S7 Edge için Cellular Line Ekran Koruyucu

Bu konuyu okuyanlar

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Yakın zamanda bu koruyucu hakkında bilgi sahibi olmak için konu açmıştım ama gelen giden olmamıştı. Ben de pek fazla seçenek olmadığı için vatanın internet sitesinden sipariş verdim ve vatanın mağazasına götürüp takmalarını rica ettim. Onlar da kabul ettiler. Bu koruyucuyu daha önce kimse takmamış.

Koruyucuyu takarken pat diye ekrana yapıştı neredeyse hiçbir hava boşluğu kalmadı. Edge kısımlarını tam kapladı. Çalışanlar bile çok şaşırdılar beğendiler.

İzlenimlerim

1. Hiçbir hava boşluğu kalmadı. Kolayca yapıştı.
2. Temperli cam ekran koruyucu olduğundan gayet sağlam bir havası var.
3. Görüntüyü ve dokunmatiği hiç etkilemedi.
4. Kenarlar tamamen kaplandı ve addison marka kılıfla çakışma olmadı kısacası tam geldi.
5. Dokunma sırasındaki his gayet güzel.

Birçok kişinin iyi bir ekran koruyucu aradığını bildiğimden bu konuyu açmaya gerek duydum. Ben kullanıyorum ve memnunum.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Cellular da aynı.Vatan bilgisayarda boru gibi bir fiyatla satıyorlar.Ya size şans,takan iyi yada bir süre sonra kenarları çıkacak.Tavsiye etmem.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Boru gibi fiyata rağmen ben baya memnun kaldım. Bakalım ileride ne olacak. Siz denediniz mi?

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Aciklamalar icin tskk etmek istiyorum yanliz birkacgun deneyip tekrar yorum yapar misiniz

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Aciklamalar icin tskk etmek istiyorum yanliz birkacgun deneyip tekrar yorum yapar misiniz
Tabi. Açıkçası yanda kalkmalar olsa bile ben kullanmaya devam edeceğim çünkü başka seçenek yok. 3-5 gün sonra eğer unutmazsam deneyimlerimi yazarım.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ne kadara aldınız ?ben samsung servisinden taktırdım.yalnız 2 günde üzerinde çizikler oluştu.normal mi bilmiyorum.şefaf kılıfta taktırmak istedim fakar köşelerde oturmadığını söyleyınce deri kılıf taktım.bu da hafif şekilde köşelerden çıkıyor.yalnız üzerinde çizikler oluştu normal mi bilmıyorum

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Tabi ki denedim bana orda ki yetkili dediki normalde s7 edge 150 200 olur filan internetten baktim 2 lisi 40 45 tl aksam taktirdim sabah kalktim kullandim yanlari firtladi direk

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bugün 4. günü tamamladık. Unutmadan izlenimlerimi aktarmak istiyorum.

1. Ekranın alt kısmında iki tane iğne ucu kadar toz yapıştı ekran koruyucuya biraz uğraşıp çıkarmaya çalıştım ama henüz çıkmadı.

2. Parmak izi okuyucusunun sağ ve sol tarafındaki fiziksel tuşlarda nadiren sorun yaşıyorum. Parmağı tam dokundurmak gerekebiliyor.

3. Ekran koruyucunun etrafı hafiften toz tutuyor yapışmış gibi.

4. Koruyucunun hiçbir yerinde kalkma yok. Tamamen oturmuş durumda. Dokununca kalkacak gibi bi şey de yok. Her gün ekran koruyucu sprey ve mikrofiber bez ile siliyorum sorun yok.

Üstte bahsettiğim bazı sorunlara rağmen üründen kesinlikle memnunum. Eğer ekranı korumak için takıntılıysanız bu ürünü tavsiye ederim.

Ekleme: Normalde parmak izi okuyucusuna parmağımı tam oturtamıyordum. Şimdi ortadaki tuş biraz daha alçakta kaldığı için (milimetrik) parmağim okuyucuya tam oturuyor. Bu da benim için kolaylık.

