S7 edge ? Nokia 8 ? Iphone 7 ? (S8 siparişi verildi.)

Bu konuyu okuyanlar

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Internetten almayacagim ve tr garantili olacak bir cihaz alacagim fiyat araligim max 3200
Cok fazla fotoğraf çeken biri degilimdir ama cekincede guzel olsun isterim
Telefonu aktif kullanırım
Oyun oynarim
Birde onemli olan 1 sene sonra çöp olmayip bir kac sene götürmesi onemlidir bu cihazlardan hangisini secmeliyim ithalatci olmasin xz1 ve xz premium un disinda :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bunların arasından s7 edge

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Internetten almayacagim ve tr garantili olacak bir cihaz alacagim fiyat araligim max 3200
Cok fazla fotoğraf çeken biri degilimdir ama cekincede guzel olsun isterim
Telefonu aktif kullanırım
Oyun oynarim
Birde onemli olan 1 sene sonra çöp olmayip bir kac sene götürmesi onemlidir bu cihazlardan hangisini secmeliyim ithalatci olmasin xz1 ve xz premium un disinda :)
Neden internetten aşmayacaksın peki kardeşim neyse fikren saygı duyarak yaptığın listede kesinlikle s7 edge derim Nokia kalkamadı ayağa nedense çevremde kimse de görmüyorum

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Neden internetten aşmayacaksın peki kardeşim neyse fikren saygı duyarak yaptığın listede kesinlikle s7 edge derim Nokia kalkamadı ayağa nedense çevremde kimse de görmüyorum
Internetten kesin almam diyememde ithalarci almam . Tr garantili 3200 u asmayacak baska iyi tavsiyeniz ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,990
Nokia 8 derim kesinlikle.Snapdragon 835 işlemcisi ile bu telefonlar arasından öne çıkıyor.Performans olarak S8 ile denk yani.Kamerası da çok iyi.Garanti olarak da memnun edecektir.Ayrıca çok akıcı bir deneyim sunuyor.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
xz premium tr garantili alabilirsin bunların dışında.
bu üçünden kesinlikle nokia 8
internette samsung galaxy s8 3200'e bulunuyor onu almanı öneririm

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
S7 Edge alıp keyfine bak bence. Tavsiyelerimize kulak var. Nokia'a girme asla. Iphone desen son haberleri izlemişsindir. Bırakın artık Iphone sevdasını.
Bknz; Nokia 8 deki Snapdragon 835 seni aldatmasın.

Iyı Forumlar.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Başka önerilere açıkmısınız?

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Başka önerilere açıkmısınız?
Ithalatci disinda 3200 e kadar evet

---- Mesajlar birleştirildi ----

S7 Edge alıp keyfine bak bence. Tavsiyelerimize kulak var. Nokia'a girme asla. Iphone desen son haberleri izlemişsindir. Bırakın artık Iphone sevdasını.
Bknz; Nokia 8 deki Snapdragon 835 seni aldatmasın.

Iyı Forumlar.
Internetten s8 almassam tercihim s7 edge olacak gibi

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Ithalatci disinda 3200 e kadar evet

Teknosada Xiaomi mi 6 var misal o cihazda tam bir fiyat performans canavarı ya da Sony xz premium veya daha yenilikçi bir cihaz isterseniz XZ1 var

M

Murat Burç

SDN Okuru
Nokia 8. 835e aldırma diye bir durum yok 835 boru mu
Pil olarak ayni falan giderler s7 edgenin ekstra kamera özelliklerine falan ihtiyacin ds yok.
Aktif kullanirim oyun oynarim diyorsin yahu 835 var nokia 8 al. Ha bence gec XZ Premium al direk ama.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Pil olarak ayni falan giderler s7 edgenin ekstra kamera özelliklerine falan ihtiyacin ds yok.
Aktif kullanirim oyun oynarim diyorsin yahu 835 var nokia 8 al. Ha bence gec XZ Premium al direk ama.
Nokia 8 mi s8 mi ? Kamera olarak

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Subat in ilk haftası alacam telefonu indirime girermi ?

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
S8 siparisini an itibari ile vermis bulunmaktayım :)

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Insallah ama samsung eski samsung degil ya
Yani tabiki büyük bi asama kaydettiler ama o fiyatı verirken eski modellerle kıyaslamak değilde rakipleriyle kıyaslamak gerek rakiplerine göre bence hala yetersiz uzun vadede tadını kaçırmak istemem zaten sipariş vermişsin umarım sdn youtube kanalındaki s8 ile ilgili videoları izlemişsindir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hayırlı olsun arkadaşım artık vermişsin olumsuz yorum yapmak olmaz umarım pişman olmazsın samsungu tercih ettiğine
Pişman olmaz nerak etme siparis ettigi cihazın fiyat bandindaki rakiplerinden eksigi yok hatta hepsi hurada fiyatlarina baktigimizda mate 10 pro gibi modelleri video tarafinda süründürüyor

Insallah ama samsung eski samsung degil ya
Her laf söyleyenin lafına balarsan bu iş olmaz rakiplerinden eksik kalir yani yol hatta bir çok üstün oldugu taraf var

