S7 / S7 Edge / Xz Arasından hangisini seçmeliyim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bu üç telefondan birini almak istiyorum. Telefonda tek yaptıgım sosyal medyada takılmak onun dışında oyun felan oynamam. S7 edge çok dikkatimi çekiyor fakat ekran sorunlarından dolayı korkmuyorum değil buda beni s7 ve xz arasında kalmaya itiyo.Hangisini tercih etmem gerektiğini sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim-

F1kan

Profesör
S7 edge en iyisi. Ama ekranında pembe çizgi sorunu oluşabiliyor.
S7 edge'den sonra S7 gelir daha sorunsuzdur
Sony Xz bunlarla yarışamaz

Sanırım s7 tercih edicem edge alarak riske girmek istemiyorum servis işleriyle felan uğraşmaktan nefret ediyorum çünkü.Peki ben senin yerinde olsam s7 yerine şukadar daha ekler şu telefonu alırım dediğiniz bi model varmı ? s8 düşünmüyorum çünkü gerçekten okadar perfomansa ihtiyacım yok şuanki asus zenfone 5 telefonum bile 2.5 senedir beni idare ediyo sadece sosyal medya kullandığım için.

F1kan

Profesör
Sanırım s7 tercih edicem edge alarak riske girmek istemiyorum servis işleriyle felan uğraşmaktan nefret ediyorum çünkü.Peki ben senin yerinde olsam s7 yerine şukadar daha ekler şu telefonu alırım dediğiniz bi model varmı ? s8 düşünmüyorum çünkü gerçekten okadar perfomansa ihtiyacım yok şuanki asus zenfone 5 telefonum bile 2.5 senedir beni idare ediyo sadece sosyal medya kullandığım için.
Yani geçen senin amiral gemileri çok üst düzeylerdi. S7 alırsan S8 ile aranda tasarım anlamında dağlar kadar fark olur fakat performans ve kamera anlamında öyle çok fazla fark olmayacak.
O yüzden S7 alman çok daha ekonomiktir. Üstelik sağlam kılıf ve ekron koruyucu ile kullanırsan muhtemelen 2 3 sene sapa sağlam kullanırsın.
Çünkü S7 cam yapıda olduğu için kırılma oranı yüksek. Sende servis işlerini pek sevmiyorsun o yüzden mutlaka kılıf ve ekran koruyucu şart :)
Şimdiden hayırlı olsun dostum

Yani geçen senin amiral gemileri çok üst düzeylerdi. S7 alırsan S8 ile aranda tasarım anlamında dağlar kadar fark olur fakat performans ve kamera anlamında öyle çok fazla fark olmayacak.
O yüzden S7 alman çok daha ekonomiktir. Üstelik sağlam kılıf ve ekron koruyucu ile kullanırsan muhtemelen 2 3 sene sapa sağlam kullanırsın.
Çünkü S7 cam yapıda olduğu için kırılma oranı yüksek. Sende servis işlerini pek sevmiyorsun o yüzden mutlaka kılıf ve ekran koruyucu şart :)
Şimdiden hayırlı olsun dostum
Teşekkür ederim s7 almaya karar verdim.

S7 Edge al S7'de bir süre sonra küçük ekran sıkıyor tasarım da sıkıyor. Malzemesi güzel falan da klasik Samsung tasarımı. Edge'nin ekran sorunları aşıldı sanırım.

S7 Edge al S7'de bir süre sonra küçük ekran sıkıyor tasarım da sıkıyor. Malzemesi güzel falan da klasik Samsung tasarımı. Edge'nin ekran sorunları aşıldı sanırım.
Valla gönlümde tasarım olarak edge var benımde ama bu ekran konusu cok canımı sıktı yoksa dusunmeden alırdım s7 edgeyi
--- Gönderi Güncellendi ---
İstersen Note 8 in çıkmasını bekle. Belki indirime gidebilirler S7 de
Üniversite için 9 gün sonra farklı bi ile geçicem geçmeden hallediyim diyorum

8.5 ay oldu ekranda felan sıkıntı yok tertemiz kullanıyorum arada geceleri üşürse felan battaniye örtüyordum ilk 1 ay :D güzel telefon hakkı yenemez.
Valla tasarım olarak aşık oldum telefona da nereye girsem ekran sorunları çıkıyo karşıma o biraz itici yaptı gözümde telefonu. Acaba yeni sürümlerde o sorunlar kalkmışmıdır ya cidden almak istiyorum şu telefonu :D

Valla tasarım olarak aşık oldum telefona da nereye girsem ekran sorunları çıkıyo karşıma o biraz itici yaptı gözümde telefonu. Acaba yeni sürümlerde o sorunlar kalkmışmıdır ya cidden almak istiyorum şu telefonu :D
Ya garantiye götürürsün değiştirirler pembe ekran sorunu o dedikleri hem dert etme bence :D bu arada alırsan siyah alma bence edge ekranını belli etmiyor silver al. Ya da meşhur Blue Coral :D :D

Birazdaha düşünüp alıcam birini ya s7 ve edge arasından saolun bu arada silver alırım :D
Bu arada eklemeyi unuttum zaten biliyorsundur da 3600 mAh batarya az değil sırf onun için S7 edge seçen arkadaşım var biri de benim ben tasarım için de seçtim en önemlisi batarya idi dün sabah 7 de çıkardım yoğun kullandım bayağı bugün %23 şu an gayet iyi bence

Bu arada ekran koruyucu kullanıyormusunuz zor oluyomuş galibe edge ekrana takmak
Şöyle diyim bir kere kılıf ve ekran jelatini aldım ( kılıf ön ekranıda kaplıyordu ) 2 3 gün sonra jelatin çıktı edge ekranında yani takılır ama çıkar büyük ihtimalle o yüzden spigenin yaptığı gibi olan jelatinlerden alın onlar çıkmaz bir de yanına spigen slim armor üfff askeri telefon :D D:

stat counter