S7 Edge Telefon Kılıf Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
merhaba arkadaşlar s7 edge telefonuma ekranın çizilmemesi için ince ve jelatin ve şeffaf kılıf almayı düşünüyorum.piyasada birçok ürün var.ama bazılarında sararma bazılarında ise tam yerine oturmama gibi sorunlar oluyormuş.fazla pahalı olmayan ama kaliteli kılıf önerilerinizi bekliyorum.n11 yada hepsiburada dan almayı düşünüyorum

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
merhaba arkadaşlar s7 edge telefonuma ekranın çizilmemesi için ince ve jelatin ve şeffaf kılıf almayı düşünüyorum.piyasada birçok ürün var.ama bazılarında sararma bazılarında ise tam yerine oturmama gibi sorunlar oluyormuş.fazla pahalı olmayan ama kaliteli kılıf önerilerinizi bekliyorum.n11 yada hepsiburada dan almayı düşünüyorum
Ekran koruyucuyu unut.Edge ekranından dolayı sıkıntı yapıyor,yerine oturmuyor.Kılıf olarak spigen'in ultra crystal Olanları var,Onlar güzel durur.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Ekran koruyucuyu unut.Edge ekranından dolayı sıkıntı yapıyor,yerine oturmuyor.Kılıf olarak spigen'in ultra crystal Olanları var,Onlar güzel durur.
sadece kılıf yerine oturmuyor diye duymuştum.kırılmaz cam değil çizilmemesi için jelatin falan takmayı düşünüyorum.
kılfı olarak sanırım bundan bahsediyorsun.ama biraz pahalı gibi.ben en fazla 20-25 tl vermeyi düşünüyorum
Spigen Galaxy S7 Edge Kılıf Ultra Hybrid Crystal Clear - Fiyatı

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Ben aldım kırılmaz cam ama kenarları tam oturmuyor malesef

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Ben aldım kırılmaz cam ama kenarları tam oturmuyor malesef
Bu telefonlar zaten gorilla glass değil mi?gerek varmı ?
kılıfta alırsanız haberim olsun belki bende aynısından alırım :)
burada sanırım kimse kılıf kullanmıyor öneren pek olmadı

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Bu telefonlar zaten gorilla glass değil mi?gerek varmı ?
kılıfta alırsanız haberim olsun belki bende aynısından alırım :)
burada sanırım kimse kılıf kullanmıyor öneren pek olmadı
Benim ekranımda 2 tane çizik var. Tırnağımla oynadığım zaman elime geliyor. Kullanıma hiç bir etkisi yok ama önlem almak lazım.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Benim ekranımda 2 tane çizik var. Tırnağımla oynadığım zaman elime geliyor. Kullanıma hiç bir etkisi yok ama önlem almak lazım.
jelatin çizilmelere engel olur heralde.ben eski sony telefonumu 4 yılı aşkın süredir kullanıyorum ekranda belirgin hiç çizik yok.sadece ışığa tutunca ince kılca çizikler belli oluyor.jelatin de aynı şekilde edge ekranı kapatmaz mı.kılıfta takınca yanları zaten kapatır diye düşünüyorum

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
jelatin çizilmelere engel olur heralde.ben eski sony telefonumu 4 yılı aşkın süredir kullanıyorum ekranda belirgin hiç çizik yok.sadece ışığa tutunca ince kılca çizikler belli oluyor.jelatin de aynı şekilde edge ekranı kapatmaz mı.kılıfta takınca yanları zaten kapatır diye düşünüyorum
Kılıf sağını solunu kapatıyor da edge ekranı açıkta. Bazı jelatinler edge ekranını kapsamıyor.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Tabiki dayanıklı ekran ama insan korkuyor düşse bişey olsa edge ekranları pahalı oluyor

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Cam camdır arkadaş.GG5 dahil kırılıyor.Ha biri çizilmeye biraz daha dayanıklı biri de değil fark bu.Cam kırılır.Hele edge ekran zaten Pahalı olduğu için biz önlemimizi alalım bence.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Kılıf sağını solunu kapatıyor da edge ekranı açıkta. Bazı jelatinler edge ekranını kapsamıyor.
yine hiç yoktan iyi değil mi?ne kadar açıkta kaldığını bir görebilsem iyi olurdu
kullanan birileri varsa ss atsa iyi olur.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
serviste kılıf takalaım dediler sordum fiyatı 70 tl .pahalı geldiği için almadım.bunların taktıkları heralde yerine tam olarak oturuyordur.alsam mı acaba ?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
serviste kılıf takalaım dediler sordum fiyatı 70 tl .pahalı geldiği için almadım.bunların taktıkları heralde yerine tam olarak oturuyordur.alsam mı acaba ?
Orjinal samsungsa kılıf bence almalısın.2800 tl'yi korumak için.Uzun süre kullanılıyor öyle kılıflar.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Orjinal samsungsa kılıf bence almalısın.2800 tl'yi korumak için.Uzun süre kullanılıyor öyle kılıflar.
o kadarını sormadım da ben 2625 tl verdim :) en fazla 25 tl verip toplam 265o tl ye kapatmayı düşünüyorum :) alacak olanlar da bu fiyatı bence kaçırmasın :)