S7 şuanda alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Samsungda hiç mi sorun yoktu s3 te s4 te s5 te he..
Güzel kardeşim
Zeki kardeşim...
G5 Lg nın geçen sene çıkmış olan amiral gemisi değil mi ?
S7 de Samsungun geçen sene çıkardığı amiral gemisi. Eee o zaman ağzına patates fırlattığım niye bana s3 s4 s5 diyosun :D
Ben sana g5 diyorum senin bana s7 nın sorunlarını söylemen lazım :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güzel kardeşim
Zeki kardeşim...
S7 de Samsungun geçen sene çıkardığı amiral gemisi. Eee o zaman ağzına patates fırlattığım niye bana s3 s4 s5 diyosun :D
Ayyyy çok agresif hareketler bunlar lütfen sakin olalım.
Patates falan lütfen ama.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
S3 S4 S5 döneminin en buyuk eksigi premium his vermemesiydi. Apple nasıl donanımda geriden geliyorsa samsungta kullandigi malzemede geride geliyordu

Reaksiyon puanı
5,171
Güzel kardeşim
Zeki kardeşim...
Ahahah:)

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Alınır kesinlikle. Bu devirde insanlar 4 yıllık ekranı küçük kamera hız rezalet şarj desen yerlerde sürünen 5s e 1500 TL verip alıyorlarsa s7 hayli hayli alınır.

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Maksimum 1800TL'ye kadar aylardır telefon araştırıyorum neredeyse hepsi çöp. 2 sene götürmeyecek cihazlar. Çoğunun resmi garantisi de yok.

Bütçemi artırıp bende S7 almaya karar verdim gibi bu aralar.

Kamera olarak çok iyi. Tipi iyi. Garanti durumu resmi, ekran ppi oranı çok iyi. RAM zaten 2 sene daha yetecek düzeyde. Batarya fena değil. Güncelleme de alacak daha.

2000-2200 bandında bir fiyata yakalayıp alacağım 1 ay içinde.

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Güzel kardeşim
Zeki kardeşim...
AZıma patates fırlattığım mı ne kadar edepszi bir cümle

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
S7 cok guzel telefonda samsung bi onceki modelleri icin cok acimasiz.hemen siliyor.gecen sene neydi simdi ne?alinir mi alinir.seneye 1000 tl zor cikarirsin elden.temiz ikinci eline bari yonelde cok zarar vermesin sonucta dunya para bu isler.kafana yatam telefonu al sen kardes yine.uzun vade kullanocaksan apple a bakman faydana.se iyi bi alternatif olabilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 cok guzel telefonda samsung bi onceki modelleri icin cok acimasiz.hemen siliyor.gecen sene neydi simdi ne?alinir mi alinir.seneye 1000 tl zor cikarirsin elden.temiz ikinci eline bari yonelde cok zarar vermesin sonucta dunya para bu isler.kafana yatam telefonu al sen kardes yine.uzun vade kullanocaksan apple a bakman faydana.se iyi bi alternatif olabilir.
SE, S7'nin alternatifi olacak öyle mi?
Tamam kardeş ne de olsan senin düşüncen saygı duymak lazım şimdi:D

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
SE, S7'nin alternatifi olacak öyle mi?
Tamam kardeş ne de olsan senin düşüncen saygı duymak lazım şimdi:D

Yani herkesin kendi dusuncesi saygi duymakta fayda var tabi.internette zibil gibi ukt,incele,karsilastirma bs var buralardan bakmakta fayda var.bende cok kararsiz kaldim zamaninda som kararim se 64 oldu.samsungundan sony sine cok telefon geldi gecti elimden hatta ios a en iyi alternatif bb os10 lu z10 bile kullandim.sunu kabul etmek zorunda kaliyo insan bi yerden sonra hardware software uyumu diyosan caren yok kardesim be.obur turlu olsa senden once ben gecicem sam a yanlis anlama.hepimizin parasi kiymetli...

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
SE ederinden 1000TL fazla paraya satılıyor.

O telefon hayatta 2000TL etmez minicik ekranı ve rezalet kamerası ile.

Orasi oyle apple dayar yani o ayri.meydani bos buldu tabi adamlar.apple cok geciriyo digerleri gecirebildigi kadar geciriyo herkez gucu kadar.daha iyi bi alternatif goster hemen geceyim diyorum kardes.yanlis olmasin alabildigimin iyisini almaya calisirim genellikle.kamera konusunda katilmiyorum kullandigim mal.ekran konusu zaten olayi bu.cozunurluk dusuk oldugu icin boyuta bagli olarak 10 saat civari ekran suresi veriyo falan filan...buyuk ekran isteyen sam8+ ip7plus filan aliyo zaten.para konusunda malesef itelemasyon hat safhada guzel yurdumda :)))

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Şu an ne alsan da bir sene sonra pişman olacaksın :rolleyes:

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Amoled yanığı yaşayana kadar telefon kullanan var mı ki aramızda?:)

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Kardeşim alınır Samsung S6 dan sonra donanım ve yazılımda bariz değişiklikler yaptı samsung eski samsung değil bir kere artık o donmalar kasmalar pek yok hatta minimum düzey de bir de samsung S serisi telefonlarına ayda 1 hata ve güvenlik güncellemesi yolluyor hala alınır bir cihaz

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Kardeşim alınır Samsung S6 dan sonra donanım ve yazılımda bariz değişiklikler yaptı samsung eski samsung değil bir kere artık o donmalar kasmalar pek yok hatta minimum düzey de bir de samsung S serisi telefonlarına ayda 1 hata ve güvenlik güncellemesi yolluyor hala alınır bir cihaz

Kardes cok digru diyosunda yeminle aklimin ucunda bile kalmadi bak s6 sen deyimce hatirladim simdi o kadar degersizlestiriyoki sam tellerini baskasi yapsa bu kadar basarili olamaz emin ol...varsa yoksa yeni cikam otekiler sanki baska sirketten cikma.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
S7 ne kadar bilmiyorum da 2500 felansa almayın sonra pişman olursunuz benim gibi ( telefondan değil verdiği paradan o parayla neler yapardım :( satılmıyor da :D :D :D )

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
S7 ne kadar bilmiyorum da 2500 felansa almayın sonra pişman olursunuz benim gibi ( telefondan değil verdiği paradan o parayla neler yapardım :( satılmıyor da :D :D :D )

Telefon yok telefon. Bende nefret ediyorum kazıklanmaktan.

