Saç Ekimi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
4 Ağu 2015
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
0
#1
Merhaba Arkadaşlar,

ülkemizde son dönemlerde saç ekimi oldukça güçlü bir sektör haline geldi. Özellikle İstanbul başta olmak üzere bir çok turist'in ülkemizi bu yüzden ziyaret ettiğini sokaklarda dolaşarak anlayabilirsiniz. :yes: Ülkemizde bir çok dünya ülkesine göre saç ekimi operasyonları çok uygun fiyatlara ve sağlıklı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Tabi bu sektörün bu denli gelişmesi bu iş kaymağından yararlanmak isteyen bazı arkadaşlarında gözünü açtı :) Benim belirmek istediklerim şunlar. Saç ekimi profesyonel bir iştir ve kesinlikle doktorlar tarafından yapılmalıdır. Bunun yanında doktoru asiste eden hemşire ekibinin de tecrübeli olması gerekmektedir. Saç ekimi operasyonu kesinlikle uygun ameliyathane koşullarında yapılmalıdır. Çok düşük fiyatlara saç ekimi yapılan yerler var. Önemli olan bu işin fiyatı değil. Görünüm doğal olması. Bende bir saç ekim merkezinde çalışıyorum. Çalıştığım yer ülkemizde ilk saç ekim operasyonunu gerçekleştiren kurumlardan birisi. Bu tarz kurumlar tercih etmenizi ve işleminizi ona göre yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü aldatıcı fiyatlarla operasyonu gerçekleştiren kurumlar hastalarını hüsrana uğratmaktadır.
 
Katılım
17 May 2018
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
ankara
#3
Merhaba ben saçlarımı 2017 Ekim ayında Mega Hair Trans da ektirdim. Fue yöntemi ile yapıldı ekimim 4000 grefts ekildi. Ekim öncesinde saçlarımı 1 numaraya vurduk saç kökleri ensemden alındı doğal bir saç ekimi oldu çok memnun kaldım. Aldığım hizmet çok güzeldi ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara da tavsiye ederim.
 
Katılım
18 Eki 2016
Mesajlar
466
Beğeniler
33
Puanları
28
#4
Ben 1-2 yıl sonra protez saç yaptırıcam, öneririm. Yaşım 18
 
Katılım
24 Ocak 2010
Mesajlar
740
Beğeniler
445
Puanları
63
Konum
İstanbul
#5
Bende 1.5 yıl önce Amerikan estetik ve cerrahi merkezinde yaptırdım, işyeri Beşiktaş fulyada .gayet memnunum ihtiyacı olanların kesinlikle güvendikleri bir klinikte ektirmelerini tavsiye ederim.
 
Katılım
10 Ağu 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
#6
Ben saç ekimi için almanyadan geldim estecentera. Bir sene oldu operasyondan itibaren. Çok memnun kaldım sonuçtan kesinlikle tavsiye ediyorum. ibrahim bey ve ekibi çok iyiydi.
 
Katılım
13 Tem 2018
Mesajlar
85
Beğeniler
23
Puanları
8
#7
Babama İstanbul merkezli hizmet veren bir saç ekim merkezinde ekim işlemi yaptırdık. Personel çok ilgiliydi fakat biz babamdan deyim yerindeyse illallah ettim. Özellikle saç ekim sonrası dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili verilen geniş çaplı listenin uygulanma süreci bizi bıktırdı. Sigara bağımlısı bir babanın oğlu olarak söylüyorum, eğer sigara kullanan bir babanız var ise saç ekimi yaptırmayın :) ( Konuyla ilgili olan arkadaşlar var ise daha fazla bilgi alabilirler; Saç Ekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler )
 
Üst
stat counter