Saç açıcısı hakkında öneri talep ediyorum

Bu konuyu okuyanlar

Shine61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sevgili Shift Delete.Net takipçileri ve yöneticileri;

Ben saçımın ön tarafında 2 parmak kalınlığındaki bir kısmı griye boyamak istiyorum.Bunun üstüne bir kozmetik dükkanından gri saç boyası aldım ve saçıma ilk gün uyguladım. 45 dakika sonra duş aldığımda elde ettiğim sonuç simsiyah saçtan sadece 2 ton daha açık bir kahverengi ile kapalı sarı arası bir renkti. Toprak rengine benzer bir renk oluştu ve parlak gün ışığı haricinde ilk bakışta belli olmayacak kadar açıldı rengi. 2 - 3 gün sonra saçımın aynı kısmına tekrar uyguladım yine 45 dakika kadar bekledim fakat elde ettiğim sonuç bir ton daha açık renkti, gri renginden en ufak bir eser yok yani.Bana tanıdığım birkaç arkadaşım açıcı kullanmamı önerdi, anneme bu durumu ilettiğimde bizde açıcı var ama çok zararlı saçına zarar verebilirsin dedi. Birkaç forumda araştırdım ama net bir sonuç elde edemedim ve bilen insanlara danışmak istedim.Sizler bana yardımcı olabilirmisiniz acaba açıcıdan başka bir seçeneğim var ise onu bana sunabilirmisiniz yada açıcıyı en zararsız şekilde nasıl kullanacağımı bana açıklayabilirmisiniz, şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum ve bilgili arkadaşlarımdan cevap bekliyorum;

Saygılarımla; OĞUZ