S8 problem yaratır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Shqiperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar az önce bir konuda gördüm ve size sorayım dedim Galaxy s8 malzeme kalitesi konusunda bir problem yaratır mı ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar az önce bir konuda gördüm ve size sorayım dedim Galaxy s8 malzeme kalitesi konusunda bir problem yaratır mı ?
Normal kullanımda telefonu yere düşürmediğiniz sürece hiçbir problem çıkmaz tabiki.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Niye yaratsın hocam ?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Niye yaratsın hocam ?
Her yeri cam ya onun içindir büyük ihtimalle kırılabilir diye fakat merak etmeyin göründüğünden daha sağlam.Ama siz yinede düşürmeyin her telefonun hazin sonu sonuçta düşürmektir.:)

Shqiperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hayır hani samsung kalitesiz diye bir algı var ya onun için sordum yani ürünün kalitesi olarak.

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Bir de ekran parlaklığını çok açma da amoled yanığı olmasın...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Adamlar appledan sonra piyasanın birincisi.
Ne kadar bilgisiz dolu hayır piyasa birincisi apple falan değil dünya mobil üreticiler listesinde samsung birinci huawei ikinci malzeme kalitesi anlamında söylüyorsan yine aynı yeni çıkardıkları camda bişeye benzemedi önceki metal telefonlarıda hep ya kasa yamuluyordu yada eziliyordu.Sağdan soldan duyup konuşanlara sinir oluyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çok fazla sallayınca çemkiriyor sallama lan üzerine çıkarıcam diye haykırır sadece...

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Samsung'un eski modellerinde plastik malzeme kullanılıyordu.

Bahsettiğin model öyle değil.

Ancak pil şişmesi durumunda cam malzemenin çatlama veya kırılma durumu olabilir. Ki ekstrem durum olmazsa pil şişmesi garanti süresi bittikten sonra olur.