen bir şey olmaz

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Arkadaşlar yaşım 18 hergün banyo yapıyorum 25 30 tel saçım dökülüyor yıllardır böyle banyo dışında yastıkta saç yaparken vs günlük hayatta hiç saçım dökülmüyor normalmidir sizce ? Saçımın son hali https://i.hizliresim.com/ERO49q.jpg
Bi doktora danışmanı tavsiye ederim.Çünkü ben de saç az kaldı.26 yaşın da olmama rağmen.Bioxın felan herşeyi kullandım.Çözüm olmadı.

emrekorkmaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi doktora danışmanı tavsiye ederim.Çünkü ben de saç az kaldı.26 yaşın da olmama rağmen.Bioxın felan herşeyi kullandım.Çözüm olmadı.
ne kadar dökülüyordu günde
banamı söylüyon kelim ben kel :) şaka şaka o gür saçlardan dökülme olsa herkes aynı şekil düşünür
Yani içimi rahatlattın kardeşim teşekkür ederim :D
banamı söylüyon kelim ben kel :) şaka şaka o gür saçlardan dökülme olsa herkes aynı şekil düşünür
Senin ne kadar dökülüyoduda o hale geldin ki :cool:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Ştres saç döktürür. Yerine yinisi eldiği üddetçe sorun yok. Mevsimsel olark dökülme artabilir.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
ne kadar dökülüyordu günde

Yani içimi rahatlattın kardeşim teşekkür ederim :D

Senin ne kadar dökülüyoduda o hale geldin ki :cool:
Benim saçların dökülmesi gün de 5-60 tel di.Şuan da az kaldı resmen kel olmadı ama yine üst kısımlar seçilebilecek durumda.

emrekorkmaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin ne kadar dökülüyoduda o hale geldin ki
Benim saçların dökülmesi gün de 5-60 tel di.Şuan da az kaldı resmen kel olmadı ama yine üst kısımlar seçilebilecek durumda.
50 60 fazlaymış neyse allah şifa versin bitkisel şampuan kullan kesinlikle

thanepro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kardeşim tamamen ırsi bir durum saç dökülmesi. zeytinyağı, yumurta sarısı karışımı yap saç derine uygula 2 saat beklet sonra ılık su ile iyice yıka ayda 2 kere yap. en azından dökülmeyi geciktirirsin

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Takarsan Stres Yaparsın Böylece de Hem PANIK ATAK Olcksın Hemde Dökülmesine Yardımcı Olcaksın Daha Fazla.. Fazla Stres ve Sıkıntı Sac Dökümünü Kolaylastırır.. Yapma.. Oluruna Bırak.. Olan ZATEN OLacaktır..

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
20 yaşındayım, saçlarım saçların yanları da açıldı epey. 40'a doğru kel kalırım. Niye? Testestoron bol.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
günde 100 tel normal çok geliyorsa sıfıra kazıt dökülmez Sherlock Holmes (Elementary) kazıtıyor mesela...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bioZ kullanmıştım etkili dökülmeyi azalttığı bariz orta da bir şampuan.
abartılı olmadığı sürece saç dökülmesi gayet normaldir.