S7 mi ? A7(2017) mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Kalemsizyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu 2 telefondan hangisini seçerdiniz gerekçesiyle belirtiseniz çok sevinirim ?

Benim için 2 önemli kriter var Batarya ve Kamera. S7 kamera A7 ise batarya anlamında daha iyi bu sebebten karar veremedim. Sizin düşünceniz nedir ?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
A7 performans ve kamera olarak çok çok gerisinde. S7 alabiliyorsanız başka telefonlara bakmayın bile;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7nin bataryası 3000mA olduğu için çok düşündürdü beni A7 de 3600 var , yani aradaki fark ne derecede yansıyor onuda bilemedim açıkcası, sormak istedim.
S7nin 2 kat güçlü olduğunu felan düşündün mü ? (A7 17 GPUsu Note4den daha güçsüz. NOTE 4 BAK) Video tarafındaki çok bariz üstünlüğü falan daah sayayım mı ?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
S7 ama 200 TL fark vererek s7 edge alabilirsin. Hem batarya konusunda aklındaki sorunu giderirsin hemde tasarımı güzel bir telefon alırsın.

Sinan705

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar samsung mağazasında olsun işte vatan,media markt gibi yerlerde 3000 civarında dolaşıyor. Samsung Türkiye garantili hepsiburada da 2500 civarı fakat daha önce hiç sipariş vermedim hepsiburada dan. Bir sıkıntı çıkarmı yani kutu olarak mağazadan almak ile internetten sipariş vermek arasında fark var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
arkadaşlar samsung mağazasında olsun işte vatan,media markt gibi yerlerde 3000 civarında dolaşıyor. Samsung Türkiye garantili hepsiburada da 2500 civarı fakat daha önce hiç sipariş vermedim hepsiburada dan. Bir sıkıntı çıkarmı yani kutu olarak mağazadan almak ile internetten sipariş vermek arasında fark var mı?
Yok. Bir sorun çıkmasına önlem olarak kutuyu açarken video çekerek aç kendini kanıtlamış olursun.
Hepsi burada müşterisini koruyor iade işlemleri kolay oluyor.

Son mesajlar