S8 plus mı iphone se ve ipad 2017 mi ?

S8 plus mı iphone se + ipad 2017 mi

• S8 plus + lenovo tab4

Kullanılan: 6 75.0%
  • Iphone se + ipad 2017

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

SoundWaves

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostlar selamlar . Şuan elimde Samsung S8 plus modeli var . Üniversitedeyim ve ders notları için sürekli mobil çalışmam gerekiyor. S8 plus ne kadar da büyük olsa da telefon formatına sahip olduğu için resimler ve dosyalar(slayt,pdf) bazen yanlardan kırpılmış vaziyette görünüyor .

Sizce 750 tl lik lenovo tab 4 8 mi almalıyım yoksa s8 plus i satıp iphone se ve ipad 2017 mi almalıyım ?

Yardim ederseniz çok sevinirim dostlar acil !

Reaksiyon puanı
64
S8 Plus cihazını şuan bende kullanıyorum. Bu telefondan bir Apple cihaza geçmek istemezsiniz. Benim tavsiyem lenovo tab 4 alıp yolunuza devam etmeniz. Öyle bir cihazdan se telefona geçmek çok saçma olur.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Se yi unutun bence 8 plus işinizi görmüyorsa başka telefonun görmesi çok zor eğer matti olarak sizi zorlamazsa tablet olarak 2016 model ıpad lere bakabilirsiniz ama mutlaka tablette appele almanızı öneririm. Ya da iyi fiyata sata bilirseniz bir tane s7 alıp birazda aile desteği ile tablet alabilirsiniz

Reaksiyon puanı
892
Dostlar selamlar . Şuan elimde Samsung S8 plus modeli var . Üniversitedeyim ve ders notları için sürekli mobil çalışmam gerekiyor. S8 plus ne kadar da büyük olsa da telefon formatına sahip olduğu için resimler ve dosyalar(slayt,pdf) bazen yanlardan kırpılmış vaziyette görünüyor .

Sizce 750 tl lik lenovo tab 4 8 mi almalıyım yoksa s8 plus i satıp iphone se ve ipad 2017 mi almalıyım ?

Yardim ederseniz çok sevinirim dostlar acil !
Apple severim ama lenovo tab 4 alın.S8 plusdan SE ye geçilmez