S9 plusmi yoksa mi9

S9plustan mi 9 a geciyimmi

• Kullanılan toplam oy
    28

Bu konuyu okuyanlar

Ramazan4129

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Suanda elimde s9 plus var 5 aylık bir cihaz ama sıkıldım bu cihazdan. sizce s9 plus i satıp mi9 almalı mıyım.(ama alcağım mi9 turkiye garantili değil) lütfen kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirmk

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Marka olarak da xioami modeller arasida mi9

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Hocam ne gibi sıkıntınız var s9 plusta ? Değiştirirseniz bir fark göremessiniz diyim de.

Ramazan4129

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ne gibi sıkıntınız var s9 plusta ? Değiştirirseniz bir fark göremessiniz diyim de.
Hocam kavisli ekranından dolayı ekran filmi felan kullanmıyorum bu birincisi ikinciside oyunlarda baya isiniyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ne gibi eksileri olabilir gecersem

Son düzenleme:

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Hocam kavisli ekranından dolayı ekran filmi felan kullanmıyorum bu birincisi ikinciside oyunlarda baya isiniyo

Kamera kısmı bana kalırsa s9 plusta daha iyi. Ois desteği olması büyük avantaj sağlıyor. Mi9da ois yok malesef. Onun dışında peeformansta bir değişim hissetmessiniz. Batarya performansını iyileştiğini görebilirsiniz ama.

Ramazan4129

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera kısmı bana kalırsa s9 plusta daha iyi. Ois desteği olması büyük avantaj sağlıyor. Mi9da ois yok malesef. Onun dışında peeformansta bir değişim hissetmessiniz. Batarya performansını iyileştiğini görebilirsiniz ama.
Sagolun hocam yardımlarınız için ben bir iki dusuniyim bi

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Kavisli ekranlara filim taktırmak zor evet ama belli filimler,o tip ekranlara uygun bir şekilde takılabiliyor. (U tip ekranlara koruyucu taktırmak,düz ekranlara göre daha zor ama imkansız değil

Eğer oyun böyle candy crush gibi basit değilse telefonun ısınması normal.

Mi9’u alırsan kavisli ekrandan kurtulmuş olursun ve s9’a göre çok daha iyi oyun performansı alırsın ama yine de telefon ısınacaktır

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Xiaomi mi9 serisiyle şu an son noktayı koydu

cihaneken

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Ben Asus ZF3 ten Mi 9 a geçtim 3 aydır kullanıyorum ve şuan yazılım ve batarya konusunda hiç memnun değilim. Donanım güzel fakat yazılım sağlam olmadıktantan sonra yemişim öyle donanımı. Üstüne biraz daha koyup s10e yada op7pro almalıydım.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
S9+ neden sıkıldın? Gayet yeterli ve kaliteli cihaz aslında

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Ben Asus ZF3 ten Mi 9 a geçtim 3 aydır kullanıyorum ve şuan yazılım ve batarya konusunda hiç memnun değilim. Donanım güzel fakat yazılım sağlam olmadıktantan sonra yemişim öyle donanımı. Üstüne biraz daha koyup s10e yada op7pro almalıydım.

Yazılım ve batarya konusunda neden mutsuzsunuz.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,084

Hocam bende 18.09.2018 den beri Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum.
PUBG oynuyorum ve Yüksek performans gerektiren bir oyun ısınıyor ama sizin yapmış olduğunuz ayarlamadan kaynaklanıyor.
Yüksek performans moduna aldığınızda sorun yaşamayacaksınız, cihazınız da daha akıcı oynatacak.
Ekran koruyucu kullanabilirsiniz spigen.com da ki seçeneklere göz atabilirsiniz, Oyunlarda sorun yaşatmıyor ayrıca.
Cihazınızdan sıkıldıysanız Mi9 a geçebilirsiniz ama çoğu zaman S9+'u arayacaksınız bence.

cihaneken

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Batarya çok düşük geliyor bu cihaza, herşeyi limitlerde kullanıyorum, düşük ekran ışığı, siyah tema, karanlıl mod ama yinede sıradan bir kullanımda sabah 7 de evden çıkıp akşam 17 de gelene kadar ucu ucuna yetiyor.

