S7 EDGE mi P 10 mu LG V20 mi ?

Which one ?

• Kullanılan toplam oy
    26

Bu konuyu okuyanlar

cabbarov13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba forumdaki ilk konum yardımınıza ihtiyacım var.Bu telefonlar arasında kaldım.V20 orada biraz düşük mü kalıyor bilemedim ama onu da ekledim.Hepsininde özellikleri ihtiyacımı karşılayacak şekilde.Radyo istediğim için V20'yi ekledim.Ama bir radyo içinde yanlış bir telefon almak istemiyorum.Hangisi beni uzun süre götürür.Çok oyun oynamam pil,kamera ve akıcılıkta sorun yaşamak istemiyorum.Telefonu hepsiburada'dan alacağım.
Fiyatları şu şekilde;
S7 Edge=2700
P10=2670
V20=2450
Hepsi Türkiye Garantilidir.Şimdiden teşekkürler.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
S7 edge ve ya v20 al.
V20 diğerlerine göre neden düşük kalsın ki , Ve ya düşük kaldığını düşündüğün özellik ne ?

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
S7 edge öneririm kendim kullandığım için diğerlerine bir şey diyemem :D :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar merhaba forumdaki ilk konum yardımınıza ihtiyacım var.Bu telefonlar arasında kaldım.V20 orada biraz düşük mü kalıyor bilemedim ama onu da ekledim.Hepsininde özellikleri ihtiyacımı karşılayacak şekilde.Radyo istediğim için V20'yi ekledim.Ama bir radyo içinde yanlış bir telefon almak istemiyorum.Hangisi beni uzun süre götürür.Çok oyun oynamam pil,kamera ve akıcılıkta sorun yaşamak istemiyorum.Telefonu hepsiburada'dan alacağım.
Fiyatları şu şekilde;
S7 Edge=2700
P10=2670
V20=2450
S7 edge tabi ki.

cabbarov13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 edge ve ya v20 al.
V20 diğerlerine göre neden düşük kalsın ki , Ve ya düşük kaldığını düşündüğün özellik ne ?
Kronik sorun çıkma durumu olabilir diye düşünüyorum.wwww
--- Gönderi Güncellendi ---
S7 edge öneririm kendim kullandığım için diğerlerine bir şey diyemem :D :D
Pembe çizgi sorunu için ne diyorsun ?
S7 Edge > V20>P10
S7 Edge > V20>P10

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kronik sorun çıkma durumu olabilir diye düşünüyorum.wwww

Mavi S7 Edge kullanıcısı olup pembe çizgi sorununa yakalanan görmedim. Yeni seri olduğu için.
Şu sıralar pembe ekran şikayeti de görmüyorum sanırım sorun çözüldü.
sorun oluşursa da bu konu hakkında Samsung servisi ilgileniyor gibi gözüküyor bu soruna rastlayanların yorumlarına göre.

cabbarov13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mavi S7 Edge kullanıcısı olup pembe çizgi sorununa yakalanan görmedim. Yeni seri olduğu için.
Şu sıralar pembe ekran şikayeti de görmüyorum sanırım sorun çözüldü.
sorun oluşursa da bu konu hakkında Samsung servisi ilgileniyor gibi gözüküyor bu soruna rastlayanların yorumlarına göre.
Açıkcası bu telefonu almak istiyorum ama bu olayın riskine giremiyorum.Mavi rengi hoşuma gitmedi.Servis şikayetlerini okuyorum ufak bir çizik için olayı tüketiciye yıkıyorlarmış bununla uğraşmak istemiyorum.Diğer renklerin yeni serileri var mıdır nasıl anlaşılır.Şu sıralar çıkmıyorsa nasıl düzelmişlerdir ? Teşekkürler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Açıkcası bu telefonu almak istiyorum ama bu olayın riskine giremiyorum.Mavi rengi hoşuma gitmedi.Servis şikayetlerini okuyorum ufak bir çizik için olayı tüketiciye yıkıyorlarmış bununla uğraşmak istemiyorum.Diğer renklerin yeni serileri var mıdır nasıl anlaşılır.Şu sıralar çıkmıyorsa nasıl düzelmişlerdir ? Teşekkürler.
Bilmem o iş sana kalmış. Forumları gez biraz daha yeni bu sorunu yaşayan var mı diye.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Fiyatları şu şekilde;
S7 Edge=2700
P10=2670
V20=2450

Samsung galaxy s7 edge öneririm stabil bir şekilde çalışmaktadır bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Buradaki çoğu kişi sana s7 edge önerecektir çünkü samsung fanboyları :) p10 al daha yeni bir cihaz .. ve kamerası cidden iyi

Dundar Erol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sar değerini baz alırsak ki çok önemli bir kriter S7 Edge 'i tercih edin. P10 beyin yakan cinsten bir sar değerine sahip

ozcancaliskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P9 kullanıcısı olarak Huawei yi önermiyorum. Düşük ışık performansı düşük. S7 Edge öneririm. Hatta ve hatta iPhone 6S alabilirsin. Özellikle güvenlik öncelikli konu ise iPhone öneririm.

M

Murat Burç

SDN Okuru
P9 kullanıcısı olarak Huawei yi önermiyorum. Düşük ışık performansı düşük. S7 Edge öneririm. Hatta ve hatta iPhone 6S alabilirsin. Özellikle güvenlik öncelikli konu ise iPhone öneririm.
Evet bu yoruma kesinlikle katılıyorum.
Hepimiz devlet sırrı saklıyoruz güvenlik önemli ve Apple iPhone hacklenemez.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Buradaki çoğu kişi sana s7 edge önerecektir çünkü samsung fanboyları :) p10 al daha yeni bir cihaz .. ve kamerası cidden iyi
Ben samsungtan hic haz almayan.biri olarak s7 edge yi oneriyorum . Kendim Asus kullaniyorum. Ayrıca samsung bu piyasada bir yer edinmiş çoğu kişi samsung kullanıyorsa bunun bir sebebi var . Ne kadar iyi olursa olsun Huawei telefonları tercih eden sayısı samsungun yarısından az. Bunun da bir sebebi olmalı değil mi?

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ben samsungtan hic haz almayan.biri olarak s7 edge yi oneriyorum . Kendim Asus kullaniyorum. Ayrıca samsung bu piyasada bir yer edinmiş çoğu kişi samsung kullanıyorsa bunun bir sebebi var . Ne kadar iyi olursa olsun Huawei telefonları tercih eden sayısı samsungun yarısından az. Bunun da bir sebebi olmalı değil mi?
Evet bir sebebi var halk teknolojiden anlamıyor bir çoğu reklamlarda hep samsung görüyorlar ayrıca samsung un bir çok modeli var ve halk kendi bütçesine göre alıyor yani baska sebebi yok :)

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Evet bir sebebi var halk teknolojiden anlamıyor bir çoğu reklamlarda hep samsung görüyorlar ayrıca samsung un bir çok modeli var ve halk kendi bütçesine göre alıyor yani baska sebebi yok :)
Kalite olarak inan ki farkediyor. Aynı özellikleri daha uygun fiyata aldığın cihazların kalite olarak düşük olduğu ortada.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Fiyatları şu şekilde;
S7 Edge=2700
P10=2670
V20=2450
S7 edge.