S7 EDGE mi HUAWEİ P10 mu?

Bu konuyu okuyanlar

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Evet arkadaşlar sizinde önerileriniz üzerine bu ikili arasında kaldım yarın telefonu ıraktan isteticem sizinde son olarak görüşünüzü istiyorum hangi telefonu almalıyım sizce S7 edge'de type-c olmaması bana dezavantaj gibi geliyor ama kablosuz şarj özelliğide avantaj gibi sizce hangisini almalıyım [emoji53] [emoji53]

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
s7 edge in tasarımını beğendiğim için ben direk s7 edge alırdım ama p10 daha iyi.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
s7 edge in tasarımını beğendiğim için ben direk s7 edge alırdım ama p10 daha iyi.
Hocam LG ve HTC nin tasarım dışında bütün telefonların tasarımını beğeniyorum tasarım sıkıntı değil yani

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Bence S7 Edge P10 tasarımsal açıdan hiç hoşuma gitmedi.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bence S7 Edge P10 tasarımsal açıdan hiç hoşuma gitmedi.
Hocam ikisininde tasarımını beğendim birisi clasic diğeride premium his veriyor yani güzel ama sizce performans özellik açısından hangisi?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yahu biride çıkıpta demiyor ki kardeşim sen nasıl bir riske girdiğinin farkında mısın diye. Çoğunuz yazmışsınız s7 edge diye. Peki bu s7 edge modelinde ki pembe çizgi sorunu bu arkadasta yaşandığında nolucak ? Ben söyleyim. Bu arkadas o sorunu ya burda bir ton para vererek düzeltmeye çalışcak yada Irak'a tekrar yollucak garanti için.
Tamam S7 edge her türlü daha iyi p10 dan ama bazı şeyleri önerirken telefonu alacak kişinin ne durumda kalacağını düşünerek önerelim arkadaslar.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Hocam ikisininde tasarımını beğendim birisi clasic diğeride premium his veriyor yani güzel ama sizce performans özellik açısından hangisi?
Performans olarak da S7 Edge diyorum.İnceleme videolarına da bakabilirsin.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Yahu biride çıkıpta demiyor ki kardeşim sen nasıl bir riske girdiğinin farkında mısın diye. Çoğunuz yazmışsınız s7 edge diye. Peki bu s7 edge modelinde ki pembe çizgi sorunu bu arkadasta yaşandığında nolucak ? Ben söyleyim. Bu arkadas o sorunu ya burda bir ton para vererek düzeltmeye çalışcak yada Irak'a tekrar yollucak garanti için.
Tamam S7 edge her türlü daha iyi p10 dan ama bazı şeyleri önerirken telefonu alacak kişinin ne durumda kalacağını düşünerek önerelim arkadaslar.
Hocam P10 da bazı telefonların yavaş olduğunu duyurmuştu sebep chipset imiş ve yazılım ile düzeltilebileceğini açıklamışlardı sizce huawei yazılımı nasıl iyi midir?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Evet arkadaşlar sizinde önerileriniz üzerine bu ikili arasında kaldım yarın telefonu ıraktan isteticem sizinde son olarak görüşünüzü istiyorum hangi telefonu almalıyım sizce S7 edge'de type-c olmaması bana dezavantaj gibi geliyor ama kablosuz şarj özelliğide avantaj gibi sizce hangisini almalıyım [emoji53] [emoji53]
S7 edge tabi ki de s8 den sonraki en iyi telefon android platformunda

