S8 mi One plus 5t mi?

Bu konuyu okuyanlar

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kararsız kaldım arkadaşlar one plus 5t sar değeri düşündürüyor sizce hangisini alayım?

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
s8 yada mi 6
one plus dışarıya senden habersiz bilgi sızdırıyor diye duymuştum
biraz daha beklersen mwc de ki cihazlarda güzel olabilir beklemeni tavsiye ederim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arayüz tasarımı, arka kamera, ekran için S8, pil, daha akıcı arayüz için 5T
S7'den 5T'ye geçtim S8, S7'nin tasarımı rötüşlanmışı gibi bir şey 5T'den memnunum fakat çok denemedim ama gece videoda pek S7 havası vermiyor gibi duruyor gündüz denemedim ama yüksek performans vereceği aşikar. Ekranı guzel fakat fabrika çıkışlı ekran koruyucu uygulanmış olarak geldiğinden mıdır nedir bana biraz garip geldi ama ekran güzel yine de belirtmeliyim. Bakan mutsuz olmaz ekran güzel tekrarlayayim biraz titizim ben

M

Murat Burç

SDN Okuru
senin bir bilgin varmı one plus veri sızdırıyor diye duydun mu. one plus fiyatına göre güzel cihazdır
Muş
Sonra kullanıcı deneyimi programı adı altında kapatma seçeneği koydular ve cihazı kurarken soruyorlar
Bilgileri deneyim için aktarıyoruz diyorlar.

Fatih Cesur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle merhabalar.

Arkadaşım OnePlus 5T kullanıyor. Aynı şekilde alırken SAR değeri bizim de kafamızı karıştırmıştı.

Hepsiburada'dan aldı telefonu. Hindistan SAR değerine sahip. Body 0.5, Head 1.4 değerlerine sahip. Kulaklıkla kullanıyor, yatarken gece başından uzakta tutuyor.

Sadece bu detayı eklemek istedim. Hangi cihazı alırsanız alın hayırlı olması dileğiyle... :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
OnePlus 5T daha iyi alabilirsin

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arayüz tasarımı, arka kamera, ekran için S8, pil, daha akıcı arayüz için 5T
S7'den 5T'ye geçtim S8, S7'nin tasarımı rötüşlanmışı gibi bir şey 5T'den memnunum fakat çok denemedim ama gece videoda pek S7 havası vermiyor gibi duruyor gündüz denemedim ama yüksek performans vereceği aşikar. Ekranı guzel fakat fabrika çıkışlı ekran koruyucu uygulanmış olarak geldiğinden mıdır nedir bana biraz garip geldi ama ekran güzel yine de belirtmeliyim. Bakan mutsuz olmaz ekran güzel tekrarlayayim biraz titizim ben
Deneyinlerinizi ne zmn yazacaksiniz :)

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
senin bir bilgin varmı one plus veri sızdırıyor diye duydun mu. one plus fiyatına göre güzel cihazdır

Samsung Exynos chipsetin kaynak kodlarını kendine saklarken veri sızdırması hangisi yapmıyor denilebilir ki . Sar açısından samsung'un üstüne yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
En düşükte olan o

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Ben net S8 derim. Ama yeni gelecek Xiaomi Mi 7'yi beklemek lazım çok iyi bir telefon gelebilir 845 ile.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İkisi arasından S8 ama fiyat farkı da var şimdi.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
One Plus 5T alın bence, biraz da paranız cebinizde kalmış olsun.