S8, U11, XZ Premium Hangisi?

S8, U11, XZ Premium

• Kullanılan toplam oy
    19

Bu konuyu okuyanlar

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
s8 i öneririm
biraz bütçe arttırıp note 8 e de bakabilirsin

Siklon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
XZP'nin 2 hoparlörü de sana bakıyor U11 den daha avantajlı diyenler 2 telefonun ses kalitesi ve yüksekliğini bir karşılaştırsın bakalım. Kullanıcı kulüplerinde herkes XZP'nin ses çıkışından şikayetçiydi en son. Telefon çaldığında duymadığını söyleyenler var.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Arkadaşlar Merhaba,

Ben bir İphone 6s Plus kullanıcısıyım. Bu telefonu almadan önce android manyağı idim. İos'u çok övdüler ve internette okuduğum yorumlar vs. derken heves ettim aldım. Ama kısıtlamasından ötürü artık telefondan sıkıldım ve çok özlediğim android macerasına katılmak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi 3 telefon arasında kalmış bulunmaktayım. S8'in sadece ne tasarımı, ekran kasa oranı beni cezbediyor yoksa S7 Edge'den yaşadığım sorunlar ile Samsung'a karşı bir zaafım yok. Sony'in ekran kasa oranı biraz daha iyi olsa bu konuyu şuan açmazdım. Sony'e zaafım çok yüksek anlaşılacağı gibi. HTC'ye gelirsek telefon tasarımı sesi ve kulaklığı aklımı karıştırmasına yol açıyor. Kısa özetle S8 tasarım. XzP zaaf ve arayüz. U11 ses. Siz benim yerimde olsanız hangisini tercih ederdiniz? Beni bu kararsızlığın içinden çekip kurtarın lütfen. o_O:(

Ne güzel söylemişsin sony ekran kasa biraz daha iyi olsa konuyu açmam derken mobile World de Şubat ayında sony nin ekran kasa oranında iyileştirmeye gidilmiş yeni telefon u gelecek istersen onu bekleyebilirsin senin için ekran kasa oranı çok önemliyse s8 al zaten htc û 11 ile xz premium arasında %1.9 fark var ama sony başka bi kalite ve çok iyi bi telefon

--- Gönderi Güncellendi ---
s8 in sony XzP dan daha hızlı açtığı tek şey kendisi stabilite konusunda Android in Apple ı diyebiliriz sony e htc de stabilite olarak iyi ama 4K ekran, başarılı pil ömrü, kameraya entegre ram sayesinde 720 p 960 fps video kaydı bence sony Xperia xz premium harika bi telefon tek eksiği ekran kasa oranı ama dayanıklı ve şık bi kasası var xz premium u al derim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne güzel söylemişsin sony ekran kasa biraz daha iyi olsa konuyu açmam derken mobile World de Şubat ayında sony nin ekran kasa oranında iyileştirmeye gidilmiş yeni telefon u gelecek istersen onu bekleyebilirsin senin için ekran kasa oranı çok önemliyse s8 al zaten htc û 11 ile xz premium arasında %1.9 fark var ama sony başka bi kalite ve çok iyi bi telefon

--- Gönderi Güncellendi ---
s8 in sony XzP dan daha hızlı açtığı tek şey kendisi stabilite konusunda Android in Apple ı diyebiliriz sony e htc de stabilite olarak iyi ama 4K ekran, başarılı pil ömrü, kameraya entegre ram sayesinde 720 p 960 fps video kaydı bence sony Xperia xz premium harika bi telefon tek eksiği ekran kasa oranı ama dayanıklı ve şık bi kasası var xz premium u al derim
Tek eksigi?
Herkesin şikayet ettiği ses çıkışı düşük ışıkta ki bir kaç amirale göre daha kotu olması , bunlar eksi değil mi

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
s8 in sony XzP dan daha hızlı açtığı tek şey kendisi stabilite konusunda Android in Apple ı diyebiliriz sony e htc de stabilite olarak iyi ama 4K ekran, başarılı pil ömrü, kameraya entegre ram sayesinde 720 p 960 fps video kaydı bence sony Xperia xz premium harika bi telefon tek eksiği ekran kasa oranı ama dayanıklı ve şık bi kasası var
Tek eksigi?
Herkesin şikayet ettiği ses çıkışı düşük ışıkta ki bir kaç amirale göre daha kotu olması , bunlar eksi değil mi
Ses konusunda sesi U11 e göre az ama eksi diyemeyiz kötü değil ses performansı htc telefonları ses konusunda başarılı
F 2.0 kullanıyor gece foto larına baktım ikisininde u 11 daha iyi ama yinede çok kötü falan diyenlere katılmıyorum
İki telefonda genel olarak bence çok başarılı boşuna telefona 4 - 5 bin tl vermeye de gerek yok ama ben alacak olsam sony yi tercih ederim çünkü kasa sını ekran kasa oranı iyi olmamasına rağmen beğeniyorum ve bana daha karizmatik geliyor zaten iki telefonda stabil çalışıyo kameraları iyi ikisininde net kötü diyeceğim bi yanı yok sadece birinin kamerasının gece performansı ses seviyesi diğerinin ekranı pil i yani ikisinide tercih eden mutsuz olmaz ama ben sony i seviyorum

qRunt.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Gerek hız gerekse ses konusundan dolayı Htc U11 almaya karar verdim. Herkese iyi forumlar:D
Kredi kartımın dolmasından ve bir kaç sorunumdan ötürü htc u11 e veda ettim. Cumartesi günü iphone 7 (2700 e 10 günlük bir cihaz buldum), sony xz premium(Kapalı kutu 2500tl ye buldum) veya samsung s8 (5 Günlük 2750tl ye buldum) alıp evime döneceğim. Fiyatlar bu haldeyken siz benim yerimde olsanız hangisini tercih ederdiniz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kredi kartımın dolmasından ve bir kaç sorunumdan ötürü htc u11 e veda ettim. Cumartesi günü iphone 7 (2700 e 10 günlük bir cihaz buldum), sony xz premium(Kapalı kutu 2500tl ye buldum) veya samsung s8 (5 Günlük 2750tl ye buldum) alıp evime döneceğim. Fiyatlar bu haldeyken siz benim yerimde olsanız hangisini tercih ederdiniz?
S8 veya XZP ,
7yi direk ele

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
S8 derim ben.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S8.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
XZP'nin 2 hoparlörü de sana bakıyor U11 den daha avantajlı diyenler 2 telefonun ses kalitesi ve yüksekliğini bir karşılaştırsın bakalım. Kullanıcı kulüplerinde herkes XZP'nin ses çıkışından şikayetçiydi en son. Telefon çaldığında duymadığını söyleyenler var.
3 farklı Sony kullandım 1'i arkadaşın 2'si benim artık sırf şu düşük sesten dolayı bile Sony almam.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
ıphonedo nun vıdeosunu izledim note 8 ı7 yi zar zor geçıyor x i karşılaştırmaya bile gerek yok diyor sizce note 8 çok iy ibi cihaz mı ıphonelara göre