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Israrla S7 Edge diyorum.Başka söylemeye gerek yok. :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam P10 da bazı telefonların yavaş olduğunu duyurmuştu sebep chipset imiş ve yazılım ile düzeltilebileceğini açıklamışlardı sizce huawei yazılımı nasıl iyi midir?
Bak güzel dostum. S7 edge 2016 nın en iyi telefonudur. Fakat...
Bu telefonda pembe ekran çizgisi sorunu vardır. Bizzat kendi çevremde 5 6 s7 edge kullananın 3 ünde bu sorun var. Sakın yurt dısından alayım deme s7 edge. Zararlı çıkarsın bu sorunu yaşarsan. Ama tr garantili her türlü al derim.
P10 a gelirsek evet öyle bir sıkıntılı durum var. Ama benim sana tavsiyem bunlar yerine git ith. garantili mate 9 al 2.150 liraya. Hiç değilde ithalatçı olsada garantisi var.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bak güzel dostum. S7 edge 2016 nın en iyi telefonudur. Fakat...
Bu telefonda pembe ekran çizgisi sorunu vardır. Bizzat kendi çevremde 5 6 s7 edge kullananın 3 ünde bu sorun var. Sakın yurt dısından alayım deme s7 edge. Zararlı çıkarsın bu sorunu yaşarsan. Ama tr garantili her türlü al derim.
P10 a gelirsek evet öyle bir sıkıntılı durum var. Ama benim sana tavsiyem bunlar yerine git ith. garantili mate 9 al 2.150 liraya. Hiç değilde ithalatçı olsada garantisi var.
Hocam P10 dan önce mate 9'u kararlaştırmıştım hatta bu ikisinden daha kararlıydım taki sar değerinin vücut değerini görene kadar 1.64 fazla geldi [emoji15] [emoji15]

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam P10 dan önce mate 9'u kararlaştırmıştım hatta bu ikisinden daha kararlıydım taki sar değerinin vücut değerini görene kadar 1.64 fazla geldi [emoji15] [emoji15]
Yahu Allah için sar değerine niye takılıyorsun. Adamlar zaten sınır olarak 2.0 belirlemiş. Ona bakılırsa İphone 7 plusın sar değeri çok mu düşük ?
Yapma dostum. Millet işsizlikten sar değeri muhabbetine giriyor takma sen onları

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Yahu Allah için sar değerine niye takılıyorsun. Adamlar zaten sınır olarak 2.0 belirlemiş. Ona bakılırsa İphone 7 plusın sar değeri çok mu düşük ?
Yapma dostum. Millet işsizlikten sar değeri muhabbetine giriyor takma sen onları
Yok valla iphone 10000 de olsa sar değeri fazlaysa tedirginleniyorum 2000 lık telefon için sağlığımızdan olmayalım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Orayı okumadım da mavi rengini alırsa sorun çıkmaz diye düşünüyorum.
Sebep UFS depolama kullandık deyip bazı cihazlarda emmc depolama kullanmaları iki depolama arasında ÇOK BARİZ hız farkı var benchmarklarda.
Andro benchde 780 alan P10da var 590 alanda hatta yanlış hatırlamıyrsam 250-260 gibi bir rakam alan da var.
Bak bu videoda zor okunuyor ama 700e 250 gibi bir skor var Yorumlarda da Huaweiye sövenler olmuş
Mate 9 al , P10dan daha iyi bence

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Vallahi haklısın kardeş eski 5110 dönemin den bu yana insanlık biterdi ne telefonlar çıkış o zamanlar kopya olmadığı sürece gereksiz takıntı bence de izin vermezler öyle sorunlu birşey olacak olsa

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Hocam mate 9'u çok istiyorum ama sar değeri fazla ya kafa değeri normal ama vücut hayatımızı karartır telefon alcaz diye sağlığızdan olmayalım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam mate 9'u çok istiyorum ama sar değeri fazla ya kafa değeri normal ama vücut hayatımızı karartır telefon alcaz diye sağlığızdan olmayalım
Ölürsün kardeş biliyor musun sağlığından olmazsın sadece:D
O değerler cihaz tam kapasite çalıştığındaki değerler sıkıntı çıkaracağaını düşünmüyorum. Zaten tam yükte de sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Devletler zararlı olsaydı piyasaya sürülmesine izin vermezlerdi zaten.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ölürsün kardeş biliyor musun sağlığından olmazsın sadece:D
O değerler cihaz tam kapasite çalıştığındaki değerler sıkıntı çıkaracağaını düşünmüyorum. Zaten tam yükte de sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Devletler zararlı olsaydı piyasaya sürülmesine izin vermezlerdi zaten.
Heeee tam kapasitede mi işliyor ozaman sıkıntı yok birde mantıklı sıkıntılı olsa piyasada olmaz [emoji4] [emoji4] ozaman mate 9 kararlaştırılmıştır