Yazılım konusunda da kararlılık yok cihazda, bazen kafasına göre davrana biliyor. Örneğin geçenlerde medya dosyalarında takılma sorunu çıktı bir kaç gün sonra kendi düzeldi. Bu günlerde Bluetooth sorunu var. Ekran ışığı otomatikteyken kendi kendine deniz feneri gibi kısılıp açılıyor. OTG düzgün çalışmıyor. Akıllı cihazda olması gereken bazı arayüz özellikleri yok, düz bir yazılım. Sanki sadece oyuncular için açıp oyun oynasın diye tasarlanmış. Bir çok uygulamayı resmi olanlar para etmediği için harici indirip idare ediyorum. Mesaj, galeri, Başlatıcı. Kısaca telefonun bir günü bir gününü tutmuyor.

Oyuncu gençler için iyi bir telefon örnek pubg en yüksek ayarlarda 2 saat oyna cihaz ısınıyor bile demezsin. Tabi şarjı pubgde 3 saat falan gidiyor ondan sonra şarja takıyorsun bu seferde kulaklık olmadığı için oyunu oynayamıyorsun falan falan.

M3 motoru takılmış beyaz şahin gibi bir telefon.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,084
Batarya çok düşük geliyor bu cihaza, herşeyi limitlerde kullanıyorum, düşük ekran ışığı, siyah tema, karanlıl mod ama yinede sıradan bir kullanımda sabah 7 de evden çıkıp akşam 17 de gelene kadar ucu ucuna yetiyor.

Yazılım konusunda da kararlılık yok cihazda, bazen kafasına göre davrana biliyor. Örneğin geçenlerde medya dosyalarında takılma sorunu çıktı bir kaç gün sonra kendi düzeldi. Bu günlerde Bluetooth sorunu var. Ekran ışığı otomatikteyken kendi kendine deniz feneri gibi kısılıp açılıyor. OTG düzgün çalışmıyor. Akıllı cihazda olması gereken bazı arayüz özellikleri yok, düz bir yazılım. Sanki sadece oyuncular için açıp oyun oynasın diye tasarlanmış. Bir çok uygulamayı resmi olanlar para etmediği için harici indirip idare ediyorum. Mesaj, galeri, Başlatıcı. Kısaca telefonun bir günü bir gününü tutmuyor.

Oyuncu gençler için iyi bir telefon örnek pubg en yüksek ayarlarda 2 saat oyna cihaz ısınıyor bile demezsin. Tabi şarjı pubgde 3 saat falan gidiyor ondan sonra şarja takıyorsun bu seferde kulaklık olmadığı için oyunu oynayamıyorsun falan falan.

M3 motoru takılmış beyaz şahin gibi bir telefon.

Yapmış olduğunuz yorumda hangi cihazdan bahsettiğinizi de eklerseniz seviniriz :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xiaomi mi9 serisiyle şu an son noktayı koydu
bütçem olsaydı kesinlikle Mİ9 alırdım bende cuma günü Mİ9'u elime canlı olarak aldım cidden fıstık gibi telefon ancak fiyatı çok tuzlu bir de siyah rengi çok fazla parmak izi bırakıyor aynı şekilde mavi rengi de deli gibi parmak izi bırakıyor

ynsdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
iPhone kullanıcısıyım fakat mi9 efsane bir telefon.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
bütçem olsaydı kesinlikle Mİ9 alırdım bende cuma günü Mİ9'u elime canlı olarak aldım cidden fıstık gibi telefon ancak fiyatı çok tuzlu bir de siyah rengi çok fazla parmak izi bırakıyor aynı şekilde mavi rengi de deli gibi parmak izi bırakıyor
seven katlanır

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Geçmek çok gereksiz. Sıkılmak bence telefon değiştirmek için bir bahane değil.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
arkasına spigen rugged armor kılıf çakarım o şekilde kullanırım bu telefona 5000 tl verecem kılıfsız kullanmaya afedersin g*tüm yemez

Geçmek çok gereksiz. Sıkılmak bence telefon değiştirmek için bir bahane değil.
Telefon birçok yönden yetersiz gelse bataryası cinnet geçirse (örn. ben) o zaman telefon değiştirmesi en doğal hakkı