Sabri kendisiyle alay edenlere ne dedi

Bu konuyu okuyanlar

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[h=3]Twitter'da alay edenlere ne dedi?[/h]
1344857985-sabri.jpg
[h=4]Sarı kırmızılı takımın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, Engin Baytar'ın cezası ve sosyal medyada kendisi ile ilgili yapılan yorumlar hakkında konuştu.[/h]

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, konuk olduğu TRTSpor Futbol Ateşi programında çarpıcı açıklamalar yaparken, takımın en büyük zaafının duran toplardan gol yemek olduğunu söyledi.Sabri, Teknik Direktör Fatih Terim'in takıma alan savunması yaptırdığını belirterek, "Duran toptan çok gol yiyoruz ama bu zaafımızı gidereceğiz. Hocamız bu konuda gereken çalışmayı yaptırıyor" dedi.
Sabri, takım arkadaşı Engin Baytar'a verilen 11 maçlık cezaya değinirken, "Bence Engin Baytar'a verilen 11 maçlık ceza çok normal. Aslında saha dışında çok iyi bir insan ama saha içinde bazen kendini kaybediyor ve yaptığı hareketten dolayı aldığı cezayı normal karşılıyorum" diye konuştu. Sabri ayrıca maçın devre arası Engin'i uyardığını da ekleyerek, "Maçın devre arasında 'Sakin ol sarı kartın var' dedim. O da bana 'Hiç merak etme sakin olacağım' dedi. Allah'tan sakin olmuş yoksa ne yapacaktı çok merak ediyorum" dedi.
Tecrübeli futbolcu sosyal medyada kendisi ile ilgili yapılan espirilere de, ""Twitter ve Facebook'ta benim ile ilgili çok espri döndüğünü biliyorum. Bunları hiç kafama takmıyorum; zaten sosyal medyada hiç hesabım yok ve takip etmiyorum" diye konuştu.
Sabri son olarak milli takımla ilgili, ""Milli takım kadrosunu gördüğümde Selçuk İnan'ın olmayışına çok şaşırdım. Ama bence takım umut veriyor ve Abdullah Hoca'ya sahip çıkılmalı" dedi.

http://spor.internethaber.com/spor/super-lig/twitterda-alay-edenlere-ne-dedi-136546.html

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ne kadar sosyal medyada dalga gecilen, adina karikaturler yapilan biri olsa da efendiligini koruyan birisi.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=286034]leroy[/MENTION], futbol konularını spor başlığına açalım lütfen.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Adam bu adam ya baksana ne bir hakaret ediyo nede başka birşey alay edenler utansın !

Adam bu adam ya baksana ne bir hakaret ediyo nede başka birşey alay edenler utansın !

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
dalga konularında herkes sabri olsa keşke :)

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bi kaç tane şutu ( :lol: ) tribüne vurdu diye ne hale getirdiler :4:

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
saha içinde de böyle aklı başında oynasan ya. :D