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Mesaj yazan herkese çok teşekkür ederim Mate 9 kararlaştırılmıştıt

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung cihazdan Huawei cihaza döndürmek bana koysada burda yapılacak birşey yok :(

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Yarın inşallah sipariş verilecek tekrardan tek tek mesaj yazan herkese teşekkür ederim

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yok valla iphone 10000 de olsa sar değeri fazlaysa tedirginleniyorum 2000 lık telefon için sağlığımızdan olmayalım
Güzel kardeşim bak. Sen doktora bir yerin ağrıdıgın için gittiğinde adam sana derki al bu hapı şu kadar kullan. Miktar belirtir öyle kullanırsın. Doktor yani sana bir sınır çiziyor diyor ki bu sınırı geçmediğin sürece sıkıntı yok.
Aynı şey telefonlarda geçerli. Dünyaca kabul edilen 2.0 sınırı vardır. Bunu sen ben o bu şu belirlemiyor. İşinin uzmanı adam belirliyor. Diyor ki 2.0 oranını geçmeyeceksin. Bu ne demek ? 1.99 dahi çıkartsa kabul demek. Yani bu sar değeri son zamanlarda popüler oldu. Sanki yaşadığımız dünyada yediğimiz yiyicekten içtiğimiz sudan soluduğumuz havadan hiç bir zarar görmüyoruz. Bir tek derdimiz sar değeri.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hocam sıkıntı yok ya valla 2 sene falan kullanacaz sonra gidecek işte
Almışken yanına güzel bir ekran koruyuda al dostum. O telefona kılıf bulmak ise sana kalmış bişey. Telefon büyük yere düşerse aldığı darbede katlanır. Ona göre önlemini al :) Şimdiden hayırlı uğurlu olsun

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Güzel kardeşim bak. Sen doktora bir yerin ağrıdıgın için gittiğinde adam sana derki al bu hapı şu kadar kullan. Miktar belirtir öyle kullanırsın. Doktor yani sana bir sınır çiziyor diyor ki bu sınırı geçmediğin sürece sıkıntı yok.
Aynı şey telefonlarda geçerli. Dünyaca kabul edilen 2.0 sınırı vardır. Bunu sen ben o bu şu belirlemiyor. İşinin uzmanı adam belirliyor. Diyor ki 2.0 oranını geçmeyeceksin. Bu ne demek ? 1.99 dahi çıkartsa kabul demek. Yani bu sar değeri son zamanlarda popüler oldu. Sanki yaşadığımız dünyada yediğimiz yiyicekten içtiğimiz sudan soluduğumuz havadan hiç bir zarar görmüyoruz. Bir tek derdimiz sar değeri.
--- Gönderi Güncellendi ---

Almışken yanına güzel bir ekran koruyuda al dostum. O telefona kılıf bulmak ise sana kalmış bişey. Telefon büyük yere düşerse aldığı darbede katlanır. Ona göre önlemini al :) Şimdiden hayırlı uğurlu olsun
Sağolu hocam şimdiden, anladım birde herşey açıkken sar seğeri belirtilen değere ulaşıyormuş ekran koruyu olayına gelirsek huawei mate ve p serisi telefonlara cama yapışık şekilde veriyormuş [emoji4] [emoji4] herhalde

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Takma kafana bu kadar kardeş ya çok aşırı olsa yasaklarlar zaten izin falan vermezler köşe başı üreticisi değil söylediğin firma ciddi üretim yapan özellikle modem konusun da başı çeken firmalar arasında böyle birşey yük bir firma da böyle birşey yapmış olsa izin vermezler anlayacağın takma kafana rahat ol kardeş