S7 / S7 Edge / Xz Arasından hangisini seçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu üç telefondan birini almak istiyorum. Telefonda tek yaptıgım sosyal medyada takılmak onun dışında oyun felan oynamam. S7 edge çok dikkatimi çekiyor fakat ekran sorunlarından dolayı korkmuyorum değil buda beni s7 ve xz arasında kalmaya itiyo.Hangisini tercih etmem gerektiğini sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim-

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
S7 edge en iyisi. Ama ekranında pembe çizgi sorunu oluşabiliyor.
S7 edge'den sonra S7 gelir daha sorunsuzdur
Sony Xz bunlarla yarışamaz

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
S7 Edge kullanan arkadaşlarım memnun olduklarını belirtiyorlar, bu yüzden öneririm.

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sanırım s7 tercih edicem edge alarak riske girmek istemiyorum servis işleriyle felan uğraşmaktan nefret ediyorum çünkü.Peki ben senin yerinde olsam s7 yerine şukadar daha ekler şu telefonu alırım dediğiniz bi model varmı ? s8 düşünmüyorum çünkü gerçekten okadar perfomansa ihtiyacım yok şuanki asus zenfone 5 telefonum bile 2.5 senedir beni idare ediyo sadece sosyal medya kullandığım için.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Sanırım s7 tercih edicem edge alarak riske girmek istemiyorum servis işleriyle felan uğraşmaktan nefret ediyorum çünkü.Peki ben senin yerinde olsam s7 yerine şukadar daha ekler şu telefonu alırım dediğiniz bi model varmı ? s8 düşünmüyorum çünkü gerçekten okadar perfomansa ihtiyacım yok şuanki asus zenfone 5 telefonum bile 2.5 senedir beni idare ediyo sadece sosyal medya kullandığım için.
Yani geçen senin amiral gemileri çok üst düzeylerdi. S7 alırsan S8 ile aranda tasarım anlamında dağlar kadar fark olur fakat performans ve kamera anlamında öyle çok fazla fark olmayacak.
O yüzden S7 alman çok daha ekonomiktir. Üstelik sağlam kılıf ve ekron koruyucu ile kullanırsan muhtemelen 2 3 sene sapa sağlam kullanırsın.
Çünkü S7 cam yapıda olduğu için kırılma oranı yüksek. Sende servis işlerini pek sevmiyorsun o yüzden mutlaka kılıf ve ekran koruyucu şart :)
Şimdiden hayırlı olsun dostum

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yani geçen senin amiral gemileri çok üst düzeylerdi. S7 alırsan S8 ile aranda tasarım anlamında dağlar kadar fark olur fakat performans ve kamera anlamında öyle çok fazla fark olmayacak.
O yüzden S7 alman çok daha ekonomiktir. Üstelik sağlam kılıf ve ekron koruyucu ile kullanırsan muhtemelen 2 3 sene sapa sağlam kullanırsın.
Çünkü S7 cam yapıda olduğu için kırılma oranı yüksek. Sende servis işlerini pek sevmiyorsun o yüzden mutlaka kılıf ve ekran koruyucu şart :)
Şimdiden hayırlı olsun dostum
Teşekkür ederim s7 almaya karar verdim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 Edge al S7'de bir süre sonra küçük ekran sıkıyor tasarım da sıkıyor. Malzemesi güzel falan da klasik Samsung tasarımı. Edge'nin ekran sorunları aşıldı sanırım.

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S7 Edge al S7'de bir süre sonra küçük ekran sıkıyor tasarım da sıkıyor. Malzemesi güzel falan da klasik Samsung tasarımı. Edge'nin ekran sorunları aşıldı sanırım.
Valla gönlümde tasarım olarak edge var benımde ama bu ekran konusu cok canımı sıktı yoksa dusunmeden alırdım s7 edgeyi
--- Gönderi Güncellendi ---
İstersen Note 8 in çıkmasını bekle. Belki indirime gidebilirler S7 de
Üniversite için 9 gün sonra farklı bi ile geçicem geçmeden hallediyim diyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 ve S7 Edge'nin fiyatı yeterince düştü daha da düşmez Note 8 çıkınca

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
S7 edge al bence ben kullanıyorum tasarım bomba :D

Gerçi satmaya çalışıyorum çaktırma :D :D

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
8.5 ay oldu ekranda felan sıkıntı yok tertemiz kullanıyorum arada geceleri üşürse felan battaniye örtüyordum ilk 1 ay :D güzel telefon hakkı yenemez.
Valla tasarım olarak aşık oldum telefona da nereye girsem ekran sorunları çıkıyo karşıma o biraz itici yaptı gözümde telefonu. Acaba yeni sürümlerde o sorunlar kalkmışmıdır ya cidden almak istiyorum şu telefonu :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Valla tasarım olarak aşık oldum telefona da nereye girsem ekran sorunları çıkıyo karşıma o biraz itici yaptı gözümde telefonu. Acaba yeni sürümlerde o sorunlar kalkmışmıdır ya cidden almak istiyorum şu telefonu :D
Ya garantiye götürürsün değiştirirler pembe ekran sorunu o dedikleri hem dert etme bence :D bu arada alırsan siyah alma bence edge ekranını belli etmiyor silver al. Ya da meşhur Blue Coral :D :D

