saçı yağlananlar baksın belki bi yardımım dokunur

Bu konuyu okuyanlar

raveyjar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim saçım yıkadıktan 1 gün sonra (belki belli bi saat sonra bilmiyorum) anında yağlanıyo 21 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç takılmamıştım buna kepeğe karşı etkili şampuanlardan kullanıyodum her neyse geçen gün yalı saçlar için olan bi ürün denedim şampuan markası aktardan almadım 3 gündür saçlarımı yıkamıyorum ve çok az yağlandığını gördüm, sizlerle paylaşmak istedim bunu eğer bu sıkıntıdan çeken birileri varsa yardımcı olabilirim (bu arada saçı her gün yıkamak yağlandırmayı arttırırmış arkadaşlar) ee biz napalım o saçla mı çıkıcaz dışarı diyorsanız kuru şampuan önerebilirim. iyi forumlar :cool:

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ürünün adını neden söylemedin.

raveyjar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Reklama girebilir diye düşündüm, forum da yeniyim özelden belirtirim soran arkadaşlara

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Ben mecidefendi ısırganlı kullanıyorum. Normalde 1 günde yağlanırken 2 güne çıkıyor. Hala önüne geçemedim ama en azından uzattım.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Sen şampuanın adını söyle, reklam olup olmadığına bakalım biz :D

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Söle gitsin kardo nabacan reklam olsa. ASUS MSİ PANTENE BİOBLAS GİGABYTE ÜLKER ETİ....

raveyjar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
pantene yağlı saçlar için çıkarttığı bir seri var aqua light bende baya bi işe yaradı bi deneyin bakalım sizde.