S7 Edge'nin bildiğiniz kronik sorunu var mı?

Kronik sorun yok ablama aldım 1 yıl olucak ilk günkü gibi pembe çizgi sorunu çıkmadı, bazı modellerde çıkmış ondada para iadesi değişim yapıyorlar.

Kardeşim s7 edge kullandım insan o kadar parayı verdikten sonra youtube da video izlerken ekranın cortlamasını görünce çok sinirleniyor ve durup dururken bozulan bir telefonun garantiden gelince tam 5 parçasının değiştiğini ve hiçbirinin kullanıcı hatası olmadığını öğrenmesi tam bir felaket :(

Parami verin öyle iade edeceğim de
servisle konuştuım öyle dediler.telefonu teslım ettiğimde bana kağıt vereceklermiş.öyle olsa iyi olur.ama bana nasıl güvensinler.diyelim ben telefonu iade ettim onlar paramı vermedi.bende telefonum kayboldu dıyerek polıse giderım.elımde mahkeme kağıdıyla ıcra takıbı de başlatabılırım.ama ben parayı aldım,telefonu iade etmezsem onlar birşey yapamazlar.zaten telefon şuan onların gözüküyor.isterlerse kötüye kullanımdan ötürü bana parayı vermeyebılırler de

F1kan

Profesör
servisle konuştuım öyle dediler.telefonu teslım ettiğimde bana kağıt vereceklermiş.öyle olsa iyi olur.ama bana nasıl güvensinler.diyelim ben telefonu iade ettim onlar paramı vermedi.bende telefonum kayboldu dıyerek polıse giderım.elımde mahkeme kağıdıyla ıcra takıbı de başlatabılırım.ama ben parayı aldım,telefonu iade etmezsem onlar birşey yapamazlar.zaten telefon şuan onların gözüküyor.isterlerse kötüye kullanımdan ötürü bana parayı vermeyebılırler de
Farkında mısın bilmiyorum ama sürekli bir vergi zammı geliyor. Bence kısa sürede karar verip telefon almalısın
En karlı sen çıkarsın

Farkında mısın bilmiyorum ama sürekli bir vergi zammı geliyor. Bence kısa sürede karar verip telefon almalısın
En karlı sen çıkarsın
farkındayım da yeni modeller çıkıyor,bazı modellerde de indirimler oluyor
aklımda s8 almak var.ama ekranı bana küçük gelıyor.bir yandan da samsun olması benı tedırgın edıyor
diğer yandan da nokıa 8 çıkmasını bekliyorum.hala ses yok
yine aynı şekilde kafamda telefonda oyun oynamıyorum,kamera fazla kullanmıyorum.bu kadar telefon almaya ne gerek var dıyorum.işte bu düşüncelerle yerımde sayıp duruyorum

F1kan

Profesör
farkındayım da yeni modeller çıkıyor,bazı modellerde de indirimler oluyor
aklımda s8 almak var.ama ekranı bana küçük gelıyor.bir yandan da samsun olması benı tedırgın edıyor
diğer yandan da nokıa 8 çıkmasını bekliyorum.hala ses yok
yine aynı şekilde kafamda telefonda oyun oynamıyorum,kamera fazla kullanmıyorum.bu kadar telefon almaya ne gerek var dıyorum.işte bu düşüncelerle yerımde sayıp duruyorum
Üzgünüm ama karar vermek zorundasın.
Ve samsung kararını vermen daha mantıklı olur. Neden mi ? Tamam bir sorun yaşadın ama sonuçta paranıda alıyorsun. S8 küçük bir telefon (gibi) ama alışılmısın dışında bir ekran kasa oranı olduğu için telefonda çerveçe yok sadece ekran var. Buda elde daha küçük etkisi yaratıyor Psikolojikmen.
Op5 al dicem ama ithlatçı diye şüpheyle bakarsın belki.
Ama şuan için fiyatını hak eden resmi garantili tek amiral gemisi sanırım tartışmasız S8

Üzgünüm ama karar vermek zorundasın.
Ve samsung kararını vermen daha mantıklı olur. Neden mi ? Tamam bir sorun yaşadın ama sonuçta paranıda alıyorsun. S8 küçük bir telefon (gibi) ama alışılmısın dışında bir ekran kasa oranı olduğu için telefonda çerveçe yok sadece ekran var. Buda elde daha küçük etkisi yaratıyor Psikolojikmen.
Op5 al dicem ama ithlatçı diye şüpheyle bakarsın belki.
Ama şuan için fiyatını hak eden resmi garantili tek amiral gemisi sanırım tartışmasız S8
bence note 8
ıphone 7 plus bütçeme uysaydı düşünmeden alacaktım.hiç ıphone kullanmadığım için düşünüyorum
ithalatcı garantilerde servis olayı sıkıntılı.arıza durumunda kargoya verip gidip gelmesi bayağa uzun sürer

F1kan

Profesör
bence note 8
ıphone 7 plus bütçeme uysaydı düşünmeden alacaktım.hiç ıphone kullanmadığım için düşünüyorum
ithalatcı garantilerde servis olayı sıkıntılı.arıza durumunda kargoya verip gidip gelmesi bayağa uzun sürer
Note 8 alabiliyorsan çok sağlam kılıf ve koruyucu ile o telefonu yıllarca kullanırsın bence. Note serisinin yeri farklı çünkü

teote

Üyecik
s6 kullanicisiyim.Thule kilif , kaliteli cam filmi var.
Cebimden 4 kere yere dustu , 1 keresinde cam filmi kirildi.
2 kere anahtarla cep telefonu arka cebe koyup oturdum, yine sadece cam filmi kirildi.
1 kere elimden merdivene dusurdum, bu sefer ekran caart diye kirildi.
750 tl ye taktirdim.
Takan knox sayacini artirmis, haliyle eskisi gibi hassas degil.
Kilifla da kiriliyor eger kose, kenar vs ekrana direkt carparsa.

stat counter