Saçımın Kökü Öne Mi çıktı?

Bu konuyu okuyanlar

xcagqghw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IMG_20180201_163520_477.jpg

Gençler saç Böyle Ben Saçıma Keratin Yaptım bilmeyenler varsa kıvırcık saçlı olanları düzleştiren kimyasal ürün saç dökmuyor ama şöyle bir sorun varki saçı yikladığında dümdüz kuruttuğu da da bir bok etmiyor yine saçı düzleştirici ile duzlesiriyorsun ben masa ile yapıyorum gerçi düzleştirici de sipariş ettim de ben konuma geleyim gençler saçın kökü dışarı mi vurmuş sizce? Ben o kök dediğim yere 3 kere keratin yaptım ancak 3 kere de kıvır kıvır olan tek yerdi diğer tarafları hep dümdüz olmuştu ki taaki dün tekrar denedim baya denedim sonunda oda düzleşti sizce saçın kökü dışarı mi vurdu yoksa saçin normal bir yeri mi ben pek sanmıyorum ama fen lisesine giden bir arkadaşım evet saç kökün olabilir dedi internette de okudum saç kökü değiştirebilirseniz saçınız düz olabilir diye ben pek inanmıyorum ama sizin de görüşlerinizi alayım dedim saç kökum olabilir mi? Yada saçım düz çıkabilir mi çünkü o taraf artık düz yani yikadigimdada düz kuruttugumdada

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 34225yani tam olarak böyle

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 34225yani tam olarak böyle

Son düzenleme:

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
yüzünü saklamana gerek yok fbi peşine düşmez. biraz oluyo o berbere saçını kestirirken söyle alıyor orayı