Son düzenleyen moderatör:

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Pişman olmaz nerak etme siparis ettigi cihazın fiyat bandindaki rakiplerinden eksigi yok hatta hepsi hurada fiyatlarina baktigimizda mate 10 pro gibi modelleri video tarafinda süründürüyor

Her laf söyleyenin lafına balarsan bu iş olmaz rakiplerinden eksik kalir yani yol hatta bir çok üstün oldugu taraf var

Htcu11 ses ve performans konusunda daha iyi hafıza ram konusunda daha iyi çok fazla fotoğraf çekmiyorum diyo video performansı arkadaş için çokta önemli değildir fotoğraf ve ekrandada performansları iyi ikisininde ha biri çift kameralı olsa bence öne geçerdi ama yok ki htc 2500 e filan bulunabiliyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Htcu11 ses ve performans konusunda daha iyi hafıza ram konusunda daha iyi çok fazla fotoğraf çekmiyorum diyo video performansı arkadaş için çokta önemli değildir fotoğraf ve ekrandada performansları iyi ikisininde ha biri çift kameralı olsa bence öne geçerdi ama yok ki htc 2500 e filan bulunabiliyor
Ee? Konu sahibi ithalatçı garantili istiyor mu onu sor bakalik bir de.

Ayrıca S8'in bataryasi ekrani daha iyi bunlari neden konusmuyoruz?
S8 asla pişman edecek bir cihaz degil merak etme lafların boşa söylemek icin konuşuyorsun

Son düzenleyen moderatör:

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Dayanıklılık ve sağlamlık açısından Nokia'ya ya güvenim sonsuz.

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ee? Konu sahibi ithalatçı garantili istiyor mu onu sor bakalik bir de.

Ayrıca S8'in bataryasi ekrani daha iyi bunlari neden konusmuyoruz?
S8 asla pişman edecek bir cihaz degil merak etme lafların boşa söylemek icin konuşuyorsun

Arkadaşım 3000 tlye tr garantili var yine daha ucuz ekran konusunu zaten söyledim tartışma çıkartma hırsıyla görmezden gelmeseydin görürdün + 1 sene sonra kasmıycak diyo 3 ayda bir sıfırlaması gerekir samsungu daha ilk aylarında takılıyo sıkıntı çıkartıyo s8 performans olarakta kötü cpu gpu olarakta kötü artı hepsi bi yana sıf ghost screen riski yüzünden alınmaz boşa söylemek için konuşan sensin bunları niye söylemiyosun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşım 3000 tlye tr garantili var yine daha ucuz ekran konusunu zaten söyledim tartışma çıkartma hırsıyla görmezden gelmeseydin görürdün + 1 sene sonra kasmıycak diyo 3 ayda bir sıfırlaması gerekir samsungu daha il aylarında takılıyo sıkıntı çıkartıyo s8 artı hepsi bi yana sıf ghost screen riski yüzünden alınmaz boşa söylemek için konuşan sensin bunları niye söylemiyosun
Hangi cihaz kasıyor yahu? Benim elimdeki cihaz ne diye kasmiyod 1.5 senelik S7? Hangi ghosttan bahsediyorsun su dedifin s8 kullaniclarin yuzde 5inde bile çıkmadı belki yuzde 5 diyorum bak

Ben dediğim gibi senin boş konuşmalarına rağmen S8 asla pişman edecek bir cihax degil hiç merak etme U11in zaten herkesi elden geçirdiği ses performansini ortaya sürersen orada zaten geriue düşmeyecek cihaz yok : D
Sen git video ara geçen bir konuda sözde video arayip beni gömüyordun hala bekliyorum 3 gün falan oldu :D

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Hangi cihaz kasıyor yahu? Benim elimdeki cihaz ne diye kasmiyod 1.5 senelik S7? Hangi ghosttan bahsediyorsun su dedifin s8 kullaniclarin yuzde 5inde bile çıkmadı belki yuzde 5 diyorum bak

Ben dediğim gibi senin boş konuşmalarına rağmen S8 asla pişman edecek bir cihax degil hiç merak etme U11in zaten herkesi elden geçirdiği ses performansini ortaya sürersen orada zaten geriue düşmeyecek cihaz yok : D
Sen git video ara geçen bir konuda sözde video arayip beni gömüyordun hala bekliyorum 3 gün falan oldu :D
Kesin kasmıyodur s8 bile takılıyo ram yetersiz kalıyo s7 kasmıyo ya sen kaan ve kerem enginarın adamların işi bu gorüşlerini bile dikkate almıyosun adamlar bas bas takılıyo diye bağırıyo her video performans olarakta gerisinde ne yani ses konusunda her firmadan iyi diye soylemiyicekmiyiz gerçekleri :D sen bi video performansını her yorumun altına ama videoda çok iyi yazıyosun ve merak etme benim senin gibi video filtreleme gerek yok açık fikirli olmadığın için atmaya değer gormedim yoksa ilk gun dedim aç bak attiğın videodaki kanalda teke tek kıyaslaması var diye ;) adres verdim