Bunsarcik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar. Kesinlikle almayın !!!!!!!!!!! Yazık paranıza. Ben az önce 80 tl yi çöpe attığımı anladım. bende bu koruyucudan taktırdım 3 gün önce. görünüşü güzel. duruşu güzel. ama dayanıklılık sıfır. az önce iett otobüsünde yere düştü kenarı çatlayıp dağıldı ve ordan başlayıp ortadan devam eden yarık oluştu. bende tamamen çıkardım. arka tarafı koruyan bir kılıfım vardı. bu koruyucu ile kullanamadım. takmaya çalıştığımda koruyucuyu yanlardan kaldırıyordu. yapışmamış hissi veriyordu zaten. bu koruyucuyu takmayın. ön camın yere değmesini engelleyen düzgün bir kılıf yeterli. tekrar söylüyorum ilk yere çarpmasında ekran koruyucu cam kırıldı çatladı.!!!!! tavsiye etmiyorum

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
İyi akşamlar. Kesinlikle almayın !!!!!!!!!!! Yazık paranıza. Ben az önce 80 tl yi çöpe attığımı anladım. bende bu koruyucudan taktırdım 3 gün önce. görünüşü güzel. duruşu güzel. ama dayanıklılık sıfır. az önce iett otobüsünde yere düştü kenarı çatlayıp dağıldı ve ordan başlayıp ortadan devam eden yarık oluştu. bende tamamen çıkardım. arka tarafı koruyan bir kılıfım vardı. bu koruyucu ile kullanamadım. takmaya çalıştığımda koruyucuyu yanlardan kaldırıyordu. yapışmamış hissi veriyordu zaten. bu koruyucuyu takmayın. ön camın yere değmesini engelleyen düzgün bir kılıf yeterli. tekrar söylüyorum ilk yere çarpmasında ekran koruyucu cam kırıldı çatladı.!!!!! tavsiye etmiyorum
Komikmiş. Ekranını korumuş sonuçta değil mi? Ekranın kırılacağına koruyucu kırılmış.

Bunsarcik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Komikmiş. Ekranını korumuş sonuçta değil mi? Ekranın kırılacağına koruyucu kırılmış.
Tamamda illaki düşçek telefon. ekranı korusun diye taktığımız koruyucu tek düşmede ortadan ikiye ayrılıp tuz buz olacaksa ne manası var. 5-10 tl lik şeyler alın daha iyi. diyorumki ekranın yere çarpmasını engelleyen kılıflar var onları alın takın. ha koruyucu cam çatlasın ben öyle kullanırım çatlak çatlak diyorsanız verin 80 tlyi alın şu işe yaramaz şeyi. bide taşa falanda çarpmadıya. max 80 cm den otobüsün tabanına düştü. ilk düşüş bu ya.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Tamamda illaki düşçek telefon. ekranı korusun diye taktığımız koruyucu tek düşmede ortadan ikiye ayrılıp tuz buz olacaksa ne manası var. 5-10 tl lik şeyler alın daha iyi. diyorumki ekranın yere çarpmasını engelleyen kılıflar var onları alın takın. ha koruyucu cam çatlasın ben öyle kullanırım çatlak çatlak diyorsanız verin 80 tlyi alın şu işe yaramaz şeyi. bide taşa falanda çarpmadıya. max 80 cm den otobüsün tabanına düştü. ilk düşüş bu ya.
o 5-10 liralık koruyucular çatlar, kırılır üstüne telefon camını da kırar. bundan sonra siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bunsarcik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şöyle yapmayı düşünüyorum. spigen slim armor kılıf arka tarafı tam koruyormuş. ayrıca önden çıkıntılı üst ve alt kenar. ön yüzünde yere çarpmasını engeller diye düşünüyorum. sivri cisimlere rast gelebilir tabi. o kılıfla uygun kullanılabilecek bi koruyucu bulursam takarım. cellularline hem okadar pahalı hemde öyle pat diye kırılıp görüntüyü bozunca kabul edemedim ben şahsen. spigen slim kılıfı sipariş verdim. muhtemelen koruyucusuz kullanıcam. sadece koruyucu kullanmak istiyorsanız çift yönlü koruyucularda var bu koruyucu ile yakın fiyata.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ben şöyle yapmayı düşünüyorum. spigen slim armor kılıf arka tarafı tam koruyormuş. ayrıca önden çıkıntılı üst ve alt kenar. ön yüzünde yere çarpmasını engeller diye düşünüyorum. sivri cisimlere rast gelebilir tabi. o kılıfla uygun kullanılabilecek bi koruyucu bulursam takarım. cellularline hem okadar pahalı hemde öyle pat diye kırılıp görüntüyü bozunca kabul edemedim ben şahsen. spigen slim kılıfı sipariş verdim. muhtemelen koruyucusuz kullanıcam. sadece koruyucu kullanmak istiyorsanız çift yönlü koruyucularda var bu koruyucu ile yakın fiyata.
Koruyucusuz kullanacaksanız ekranda mutlaka çizikler oluşacaktır zamanla. Bahsettiğim şey kılcal çizikler. Bunu da göz önüne almalısınız.

