S8 kullananlar bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Ne zamandir kullaniyorsunuz almak istiyprum ancak ghost screenden korkuyorum .soeun olurmu yada siz yasadinizmi bu sorunu parlakligi 50 nin ustune neredeyse hic cikarmiyorum hatta cogunlukla 20 lerde 30 larda

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Aynı konuyu iki kere açmaya gerek yoktu aslında konuya gelecek olursak amoled yanığı çok uzun süre 3-4 saat gibi ve çok yüksek parlaklıkta sabit görüntü tutulursa ortaya çıkar yani çok kolay oluşan bir durum değil öyle aman parlaklığı yüksetmiyim ekran yanar korkusuna gerek yok ayrıca bu s8 de değil tüm oled tabanlı ekrana sahip cihazlar için geçerli.

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Aynı konuyu iki kere açmaya gerek yoktu aslında konuya gelecek olursak amoled yanığı çok uzun süre 3-4 saat gibi ve çok yüksek parlaklıkta sabit görüntü tutulursa ortaya çıkar yani çok kolay oluşan bir durum değil öyle aman parlaklığı yüksetmiyim ekran yanar korkusuna gerek yok ayrıca bu s8 de değil tüm oled tabanlı ekrana sahip cihazlar için geçerli.
Tesekkurler 2 kere acmamin sebebi belki daha cok kisiye ulasir diye ,ancak bu kadar uzun sureli kullanimlarda olursa sorun olmaz heralde cunku cogunlukla benim gunluk ekran surem ancak o kadar oluyor

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Tesekkurler 2 kere acmamin sebebi belki daha cok kisiye ulasir diye ,ancak bu kadar uzun sureli kullanimlarda olursa sorun olmaz heralde cunku cogunlukla benim gunluk ekran surem ancak o kadar oluyor
Telefonun ekranını açık unutma yeter onu önlemek içinde ekran kapanma süresini kısaltabilirsin.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Peki youtubede filan yeri geliyor 1 saat video izliyorum sorun olurmu
Videolar sabit değil ki sorun olsun. Sabit bir şey açık kalırsa ekranda sıkıntı olur ama videolar zaten devamlı hareketli, yani sıkıntı olmaz.