S7 Edge için S8 Launcher

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Selam dostlar başlıktan da gördüğünüz gibi S7 edge'ye S8 launcher yükleyebilir miyim deneyen var mı varsa nasıl yapılıyor bana anlatabilir mi ya da güvenli mi şimdiden teşekkürler

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Dosyalardan bulup çalıştırın.
Hocam teşekkürler ilk olarak ben bir ara yüklemiştim s7 edge ye telefon sapıttı bu arayüzü etkinleştirdikten sonra açılmıyordu siyah ekran bildiğin sonra hard reset atarak düzeltmiştim bir sıkıntı çıkabilir mi sence güvenilir mi yani bir de telefonu kastırıyor mu hala aynı akıcılıkta mı?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hocam teşekkürler ilk olarak ben bir ara yüklemiştim s7 edge ye telefon sapıttı bu arayüzü etkinleştirdikten sonra açılmıyordu siyah ekran bildiğin sonra hard reset atarak düzeltmiştim bir sıkıntı çıkabilir mi sence güvenilir mi yani bir de telefonu kastırıyor mu hala aynı akıcılıkta mı?
Gram kasma yok

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Hocam teşekkür ederim bixby ve s8 launcher kurdum şu an sorunsuz 1 kere touchwiz yeniden başlattım hata verdi s8 deki AOD u kurmak istedim yüklemedi paketler çakışıyor felan dedi hocam 2 sorum var

Bu bixby günlük hayatta neyime yarar sen kullanıyor musun?
Bir de aynı ada sahip olduğu için çakıştığından uygulama yüklenemedi türünden bir şey dedi sence nasılır giderilir ( S8 deki always on display'i kurmak istedim de)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hocam teşekkür ederim bixby ve s8 launcher kurdum şu an sorunsuz 1 kere touchwiz yeniden başlattım hata verdi s8 deki AOD u kurmak istedim yüklemedi paketler çakışıyor felan dedi hocam 2 sorum var

Bu bixby günlük hayatta neyime yarar sen kullanıyor musun?
Bir de aynı ada sahip olduğu için çakıştığından uygulama yüklenemedi türünden bir şey dedi sence nasılır giderilir ( S8 deki always on display'i kurmak istedim de)
Aod yüklenemiyor sıkıntılı.
Bixby'i çok kullanmıyorum ama güzel. Adım sayılarım falan var. Tema önerileri var. Haberler vs. Var. Twitter ve facebook desteği var

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Aod yüklenemiyor sıkıntılı.
Bixby'i çok kullanmıyorum ama güzel. Adım sayılarım falan var. Tema önerileri var. Haberler vs. Var. Twitter ve facebook desteği var
Tamamdır çok teşekkür ederim hocam telefon yeni arayüzle bir güzel oldu be :D S7 edge'nin ki S8'den sonra aşırı kötü geldi bir de bixby var ya o da + sı :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Zaten s7 serisi en az sorun çıkaran seri olduğu için hala daha çok tercih ediliyor;)
hocam haklısın s7 2300 tl ye felan bulunuyor S7 edge de 2700 galiba ve fiyatını bence hak ediyor yani o kadar hak etmeyen telefon varken onları almak yerine bunları almak her mantıklı kişinin tercihidir ( bence )

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
hocam haklısın s7 2300 tl ye felan bulunuyor S7 edge de 2700 galiba ve fiyatını bence hak ediyor yani o kadar hak etmeyen telefon varken onları almak yerine bunları almak her mantıklı kişinin tercihidir ( bence )
1000 lira az para değil. O farka başka başka işler yapılır

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Teşekkürler dostum hemen deniyorum olur inşallah :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Hocam adamın dibisin oldu be çok teşekkür ederim rahatladım bildiğin ya :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
evet kalkar;)
hayırdır telefondan memnun değil misiniz?
Yok hocam çok memnunum da 1 sorunu var yanlızca edge ekranından mıdır nedir bilmiyorum sırf oraya değmemek için garip tutuşlar sergiliyorum ve 10 dakika sonra elim aşırı ağrıyor genel de yatarken felan oluyor yatarken video izlemek için bir de sonuçta biraz fazla para verdim gerçekten farkın da değildim sonra bir telefona nasıl o kadar para verdim deyip pişman oldum telefonu aldıktan 2 hafta sonra felan :D sonuçta ben almadım parasını sağolsun ailem karşıladı o yüzden pişman oldum şimdi satmayı düşünüyorum :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Yok hocam çok memnunum da 1 sorunu var yanlızca edge ekranından mıdır nedir bilmiyorum sırf oraya değmemek için garip tutuşlar sergiliyorum ve 10 dakika sonra elim aşırı ağrıyor genel de yatarken felan oluyor yatarken video izlemek için bir de sonuçta biraz fazla para verdim gerçekten farkın da değildim sonra bir telefona nasıl o kadar para verdim deyip pişman oldum telefonu aldıktan 2 hafta sonra felan :D sonuçta ben almadım parasını sağolsun ailem karşıladı o yüzden pişman oldum şimdi satmayı düşünüyorum :D
Allah'ın izniyle satabilirsem daha uygun Xiaomi mi5s alacağım inşallah

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
doğru. düz s7 candır diye boşuna demiyorum:D

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hocam bu yaptığım launcheri aod u felan format atsak sıfırlayabilir miyiz nasıl kaldırırız yani telefonu satacağım da :D

Ayarlardan uygulamalar gir aod uyulamasina gir sag ustteki uc noktaya tikla guncellemeleri kaldir de eskisine doner ayni sey launcher icinde gecerli

dolunay32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bixy kurdum S8 launcher nasıl devreye giriyor nova benzeri launcher mi kullanmam gerekiyor

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bütün telefonlar için çalışır mı galiba o uygulama sorunsuz

Son mesajlar