S9 vs a70 hangisi alinir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

s9 vs a70 hangisi alinmali?

• Kullanılan toplam oy
    13

Leand

Dekan
Mi 9t öneririm neden dersen sadece işlemci değil kamera ve seste de farkları var.
Onun dışında a70 3. seçenek olur benim için ikiye pek ısınamasamda oppo reno z girer ama düşüncem fiyatı biraz düşmeli. Xiaomide a70 ve reno z'den başka daha iyi çözümlerde var ama en iyisi mi 9t.

nco16

Üyecik
lg v30 plus öneririm, kablosuz şarj ve IP68 sertifikası var. İşlemciside mi 9t ile hemen hemen aynı performansta gözüküyor. Ama ön kamerasının kötü olduğundan bahsediliyor, onuda hatırlatayım.

|SeYYaH|

Rektör
Yahu sizi/leri anlayamıyorum bir türlü... Bu genç arkadaş bir soru sormuş: Şu iki telefondan birini alacağım, hangisini tavsiye edersiniz diye. Hangi marka, model alayım diye sormuyor. Niye başka şeyler dayatıyorsunuz, anlayamıyorum.

S9 amiral gemisidir kardeşim, ben olsaydım onu tercih ederdim. Plus olanı tercih ederdim. Hangisini alırsan al hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan yeğenim.

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
Yahu sizi/leri anlayamıyorum bir türlü... Bu genç arkadaş bir soru sormuş: Şu iki telefondan birini alacağım, hangisini tavsiye edersiniz diye. Hangi marka, model alayım diye sormuyor. Niye başka şeyler dayatıyorsunuz, anlayamıyorum.

S9 amiral gemisidir kardeşim, ben olsaydım onu tercih ederdim. Plus olanı tercih ederdim. Hangisini alırsan al hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan yeğenim.
telefon önerisiyle ilgili bir şey gördüler mi mi9t’yi kopyala yapıştır yapıyorlar galiba

stat counter