Ama 2000TL'ye kadar telefon yok piyasada şuan. 2000TL altı direkt ve bizzat çöp.

1-2 tane LG var, LG bildiğin gibi 1-2 ay içinde bozulan ve direkt THH'ye yollatan bir marka oldu.

Sony desen 1300TL edecek cihaza 1900TL istiyor ve mediatek kullanıp saçma sapan işler özellikler koymuyor.

Apple desen zaten kafayı yemiş 5s denen 4 senelik tenekeye hala 1600TL para istiyorlar.

Başka da marka kalmadı.

Resmi garantili telefon almak istiyorum ben, mahalle bakkalının garanti verdiği telefonları alamam.

S7 alınca en azından paranı çöpe atmamış oluyorsun.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Kardes cok digru diyosunda yeminle aklimin ucunda bile kalmadi bak s6 sen deyimce hatirladim simdi o kadar degersizlestiriyoki sam tellerini baskasi yapsa bu kadar basarili olamaz emin ol...varsa yoksa yeni cikam otekiler sanki baska sirketten cikma.

Haklısın samsung o kadar tel çıkarmasa bir S serisi ve bir tane orta segment serisi üstüne dursa ve iphone gibi her sene 1 2 tane çıkarsa emin ol telefonlar değersizleşmez tam tersi belki iphone fiyatına bile gider çünkü android eski android değil baya bir gelişme var

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Telefon yok telefon. Bende nefret ediyorum kazıklanmaktan.

Ama 2000TL'ye kadar telefon yok piyasada şuan. 2000TL altı direkt ve bizzat çöp.

1-2 tane LG var, LG bildiğin gibi 1-2 ay içinde bozulan ve direkt THH'ye yollatan bir marka oldu.

Sony desen 1300TL edecek cihaza 1900TL istiyor ve mediatek kullanıp saçma sapan işler özellikler koymuyor.

Apple desen zaten kafayı yemiş 5s denen 4 senelik tenekeye hala 1600TL para istiyorlar.

Başka da marka kalmadı.

Resmi garantili telefon almak istiyorum ben, mahalle bakkalının garanti verdiği telefonları alamam.

S7 alınca en azından paranı çöpe atmamış oluyorsun.
Hocam haklısınız diyecek bir şey yok ama keşke değerini çok kaybetmese mesela 2017'ye girmeden 2 3 gün önce aldım S7 edge'yi ve iphone 7 ile aynı fiyattaydı ya şimdi telefon 2700 samsung garantili ip 7 ninde 2. eli 3k dan başlıyor keşke bu olayları da anlasaydım o zamanlar ip 7 alıp satardım :D satamıyorum PC toplayacağım yok ya satılmıyor telefon 2300 den illaha 2000 TL den mi koyayım ne yapayım ben bilmiyorum ya

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Hocam haklısınız diyecek bir şey yok ama keşke değerini çok kaybetmese mesela 2017'ye girmeden 2 3 gün önce aldım S7 edge'yi ve iphone 7 ile aynı fiyattaydı ya şimdi telefon 2700 samsung garantili ip 7 ninde 2. eli 3k dan başlıyor keşke bu olayları da anlasaydım o zamanlar ip 7 alıp satardım :D satamıyorum PC toplayacağım yok ya satılmıyor telefon 2300 den illaha 2000 TL den mi koyayım ne yapayım ben bilmiyorum ya

Sam fiyat politikasi yapacak bisey yok.bunu bilerek almak lazim

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Amoled ekranları sevmeye başlamıştım ama vazgeçtim sonuna kadar IPS LCD :D
Yok be hocam. Amoled bence daha avantajlı. Mesela ben G5 kullanıyorum. Siyahlar cidden rezalet :D
Birde amoledin şarj yonunden avantajlı olması var. Bide zevk meselesi tabi :D

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Yok be hocam. Amoled bence daha avantajlı. Mesela ben G5 kullanıyorum. Siyahlar cidden rezalet :D
Birde amoledin şarj yonunden avantajlı olması var. Bide zevk meselesi tabi :D
Kaliteli Amoled ( s8 s7 ekranı ) hicbir ekrana değişmem ama orta segmentin Amoled ekranları gerçekten kötü. Renkler çok dengesiz. Beyaza bakınca bütün renkler gökkuşağı gibi parlıyor.:D

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
IPS te oyun oynamak daha keyifli bence, gözü yormuyor. Amoled de oyun en fazla 15 dk oynayabiliyorum sonra gözüm yoruluyor kapatiyorum

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Amoled ekranları sevmeye başlamıştım ama vazgeçtim sonuna kadar IPS LCD :D

Sony IPS LCD ekranda 800 küsür ppi yoğunluk bile yakalıyor ama Samsung S8 kadar net ve kaliteli görüntü vermiyor ekranları. IPS bence gereksiz bir panel günümüzde. Güneş altında da iş yapmıyor en büyük özelliği bu olmasına rağmen.