Saçlarım çok sık yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

TheGhost58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar saçlarımı şampuanla yıkıyorum (Clear Man Cool sport menthol) yıkadıktan sonra kuruluyorum sorun yok ama bir gün sonra saçlarım felaket sık çok zor şekil alıyo yardım edin.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
sacların sık dıye bısey yok sacların sert sanırım bunu da aktardan alabıleceğin yağlar var orda yardımcı olurlar ve saclarını devamlı olarak aynı sampuan ile 8,11 ay arası yıkman lazım ki saçın uyum sağlamsı uzun suruyor 1/2hafta kullanıp bu işime yaramıyor diyen çok cunku dermotolog ıle de görüş

TheGhost58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış telafuz ettim dediğiniz gibi sert kepek sorunum vardı bunu şampuan 1 yıkamada neredeyse tamamen geçirdi sertliği geçirmeyince endişeendim yaklaşık 3 haftadır düzenlı olarak kullandım bu arada teşekkürler

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
Yanlış telafuz ettim dediğiniz gibi sert kepek sorunum vardı bunu şampuan 1 yıkamada neredeyse tamamen geçirdi sertliği geçirmeyince endişeendim yaklaşık 3 haftadır düzenlı olarak kullandım bu arada teşekkürler

kepek tek yıkamada gecmes aslında sadece bir anlık yok oluyor kepek strese baglı olarak cıkar bıde sıgara alkol tetıkleyıcıdır uyku duzenı bıle önemli dıkkat etmen gerekır

TheGhost58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 haftadır kepeğim hiç artmadı fazlaydı ama düzenli yıkadıkça dahada azalıyor

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar saçlarımı şampuanla yıkıyorum (Clear Man Cool sport menthol) yıkadıktan sonra kuruluyorum sorun yok ama bir gün sonra saçlarım felaket sık çok zor şekil alıyo yardım edin.
Dostum
1. çözüm jöle kullanabilirsin yada saç spreyi
2.Ara makas attırabilirsin
3.Saç kremiyle saçını yıkarsan daha yumuşak ve daha kolay şekil alır
4. bunların hiçbiri işe yaramazsa sevgili yap zaten dökülürler daha rahat ve ferah bir saçın olur.

TheGhost58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum
1. çözüm jöle kullanabilirsin yada saç spreyi
2.Ara makas attırabilirsin
3.Saç kremiyle saçını yıkarsan daha yumuşak ve daha kolay şekil alır
4. bunların hiçbiri işe yaramazsa sevgili yap zaten dökülürler daha rahat ve ferah bir saçın olur.

Sonuncusu iyiymiş :D

TheGhost58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu saçtan sevgiliye geldi sevdiğim kız varda açılamıyorum ilk defa bu kadar aşık oldum ben hep aklımda neyse