S7 EDGE mi P 10 mu LG V20 mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Which one ?

• Kullanılan toplam oy
    26
Arkadaşlar merhaba forumdaki ilk konum yardımınıza ihtiyacım var.Bu telefonlar arasında kaldım.V20 orada biraz düşük mü kalıyor bilemedim ama onu da ekledim.Hepsininde özellikleri ihtiyacımı karşılayacak şekilde.Radyo istediğim için V20'yi ekledim.Ama bir radyo içinde yanlış bir telefon almak istemiyorum.Hangisi beni uzun süre götürür.Çok oyun oynamam pil,kamera ve akıcılıkta sorun yaşamak istemiyorum.Telefonu hepsiburada'dan alacağım.
Fiyatları şu şekilde;
S7 Edge=2700
P10=2670
V20=2450
Hepsi Türkiye Garantilidir.Şimdiden teşekkürler.

MoNGoL

Profesör
S7 edge ve ya v20 al.
V20 diğerlerine göre neden düşük kalsın ki , Ve ya düşük kaldığını düşündüğün özellik ne ?

Arkadaşlar merhaba forumdaki ilk konum yardımınıza ihtiyacım var.Bu telefonlar arasında kaldım.V20 orada biraz düşük mü kalıyor bilemedim ama onu da ekledim.Hepsininde özellikleri ihtiyacımı karşılayacak şekilde.Radyo istediğim için V20'yi ekledim.Ama bir radyo içinde yanlış bir telefon almak istemiyorum.Hangisi beni uzun süre götürür.Çok oyun oynamam pil,kamera ve akıcılıkta sorun yaşamak istemiyorum.Telefonu hepsiburada'dan alacağım.
Fiyatları şu şekilde;
S7 Edge=2700
P10=2670
V20=2450
S7 edge tabi ki.

S7 edge ve ya v20 al.
V20 diğerlerine göre neden düşük kalsın ki , Ve ya düşük kaldığını düşündüğün özellik ne ?
Kronik sorun çıkma durumu olabilir diye düşünüyorum.wwww
--- Gönderi Güncellendi ---
S7 edge öneririm kendim kullandığım için diğerlerine bir şey diyemem :D :D
Pembe çizgi sorunu için ne diyorsun ?
S7 Edge > V20>P10
S7 Edge > V20>P10

Kronik sorun çıkma durumu olabilir diye düşünüyorum.wwww

Mavi S7 Edge kullanıcısı olup pembe çizgi sorununa yakalanan görmedim. Yeni seri olduğu için.
Şu sıralar pembe ekran şikayeti de görmüyorum sanırım sorun çözüldü.
sorun oluşursa da bu konu hakkında Samsung servisi ilgileniyor gibi gözüküyor bu soruna rastlayanların yorumlarına göre.

Mavi S7 Edge kullanıcısı olup pembe çizgi sorununa yakalanan görmedim. Yeni seri olduğu için.
Şu sıralar pembe ekran şikayeti de görmüyorum sanırım sorun çözüldü.
sorun oluşursa da bu konu hakkında Samsung servisi ilgileniyor gibi gözüküyor bu soruna rastlayanların yorumlarına göre.
Açıkcası bu telefonu almak istiyorum ama bu olayın riskine giremiyorum.Mavi rengi hoşuma gitmedi.Servis şikayetlerini okuyorum ufak bir çizik için olayı tüketiciye yıkıyorlarmış bununla uğraşmak istemiyorum.Diğer renklerin yeni serileri var mıdır nasıl anlaşılır.Şu sıralar çıkmıyorsa nasıl düzelmişlerdir ? Teşekkürler.

Açıkcası bu telefonu almak istiyorum ama bu olayın riskine giremiyorum.Mavi rengi hoşuma gitmedi.Servis şikayetlerini okuyorum ufak bir çizik için olayı tüketiciye yıkıyorlarmış bununla uğraşmak istemiyorum.Diğer renklerin yeni serileri var mıdır nasıl anlaşılır.Şu sıralar çıkmıyorsa nasıl düzelmişlerdir ? Teşekkürler.
Bilmem o iş sana kalmış. Forumları gez biraz daha yeni bu sorunu yaşayan var mı diye.

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
Fiyatları şu şekilde;
S7 Edge=2700
P10=2670
V20=2450
Samsung galaxy s7 edge öneririm stabil bir şekilde çalışmaktadır bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır

stat counter