S9 mu alsam not 8 mi

Bu konuyu okuyanlar

Kaan56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Not 8 6.3 inc s9 5.8 inc biraz da küçük geliyor sizce hangisini alsam büyük telefonda seviyorum ama kamerasınında bi okadar iyi olmasını istiyorum sizin fikriniz nedir ?

Osman_Karatepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence S9 almalısın çünkü performansı ve düşük ışıkta çektiği fotoğrafları daha kaliteli :)

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
note 8 çünkü kalemi var ne yapabileceğini sen düşün.

Kaan56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence S9 almalısın çünkü performansı ve düşük ışıkta çektiği fotoğrafları daha kaliteli :)
Haklsıın ama şu boyuta görüntüye bakınca not 8 al beni al diyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S9 plus mı note 8 mi diye sorsan s9 plus diyebilirdim ama s9 la note 8 arasında note 8 derim çift kamera ram ve s pen gibi avantajları var s9 unda işlemci stereo hoparlör ve değişken diyafram özelliği var kararını buna göre ver ben note 8 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Kaan56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S9 plus mı note 8 mi diye sorsan s9 plus diyebilirdim ama s9 la note 8 arasında note 8 derim çift kamera ram ve s pen gibi avantajları var s9 unda işlemci stereo hoparlör ve değişken diyafram özelliği var kararını buna göre ver ben note 8 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim
Sende haklısın ustam. Fakat 4 gb ram li s9 6 gb ram li not 8 den daha hızlı açıyo oyun ve uygulamaları onuda göz önüne alınca acayip şekide karasız kalıyorum %55 not 8 diyo bi tarafım

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Sende haklısın ustam. Fakat 4 gb ram li s9 6 gb ram li not 8 den daha hızlı açıyo oyun ve uygulamaları onuda göz önüne alınca acayip şekide karasız kalıyorum %55 not 8 diyo bi tarafım
Biraz daha zorlayabilirsen kendini s9 plus al kafan rahat olsun

Kaan56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz daha zorlayabilirsen kendini s9 plus al kafan rahat olsun
Başta s8+ düşündüm 500 daha vererek not 8 alırım hem daha iyi dedim şimdi de biraz daha vererek s9+ alırsam üste bi ton para vermiş olurum ve şuan s7 edge kullanıcısıyım

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Başta s8+ düşündüm 500 daha vererek not 8 alırım hem daha iyi dedim şimdi de biraz daha vererek s9+ alırsam üste bi ton para vermiş olurum ve şuan s7 edge kullanıcısıyım
S serisinden note serisine geçiş yapma zamanın gelmiş bence?

BlueMarble

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Note 8. Uzun süredir iPhone kullanıyor olmama rağmen kısa bir süreliğine note 8 kullanma şansım oldu. Note 8 bende durduğu sürece her gün pişman oldum neden iPhone aldım diye. Samimiyetimle söylüyorum note 8 alırsan bence pişman olmazsın.
Ama şunuda gözününde bulundurman lazım Note 8 senin ihtiyaçlarını karşılayacak mı? Şahsen ben kalemini kullanmayı çok sevmiştim ancak benim işim olmaz gibilerinden düşünüyorsan diğer seçeneğini değerlendirebilirsin

Kaan56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S serisinden note serisine geçiş yapma zamanın gelmiş bence?
Gerçi not serisinde ne buluyolar anlamış değilim ama seni kırmicam çoğunluk not 8 dedi saten hepiniz çok saolun ama s9 diyen yada not 8 diyen başka kişiler olursa yazabilir dikkate alırım?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Note 8. Uzun süredir iPhone kullanıyor olmama rağmen kısa bir süreliğine note 8 kullanma şansım oldu. Note 8 bende durduğu sürece her gün pişman oldum neden iPhone aldım diye. Samimiyetimle söylüyorum note 8 alırsan bence pişman olmazsın.
Ama şunuda gözününde bulundurman lazım Note 8 senin ihtiyaçlarını karşılayacak mı? Şahsen ben kalemini kullanmayı çok sevmiştim ancak benim işim olmaz gibilerinden düşünüyorsan diğer seçeneğini değerlendirebilirsin
İphone 6s vardı çok memnundum 16 lık dı yetmiyordu s7 edge aldım bi süre pişmankık yaşadım apple dan samsung a geçince alışamadım bi süre şimdi ise aklımda not 8 var hiç not kullanmadım ama aynı paraya bot 8 de alabiliyorum s9 da büyük telefon severim 5.5 inc lik telefonum var s7 edge. 5.8 inc lik s9 u alırsam fazla değişik gelmez aynı kavisli ekran aynı ara yüzü aynı tek kamera am not 8 6 gb ram cift kamera 6.3 inc ekran tasarım harikası ama gel gör ki 4 gb ram li s9. 6 gb ram li not 8 den daha hızlı açıyor oyunları ve tek kameralı s9 cift kameralı not 8 den iyi çekiyo bu yüzden kararsız kaldım ama dediğim gibi yinede %55 not 8 geçiyo içimden ben 6s i de s7 edge di de arkadaş tavsiyesiyle aldım iyikide almışım şimdi büyük bi çoğunluk not 8 diyo eger değişir çogunluk s9 derse dikkate alırım teşekkürler

