S7 edge suya düştü ne yapmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
arkadaşlarım bende s7 edge var geçen gerçekten suya dayanıklı mı diye bi bardağın içine koydum (en fazla 30cm) kapalıyken. Sonra çıkardım havlu ile kuruladım ama telefonun üst tarafında mavi bir ışık sürekli yanıyor ve telefonu açamıyorum pirinç poşetinin içine koydum ama düzelir mi sizce ne yapmalıyım? lütfen yardım edin tamirleri çok pahalı bunlarn :(

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Eğer telefonda ufak bir kırık çizik varsa vay haline!

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
O mavi ışık nokta gibi bir şey ise korkmayın bildirim ışığı o. Bi fotoğraf çekip atar mısınız?
--- Gönderi Güncellendi ---
Eğer telefonda ufak bir kırık çizik varsa vay haline!
Ufak bir çizikten bir şey olmaz tabii çok büyük değilse. Ama kırıksa o zaman eyvah demek lazım.

Reaksiyon puanı
1
hiç bir çizik falan yok 2 gündür pirinçin altında bekletiyorum akşam çıkaracam ayrıca mavi ışık da söndü artık

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefon için bir el-Fatiha alabilir miyim açıldı ama açma kapama tuşu ve dokunmatiği bozuldu

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Daha once servise gidip geldi mi pil degisimi vs icin nasil suya dayanamadi. Anlamadim...

Reaksiyon puanı
1
daha önce komple donmuştu gönderdik servise ne yaptılar bilmiyorum ama çıkardıktan bir kaç gün kurcalamadım pek fazla şu an doknumatiği ara sıra sapıtsa da çalışıyor tuş da düzeldi ama bu sefer kamera başarısız diyor ne yapacam bilmiyorum muhtemelen tekrar servise gönderirim

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben havuza bile girdim kaç kez şans işte . .en azından tüketici hakem heyetini dene. Reklam filmini öne sür orada suya düşüyor bir şey olmuyordu bu hemen bozuldu diyerek rapor yazdır.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Suya sokma sevdasina gerek yok:) yapmayın şöyle seyler

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
arkadaşlarım bende s7 edge var geçen gerçekten suya dayanıklı mı diye bi bardağın içine koydum (en fazla 30cm) kapalıyken. Sonra çıkardım havlu ile kuruladım ama telefonun üst tarafında mavi bir ışık sürekli yanıyor ve telefonu açamıyorum pirinç poşetinin içine koydum ama düzelir mi sizce ne yapmalıyım? lütfen yardım edin tamirleri çok pahalı bunlarn :(

Pirincin içe koyman hata bu bir niye böyle bir suya sokma fantezisi olur onu da anlamış değil 2-3 bin tl verip bide suya sokacam katiyen kabul edemem ve suya da sokmam.

Baran savman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardes bisi dicem senin s7 dandik mis kotu mal satmislar pesinde durursan olayin garantiden deisir ama israr et suxlu olduklarini belirt korkut mahkeme filan krsin yenisi gelir

Heyburki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonun ekranı değişti suya attım bisey olmadı