Saçlarım çalı gibi ve Kepek sorunu

Bu konuyu okuyanlar

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar saçlarım çalı gibi ve kepekli hergün saçımı yıkamak zorundayım. Her günde yıkadığım için çalı gibi oluyor. Eğer 1 gün aksatma yaptığımdada kepek sorunu çıkıyor. Kullandığım şampuan "head and shouldrs" bu sorunu yaşayıpta daha sonra kullandığı şampuanı önerebilir mi? Kepek sorunu yaratmaycak çalı gibi yapmayacak saçımı ? Şampuan değiştirmek istemiyorum sürekli sizlerden öneri bekliyorum. Benim gibi daha önce sıkıntı çekenlerden. Okuduğunuz ve yardımlarınız için teşekkürler

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O kullandığın şampuan kepek yapan 1. etken. Saçımda kepek yoktu bir ara kullandım hemen kepek yaptı anında değiştirdim şampuanı. Panten ve clear man kullanıyorum 2 side gayet iyi.

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
ben de aynı dertten muzdariptim hem saçlarım keçe gibi, hem dökülüyor, hem kepekleniyor bu yüzden her gün yıkamam gerekiyordu. tresan yağlı saçlar için kullanıyorum 2 haftadır o da saçları keçe gibi yapıyordu 3,4 yıkamadan sonra kendine geldi saç. dökülmeyi kesmedi pek ama kepekler azaldı. iki günde bir yıkıyorum artık. bir araştır istersen carrefourda falan 22 lira.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Yurt dışında yaşıyorum standart şampuanlar tercihim şuan için @Lazzz bu bende kepek olayı hep vardı. Sadecr pantende çözüm buldum bir çok kez farklı şampuanlar denedim günümüzdede bir çok farklıda var. Clear man ı kullanmadım. Deneyeceğim.[emoji1305]

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Clear man sacı cansızlaştiriyor ama temizliyor ve kepek yapmıyor yakında panten alacağım bende.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Prozinc alıp bitirene kadar kullan. Bende kullanıyorum.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Sabun kullanmanızı tavsiye ederim...En iyisi eski sabunlar özel yapılmış zeytinyağlı sabunlar...Ne kepek yapıyo ne sertleştiriyo...Üstelik daha parlak duruyo heralde zeytinyağından dolayı...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sabun kullanmanızı tavsiye ederim...En iyisi eski sabunlar özel yapılmış zeytinyağlı sabunlar...Ne kepek yapıyo ne sertleştiriyo...Üstelik daha parlak duruyo heralde zeytinyağından dolayı...
Saçları yağlı olan bir kişi kullanırsa sonu kötü olur bu sabunla :D

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Benim kafa daha kuru sabun filanda kütük gibi yapıyor saçları sanırım doğal sabunlardan bahsetiyorsunuz. Zeytinyağlı olandan denicem

ukbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
amann kazıttır gitsin , hiç uğraşma :D

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Zeytinyağlı sabun tavsiyesini bende veriyorum.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar deneyeceğim. ;)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar saçlarım çalı gibi ve kepekli hergün saçımı yıkamak zorundayım. Her günde yıkadığım için çalı gibi oluyor. Eğer 1 gün aksatma yaptığımdada kepek sorunu çıkıyor. Kullandığım şampuan "head and shouldrs" bu sorunu yaşayıpta daha sonra kullandığı şampuanı önerebilir mi? Kepek sorunu yaratmaycak çalı gibi yapmayacak saçımı ? Şampuan değiştirmek istemiyorum sürekli sizlerden öneri bekliyorum. Benim gibi daha önce sıkıntı çekenlerden. Okuduğunuz ve yardımlarınız için teşekkürler
clear man mavi kutulu olanı tavsiye ederim benimde senin gibi sorunum vardı bu şampuandan sonra kurtuldum...

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Clear man mentollü öneririm 2-3 aydır kullanıyorum Panteneden geçtim ne kepek oluyor nede saçlarım sertleşiyor.

427

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkes Clear Man demiş. Bu meret bir tek bende mi kepek yaptı?