S7 kapanip acilma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tirvana52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, samsung s7 32 gb. cihazimi kullanimda hicbir sorun yok donma isinma hicbirsey yok yani tas gibi ama telefonu acip kapatinca veya yeniden baslatinca cihaz aciliyor ana ekran geliyor ama cihazi kullanamiyorum ve kendiliginden kapanip acilmaya başlıyor ve bu belki 10, 15 defa oluyor acilip kapandikca sarzi gidiyor ve cihaz isiniyor sonunda aciliyor ama neden bunu yapiyor yada cozumu varmidir yardimci olursaniz sevinirim.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Batarya ölmüş olabilir veya ölüyor olabilir yada anakart problemi veya yazılımsal araştırmak lazım.

Tirvana52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya ölmüş olabilir veya ölüyor olabilir yada anakart problemi veya yazılımsal araştırmak lazım.
Biraz araştırma yaptım yazılım batarya anakart diyenler oldu çözüm için tamircilere sordum hepsi farklı dediler yaptıricam ama sorunu bulmak sıkıntı hiç başına gelen oldumu acaba birde son zamanlarda aynî sarzla bazen dolum süresi 5 saat bazen 10 saat gösteriyor

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Valla hocam ben 1 senedir s7 kullanıyorum yoğun bi şekilde herhangi bi problemle karşılaşmadım şarjım çabuk bitiyor son zamanlarda bataryamın ömrü %82 lerde garantiye verecem eğer cihazı değiştirmezsem batarya değişsin diye.

Bence sizin cihazın bataryası problemli en azından öyledir inşallah ufak bi masrafla kurtarırsınız.

Play Storeden phone info programını indirip batarya sağlığına bakabilirisiniz bakalım durumu neymiş.

Tirvana52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla hocam ben 1 senedir s7 kullanıyorum yoğun bi şekilde herhangi bi problemle karşılaşmadım şarjım çabuk bitiyor son zamanlarda bataryamın ömrü %82 lerde garantiye verecem eğer cihazı değiştirmezsem batarya değişsin diye.

Bence sizin cihazın bataryası problemli en azından öyledir inşallah ufak bi masrafla kurtarırsınız.

Play Storeden phone info programını indirip batarya sağlığına bakabilirisiniz bakalım durumu neymiş.
Teşekkür ederim indirip bakıcam. Ayrıca telefondan çok memnunum kullanımı çok iyi hiç sorun yok aralıksız 10 saat oyun oyna donma ısınma hiçbirşey yok sadece yeniden başlatınca sorun

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Çözeriz hocam elimizden gelirse yoksa tamirci yolu s7 güzel telefon hocam 2016 yılının amiral gemisi sonuçta 2 -3 sene daha götürür.

Tirvana52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pil %81 çıkıyor ses kartı root gerekli ve işlemci sıcaklığı root gerekli yazıyor bunlar dikkatimi çekti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözeriz hocam elimizden gelirse yoksa tamirci yolu s7 güzel telefon hocam 2016 yılının amiral gemisi sonuçta 2 -3 sene daha götürür.
Eyvallah sagol hocam bencede cok guzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Islemci kullanımı da root gerekli yazıyor acaba root mü istiyor telefon

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Root gereksiz hocam senin işine yaramaz bulaşma o yüzden.

Tirvana52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah zaten root değilde önce bi yazılım deneyeyim bi kaç tanıdık var düzgün atan biryere yaptırayım bakalım umarım düzelir sorun çözülürse sonucu buraya yazacağım bikac gün sonra yazlım atarız