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Büyük telefon seviyorsan galaxy note 8 almalısın. :)

zuzu347

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
note her zaman ayrıcalıklıdır benim de oyum note 8 den yana :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,171
Not 8 6.3 inc s9 5.8 inc biraz da küçük geliyor sizce hangisini alsam büyük telefonda seviyorum ama kamerasınında bi okadar iyi olmasını istiyorum sizin fikriniz nedir ?

Samsung Galaxy Note 8 öneririm, Eğer bekleye bilirim dersen de Note 9.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Samsung Galaxy Note8 kullanıcısı olarak bir kaç önemli bir şeyde ben söyleyeyim, bir kere bir bebek gibi korumak zorundasınız çünkü kaza ile yere düşürseniz Samsung ekran fiyatlarına ZAM yaptığı için 1250 TL istiyor, şu an kullandığınız Samsung Galaxy S7 edge gibi rahat kullanamayacaksınız çünkü sürekli bir tedirginlik olacaktır, bir çok telefoncunun camında ekran filmi 10 TL yazar içeri girersiniz, telefonunuz Samsung Galaxy Note8 olduğu için fiyat bir anda 50 TL - 80 TL - 100 TL olur, yurtiçinden uygun, istediğiniz gibi kılıf nispeten diğerlerine göre daha zor ki fiyatları daha pahalı, bunları göz önünde bulundurursanız o zaman Samsung Galaxy Note8 çok güzel ve çok keyifli bir telefon. :)

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Her türlü note 8 i tercih etmelisin bence.çünkü telefonun performansı çok iyi.kesinlikle öneririm faakat fiyatı biraz pahalı

M

Murat Burç

SDN Okuru
S9 ana kamera ve işlemci olarak önde. 1 tane daha fazla güncelleme alacak muhtemelen. Bu seviyeye çıkmışken farkı öde S9 Plus al. Note 8'in TR garantilisi 4400. S9 Plus 4500 zaten.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Note 8 al S9+'a paran yetmiyorsa.

Brasco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şimdi ilk olarak Note serisi daha çok iş dünyasına hitap eden yada yazıp çizmeyi seven insanlar için çıkarılmış bir seri. O yüzden S serisi ile kıyaslarken kendinize asıl sormanız gereken soru bu. Şimdi gelelim tavsiyeme. İlk olarak tek el kullanim olarak S serisi her zaman note serisinden öndedir. Bu yüzden günlük hayatta kullanımı daha rahattır. Ekran boyutlarina gelicek olursak artık note serisi ile S serisinin arasındaki ekran boyut makası kapandı. Ekran kasa boyutlarıda birbirime yakin boyutta. Ama S9 un daha zarif bir görüntüsü var. Benim tavsiyem S9 almanızdan yana. Hem günlük kullanim hemde ihtiyaclariniza daha iyi karşilik verir.

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Samsung Galaxy Note8 kullanıcısı olarak bir kaç önemli bir şeyde ben söyleyeyim, bir kere bir bebek gibi korumak zorundasınız çünkü kaza ile yere düşürseniz Samsung ekran fiyatlarına ZAM yaptığı için 1250 TL istiyor, şu an kullandığınız Samsung Galaxy S7 edge gibi rahat kullanamayacaksınız çünkü sürekli bir tedirginlik olacaktır, bir çok telefoncunun camında ekran filmi 10 TL yazar içeri girersiniz, telefonunuz Samsung Galaxy Note8 olduğu için fiyat bir anda 50 TL - 80 TL - 100 TL olur, yurtiçinden uygun, istediğiniz gibi kılıf nispeten diğerlerine göre daha zor ki fiyatları daha pahalı, bunları göz önünde bulundurursanız o zaman Samsung Galaxy Note8 çok güzel ve çok keyifli bir telefon. :)
iyide s7 edgede ekran degısımı 1000 lıra ?