S8+ vs Note 8 vs OnePlus 5t

Hangisini satın alayım

• Samsung Galaxy S8 Plus Dual Sim (İthalatçı Garantili)

Kullanılan: 2 10.5%
  • Samsung Galaxy Note 8 64 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili)

Kullanılan: 10 52.6%
  • OnePlus 5T 128 GB (İthalatçı Garantili)

Kullanılan: 7 36.8%

• Kullanılan toplam oy
    19

Bu konuyu okuyanlar

NeonGun11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar telefon satın alacağım 3 telefonunda fiyatı birbirine eşit sayılır sizce hangisini alayım , oyun ve sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum.
-Samsung Galaxy S8 Plus Dual Sim (İthalatçı Garantili) / 3.199,90 TL
-Samsung Galaxy Note 8 64 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) / 3.380,00 TL
-OnePlus 5T 128 GB (İthalatçı Garantili) / 2.899,90 TL

M

Murat Burç

SDN Okuru
5T'nin muhtemelen bataryası en iyi olan olur. Kamera tarafında Note 8 hepsini tokatlar şahsen ben Note 8 alırdım.

Kamera ile işim olmaz dersen ki oyun oynarım demişssin 5T daha uzun süre oyun oynatır.

Son düzenleyen moderatör:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Note 8 al kardeşim her alanda hem donanım hem tasarım olarak üstün telefon

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
5T'nin muhtemelen bataryası en iyi olan olur. Kamera tarafında Note 8 hepsini tokatlar şahsen ben Note 8 alırdım.

Kamera ile işim olmaz dersen ki oyun oynarım demişssin 5T daha uzun süre oyun oynatır.
4K video kayıt da HDR açılıyorsa hepsinni tokatlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
4K video kayıt da HDR açılıyorsa hepsinni tokatlar.
Yanlış hatırlamıyorsam (geçen baktım ama yine dikkatli bakmadım ) HDR açamıyor 4K'da şahsen benim için sorun değil çünkü dinamik aralığı en yüksek cihazlardan biri Note 8

NeonGun11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Benim için ekranı büyük olması video kalitesi güzel ve arayüzü akıcı internette rahat dolaşabileceğin oyun bakımındanda fena olmayan bir cihaz olması gerek herkez note 8 ile OP5t arasında kalmış S8+ hakkındaki düşünceleriniz neler

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,342
Galaxy Note 8 al çok daha iyi bir seçim yapmış olursun pişman olmazsın

NeonGun11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki note8'i koruma olarak hangilerini tercih etmeliyim full 360 korumalı olan var camı kötü diyolar korumasıda kalın gibi geldi öteki yanda liqud sıvı ekran kroyucu [ ne kadar süre gidiyor işe yararmı hiç bilmiyorum ] + Spigen neo hybird kılıfı kombosumu yapayım sizce hangisi iyi olur. 2 türlüde aynı fiyat tutuyor

Spigen Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Signature Thin Fit 360 Fiyatı

Spigen Tüm Cihazlarla Uyumlu Nano Liquid Sıvı Ekran Koruyucu Fiyatı
Spigen Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Neo Hybrid Crystal Black Fiyatı

Son düzenleme:

smerih

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Oneplus5t hepsini gecer. Hem camera hem batarya.samsungsikintili telefon.note8 de bile problem yasadi batarya.acin bakin nternetten.. butun ozellikler bir telefonda toplanmis.. al camera farki yeter abicim
Kaynak: https://youtu.be/kOP8FSyu10M

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
N
merhabalar telefon satın alacağım 3 telefonunda fiyatı birbirine eşit sayılır sizce hangisini alayım , oyun ve sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum.
-Samsung Galaxy S8 Plus Dual Sim (İthalatçı Garantili) / 3.199,90 TL
-Samsung Galaxy Note 8 64 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) / 3.380,00 TL
-OnePlus 5T 128 GB (İthalatçı Garantili) / 2.899,90 TL
Note 8 al

Reaksiyon puanı
13
bu telefonlar arasındant abii ki note 8. ama ithalatçı garantiden uzak dur. Az daha kıy resmi garantili al

NeonGun11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu telefonlar arasındant abii ki note 8. ama ithalatçı garantiden uzak dur. Az daha kıy resmi garantili al
Resmi garanti ile ithalatçı garanti arasında 750 tl fark var hepsiburada'da , telefonu çok dikkatli kullan biriyim o kadar para vermem samsung türkiye garantili olana hem ithalatçi garantili firması hepsiburada sıkıntı olacağını sanmıyorum.

smerih

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Ben ithalatci garantili telefon kulalandim.servisten de memnun kaldim. Ama sans isi. Taseron firmalar ustlendi artik cogu markada. Samsung sony iphone vs ...hepsi benzer firmalarla anlasmis. Kvk servis , arvato teleservis ,genpa servis gibi.

Reaksiyon puanı
13
Resmi garanti ile ithalatçı garanti arasında 750 tl fark var hepsiburada'da , telefonu çok dikkatli kullan biriyim o kadar para vermem samsung türkiye garantili olana hem ithalatçi garantili firması hepsiburada sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Hepsiburada size yardımcı olmaz ki. Yaptırımı yok firmaya.eğer kvk , genpa garantili ise iyi ama Delta Servis ,Evo ...vs gibi firmalar ise uzak durun.
Şöyle ki ben gitti gidiyor üzerinden Delta Servis garantili Huawei P10 plus aldım.
Ekran kapanması şikayeti oldu. Delta Servis'e yolladım. 70 gündür pğarça bekliyor.
THH gittim.

Şimdi Teknosa'dan aynı telefonu aldım. Telefonu çok beğendim çünkü.
İnşallah garanti kvk ya da genpa'dır.