Htc u11 mi s8plus mi

• S8 plus

Kullanılan: 25 58.1%
  • Htc u11

Kullanılan: 18 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    43

Bu konuyu okuyanlar

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Önceden samsung almayi düşünüyordum ama arayüzünden korkuyorum telefon aldıktan sonra 3 yıl kullanmak istiyorum sizce hangisi daha mantikli htc u11 mi s8 plus mi

Reaksiyon puanı
10,324
3-5 aya yavaşlıklar başlar. Geç tepki verme falan. Ama s8 plus al yine de.

Ya arkadaşım kusura bakma da, saçmalayınca çok fena saçmalıyorsunuz. Ben takriben iki yıldır Note5 kullanıyorum, kastığını hala görmedim. Tıkır tıkır çalışıyor. Hani bir yılda kasabilir falan desen anlarım yine de... De, bu üç-beş aylık olacak bişey değil be yahu! :)

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bu forum samsungcu sana s8 i önerecekler bence htc u 11 al arayüzü çok stabil bir cihaz seni 3 yıl götürür

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Beyler s8 plus alırsam kronik sorun yok değilmi bi kırmızı ekran falan gordumde
--- Gönderi Güncellendi ---
Kullanan birisi varsa yardimci olabilirmi

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Beyler s8 plus nasıl çok mu büyük ele oturuyor mu veya edge ekra sorun cikariyormu

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Telefonu sadece oyun ve film için istiyorsan Htc u11 eğer telefonu sosyal medya günlük kullanım şıklık Zarif havalı görünsün diyorsanız samsung galaxy s8 plus

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Telefonu sadece oyun ve film için istiyorsan Htc u11 eğer telefonu sosyal medya günlük kullanım şıklık Zarif havalı görünsün diyorsanız samsung galaxy s8 plus
telefonla oyun oynarım bolbol fotoğraf çekerim whatsapp falan kullanirim ama tabi telefonunun şık da olmasını isterim
Beyler başka fikri olan yokmu

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İkisinin kamerasıda güzel s8 plus alırsan büyük ekranda daha güzel bi oyun deneyimi yaşarsın arayüz olarak s8 daha renkli htc 'nin arayüzünü sevmiyorum ben çok sade geliyo bana tasarım olarak s8 rakipsiz bence ben olsam kesinlikle s8 plus alırdım

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
İkisinin kamerasıda güzel s8 plus alırsan büyük ekranda daha güzel bi oyun deneyimi yaşarsın arayüz olarak s8 daha renkli htc 'nin arayüzünü sevmiyorum ben çok sade geliyo bana tasarım olarak s8 rakipsiz bence ben olsam kesinlikle s8 plus alırdım
bi yandan da aklım note 8 de fiyati aralıkta düşerse onu alicam

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
bi yandan da aklım note 8 de fiyati aralıkta düşerse onu alicam
Note serisinin fiyatları kolay kolay düşmez ama marta doğru alırsan s9 çıkacağı için fiyatlar düşebilir ama ben olsam s8 plus alırdım tasarımını daha çok beğendim note 8 'in en önemli avantajı s pen ve çift kamera olması tercih senin

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
3 yıl sağlam goturur mu bazı forumlarda kasiyor falan diyenler var
Note serisinin fiyatları kolay kolay düşmez ama marta doğru alırsan s9 çıkacağı için fiyatlar düşebilir ama ben olsam s8 plus alırdım tasarımını daha çok beğendim note 8 'in en önemli avantajı s pen ve çift kamera olması tercih senin
fiyati düşecek se beklerim martı nisani sıkıntı değil

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
3 yıl sağlam goturur mu bazı forumlarda kasiyor falan diyenler var
fiyati düşecek se beklerim martı nisani sıkıntı değil
Senin fiyat aralığın ne kadar mart nisan gibi hepsi burada gibi sitelerden uygun fiyata bulabilirsin samsungun kendi bayisinden alırsan çok bi düşüş bekleme

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Beyler s8 plus alırsam kronik sorun yok değilmi bi kırmızı ekran falan gordumde
Kullanan birisi varsa yardimci olabilirmi

Ben kullaniyorum, kirmizi ekran sorun degil guncellemeyle duzelttiler hic olmadi ayarlardan kolayca hallediyorsun. Uzun kullanmadigim icin yaklasik 1-1.5 ay oldu alalı ilk aldigim gibi ve telefonu cok hoyrat kullandim 55 gb dolu sd kart alicam heralde
Yazmayi unutmusum kasmiyor suan demek istemistim suanlik hic sikayetim yok

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ben kullaniyorum, kirmizi ekran sorun degil guncellemeyle duzelttiler hic olmadi ayarlardan kolayca hallediyorsun. Uzun kullanmadigim icin yaklasik 1-1.5 ay oldu alalı ilk aldigim gibi ve telefonu cok hoyrat kullandim 55 gb dolu sd kart alicam heralde
Yazmayi unutmusum kasmiyor suan demek istemistim suanlik hic sikayetim yok
Aynen resimleri filmleri sd karta at yoksa o donanımda bir telefonu bile öldürürler senin gibi dizi-film canavarları

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ya arkadaşım kusura bakma da, saçmalayınca çok fena saçmalıyorsunuz. Ben takriben iki yıldır Note5 kullanıyorum, kastığını hala görmedim. Tıkır tıkır çalışıyor. Hani bir yılda kasabilir falan desen anlarım yine de... De, bu üç-beş aylık olacak bişey değil be yahu! :)

Ben de 10 aydır s7 edge kullanıyorum. Telefon bazen geç tepki veriyor hatta kasıyor. Bir s3 değil elbette ama ilk günkü hızında olmadığı kesin ve şunu da net bir şekilde belirteyim ki chrome'da link girme kısmına tıklayıp yazmaya çalıştığımda genelde 3 saniye kadar bekliyorum çünkü klavye takılıyor. Kısacası s8 ile büyük performans farkı olmayan s7 edge bir süre sonra yavaşlatıyor. Gerçekçi olalım...