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ya garantiye götürürsün değiştirirler pembe ekran sorunu o dedikleri hem dert etme bence :D bu arada alırsan siyah alma bence edge ekranını belli etmiyor silver al. Ya da meşhur Blue Coral :D :D
Birazdaha düşünüp alıcam birini ya s7 ve edge arasından saolun bu arada silver alırım :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Birazdaha düşünüp alıcam birini ya s7 ve edge arasından saolun bu arada silver alırım :D
Bu arada eklemeyi unuttum zaten biliyorsundur da 3600 mAh batarya az değil sırf onun için S7 edge seçen arkadaşım var biri de benim ben tasarım için de seçtim en önemlisi batarya idi dün sabah 7 de çıkardım yoğun kullandım bayağı bugün %23 şu an gayet iyi bence

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Bu arada ekran koruyucu kullanıyormusunuz zor oluyomuş galibe edge ekrana takmak
Şöyle diyim bir kere kılıf ve ekran jelatini aldım ( kılıf ön ekranıda kaplıyordu ) 2 3 gün sonra jelatin çıktı edge ekranında yani takılır ama çıkar büyük ihtimalle o yüzden spigenin yaptığı gibi olan jelatinlerden alın onlar çıkmaz bir de yanına spigen slim armor üfff askeri telefon :D D:

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şöyle diyim bir kere kılıf ve ekran jelatini aldım ( kılıf ön ekranıda kaplıyordu ) 2 3 gün sonra jelatin çıktı edge ekranında yani takılır ama çıkar büyük ihtimalle o yüzden spigenin yaptığı gibi olan jelatinlerden alın onlar çıkmaz bir de yanına spigen slim armor üfff askeri telefon :D D:
S7 edgeye kaydım gibi ya hayırlısı :D alıcam heralde edgeyi artık sorun olursa da servis tecrübesi edinicez :D

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
selam hocam :D s7 edge nin ekran sorunları felan biraz kafamı kurcalıyo uzun kullanımda sıkıntı olurmu diye

Tr garantili alirsan 0 sıkıntı. Yeni serilerde kronik problem yok diye biliyorum. Masada çok güzel duruyor eğer gold renk değilse. Uzun kullanimda pek bisey diyemeyecegim cihazi uzun kullanan biri yok cunku dunyada :) 1 senelik cihaz daha

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Bu ısınma derdi iyice can sıkıyor ya camın ısıyı daha da az hissettirmesi gerekmiyor mu burda S7 S7 edge kullanicilari sizde telefonla oto parlaklikta sadece 10 dakika facede takiliyorum ısıyı hissediyorum deliricem ya kameranin da iyi oldugunu gormedim ulan benim telefonda mi ariza var ben ne yapcam yardim edin ya anlamiyorum millet övdü övdü bende övdüm artik iphone 7 mi bu mu deseler ip 7 dicek duruma geldim abi bezdim ya anlamiyorum düşük ışıkta video çekiyorum hiç internetteki gibi değil kapkaranlik la sorunmu bende ne yapmaliyim arkadaslar

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Bu ısınma derdi iyice can sıkıyor ya camın ısıyı daha da az hissettirmesi gerekmiyor mu burda S7 S7 edge kullanicilari sizde telefonla oto parlaklikta sadece 10 dakika facede takiliyorum ısıyı hissediyorum deliricem ya kameranin da iyi oldugunu gormedim ulan benim telefonda mi ariza var ben ne yapcam yardim edin ya anlamiyorum millet övdü övdü bende övdüm artik iphone 7 mi bu mu deseler ip 7 dicek duruma geldim abi bezdim ya anlamiyorum düşük ışıkta video çekiyorum hiç internetteki gibi değil kapkaranlik la sorunmu bende ne yapmaliyim arkadaslar

Telefonu sifirlamak belki ise yarayabilir önemli dosyalari saklayip. Kamera konusu hakkinda bilgim yok. Cok ilginc s8de 1 saat nba2k17 oynadim 0 isinma bir onceki modelde bu kadar isinma yasamasi ilginc dogrusu.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Telefonu sifirlamak belki ise yarayabilir önemli dosyalari saklayip. Kamera konusu hakkinda bilgim yok. Cok ilginc s8de 1 saat nba2k17 oynadim 0 isinma bir onceki modelde bu kadar isinma yasamasi ilginc dogrusu.
Ya hocam inanin yalan yok isiniyor ya kaç kere format attim ben bu telefona yok işlemiyor deliricem ya