Bunsarcik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki spigen slim armor ile uyumlu kullanılabilecek bir koruyucu varmıdır. cellularline benim şuan kullandığım sert kılıfla uyumlu değildi.

Glsmcakrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda bu koruyucu hakkında bilgi sahibi olmak için konu açmıştım ama gelen giden olmamıştı. Ben de pek fazla seçenek olmadığı için vatanın internet sitesinden sipariş verdim ve vatanın mağazasına götürüp takmalarını rica ettim. Onlar da kabul ettiler. Bu koruyucuyu daha önce kimse takmamış.

Koruyucuyu takarken pat diye ekrana yapıştı neredeyse hiçbir hava boşluğu kalmadı. Edge kısımlarını tam kapladı. Çalışanlar bile çok şaşırdılar beğendiler.

İzlenimlerim

1. Hiçbir hava boşluğu kalmadı. Kolayca yapıştı.
2. Temperli cam ekran koruyucu olduğundan gayet sağlam bir havası var.
3. Görüntüyü ve dokunmatiği hiç etkilemedi.
4. Kenarlar tamamen kaplandı ve addison marka kılıfla çakışma olmadı kısacası tam geldi.
5. Dokunma sırasındaki his gayet güzel.

Birçok kişinin iyi bir ekran koruyucu aradığını bildiğimden bu konuyu açmaya gerek duydum. Ben kullanıyorum ve memnunum.

Ekran koruyucuyu hâlâ kullaniyor musunuz?

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ekran koruyucuyu hâlâ kullaniyor musunuz?
Kullanıyorum. sorunlar şunlar. bi kenarı kalktı diğer kenarı hala yapışık. sağ kenarın kalkması problem oluşturmadı elle kaldırmaya çalışmadıkça yapışık duruyor ekrana. parmak izi okuyucusundan ve sağ kenardan çok kolay toz giriyor bu kötü. uğraştırıyor sağ kenar kalkmasa temizleyemiyordum ekranı. ekran koruyucunun yapışkan kısımları kalktığından tozlar oralara yapıştı. kötü görünüyor ama yapacak bir şey yok. hala kullanıyorum. koruma korumadır.

UmitErdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bahsettiğiniz koruyucu cam olan yani bu değil mi? Ben bunu aldım. Cumartesi öğlen taktırdım 1,5 gün oldu şu anlık sorun yok. CELLULAR LINE SAMSUNG S7 EDGE CAM EKRAN KORUYUCU
Aynı ekran koruyucudan almıştım, Vatan Bilgisayar'dan açıkcası ben pek memnun kalmadım. Çift katlı koruma olduğu için iki kat kenarlardan toz girdi. Dokunmatikte koruyucusuz olduğu gibi rahat çalışmıyordu. Özellikle Shift, a, backspace ve i tuşlarına basarken ekstra baskı uygulamam gerekti. Son olarakta kenarını çok çok hafif bir şekilde bir yere yanlışlıkla dokundurduğumda cam tuz buz oldu. Temperli camlar normalde çok iyidir, bu camda iyi ama temperlilerin en zayıf noktaları kenarları malesef. Kullanırken ona dikkat etmek gerekiyor. Ortasına istediğiniz gibi darbe uygulayın kırılmaz ama kenara geldimi tuzbuz oluyor. Bu arada benimkinin kenarlarda kalkma olmamıştı.

Glsmcakrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı ekran koruyucudan almıştım, Vatan Bilgisayar'dan açıkcası ben pek memnun kalmadım. Çift katlı koruma olduğu için iki kat kenarlardan toz girdi. Dokunmatikte koruyucusuz olduğu gibi rahat çalışmıyordu. Özellikle Shift, a, backspace ve i tuşlarına basarken ekstra baskı uygulamam gerekti. Son olarakta kenarını çok çok hafif bir şekilde bir yere yanlışlıkla dokundurduğumda cam tuz buz oldu. Temperli camlar normalde çok iyidir, bu camda iyi ama temperlilerin en zayıf noktaları kenarları malesef. Kullanırken ona dikkat etmek gerekiyor. Ortasına istediğiniz gibi darbe uygulayın kırılmaz ama kenara geldimi tuzbuz oluyor. Bu arada benimkinin kenarlarda kalkma olmamıştı.
Şuan ne kullaniyorsunuz peki? Bu telefona ekran koruyucu bulmak cok zor. Kalkma olmayan,toz girmeyen onerdiginiz marka var mi?

UmitErdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan ne kullaniyorsunuz peki? Bu telefona ekran koruyucu bulmak cok zor. Kalkma olmayan,toz girmeyen onerdiginiz marka var mi?
Valla perşembe günü Hepsiburada.com'dan spigen siparişi vermiştim, dün geldi ama edge olmayan modelini yollamışlar :) O yüzden şimdilik kullanamıyorum. Tekrar sipariş vereceğim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekran koruyucusunu ilk aldığımda daha telefonun jelatinin çıkarmadan taktırmıştım. Doğal olarak da telefonun ekranın ne kadar etkileyici ve güzel olduğunu fark edememiştim. Ekran koruyucu kırılınca mecburen çıkarttım ve koruyucusuz çok hoşuma gitti. Benzer telefonları ekran koruyucusuz kullanan bir kaç arkadaşıma sordum, ekranlarının hiç çizilmediğinden bahsettiler. Genelde cebimde taşıyorum telefonu zaten. Telefonu koyduğum yerde anahtar, bozuk para vs.. gibi sert cisimler de bulundurmuyorum. Bende ekran koruycususuz devam mi etsem diye düşünmeden de edemiyorum :)

Glsmcakrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla perşembe günü Hepsiburada.com'dan spigen siparişi vermiştim, dün geldi ama edge olmayan modelini yollamışlar :) O yüzden şimdilik kullanamıyorum. Tekrar sipariş vereceğim.
Ekran koruyucusunu ilk aldığımda daha telefonun jelatinin çıkarmadan taktırmıştım. Doğal olarak da telefonun ekranın ne kadar etkileyici ve güzel olduğunu fark edememiştim. Ekran koruyucu kırılınca mecburen çıkarttım ve koruyucusuz çok hoşuma gitti. Benzer telefonları ekran koruyucusuz kullanan bir kaç arkadaşıma sordum, ekranlarının hiç çizilmediğinden bahsettiler. Genelde cebimde taşıyorum telefonu zaten. Telefonu koyduğum yerde anahtar, bozuk para vs.. gibi sert cisimler de bulundurmuyorum. Bende ekran koruycususuz devam mi etsem diye düşünmeden de edemiyorum :)
Bende şuan ekran koruyucusuz cok memnunum ama okudugum yorumlarda dikkat ettigi halde telefonda ciziklerin olustugunu söyleyen,elinden düşürüp camını kıran oldugunu görünce almak mecburiyetinde kalıcam. Eger spigen markasini kullanirsaniz memnuniyetinizi buraya yazar mısınız? Vermis oldugunuz cevaplar icinde teşekkür ederim

UmitErdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende şuan ekran koruyucusuz cok memnunum ama okudugum yorumlarda dikkat ettigi halde telefonda ciziklerin olustugunu söyleyen,elinden düşürüp camını kıran oldugunu görünce almak mecburiyetinde kalıcam. Eger spigen markasini kullanirsaniz memnuniyetinizi buraya yazar mısınız? Vermis oldugunuz cevaplar icinde teşekkür ederim
Tabi aldığımda izlenimlerimi yazarım.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Usta simdi bu arkadaşın bahsettiği koruyucu cam kırıldı değil mi ? Yani cihazin kendi caminda bir sorun yok degil mi ? Bosver arkadaşım giden 80 tl olsun s7 edge cam fiyatlarini biliyorsundur mutlaka. Cam kirilacagina bu kırılsın
Spigen koruyucu cam kullanıyorum. Ama jelatin.kirilmaz cam değil cihazi yeni aldım. Cam cizilcegine bu cizilsin. Yanlarinda kalkma cart curt diyolarda. Ne kalkma var ne bisey. Armor bir kilif kullanmayi tavsiye ediyorum