S7 edge

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S7 edge kullanıyorum 10 ay olacak şu ana kadar bi sıkıntı çıkarmadı ama şu 2 gündür müzik dinlerken ve indirdiğim videoları izlerken aniden duruyo tekrar devam etmiyo benim müdahale etmem gerekiyo çok sinir bozucu günümün çoğu müzik dinleyip video izlemekle geçiyo bu konu hakkında bilgisi olan varmı

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Daha önce telefonu resetlemişmiydin yazılımsal bir hata söz konusu olmalı birkaç kullanıcıda bu sorundan söz ediyordu benim bu konu hakkında tam bilgim yok ama yaşayan tek sen değilsin

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Daha önce telefonu resetlemişmiydin yazılımsal bir hata söz konusu olmalı birkaç kullanıcıda bu sorundan söz ediyordu benim bu konu hakkında tam bilgim yok ama yaşayan tek sen değilsin
Aldıktan 1 ay sonra resetlemiştim bidaha resetlemedim aradan kaç ay geçti hiç-bir sıkıntı yoktu şu 2 gündür olmaya başladı güncelleme gelmişti samsung müziğe güncelledim yine bişey değişmedi bide müzik dinlerken ve video izlerken ses kendi kendine düşüyo neden böyle yapıyo anlamış değilim

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Aldıktan 1 ay sonra resetlemiştim bidaha resetlemedim aradan kaç ay geçti hiç-bir sıkıntı yoktu şu 2 gündür olmaya başladı güncelleme gelmişti samsung müziğe güncelledim yine bişey değişmedi bide müzik dinlerken ve video izlerken ses kendi kendine düşüyo neden böyle yapıyo anlamış değilim

müşteri hizmetlerini arayıp sorun

Son mesajlar