S7 edge htc u11 v30+ sizce hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

Laçin4

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
S7 edge htc u11 v30+ sizce hangisi ?

GalaxySIII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
S7 edge bu saatten sonra alınmaz
V30+ önerimdir

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
U11 öneririm kesinlikle.

ozudogru52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Bu cihazlar arasından S7 Edge almanı önermem, ancak diğer ikisi de iyi cihazlar kendi zevkine göre ikisi arasından seçim yapmanı öneririm.

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
U11 diyorsunuz fakat satın alınacak yer yok. BittiBitiyor ve SenCep mağazaları sıkıntılı. HepsiBurada'nın kendisi satsa gözüm kapalı alırdım bende.

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Ne gibi bi sıkıntı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
U11 diyorsunuz fakat satın alınacak yer yok. BittiBitiyor ve SenCep mağazaları sıkıntılı. HepsiBurada'nın kendisi satsa gözüm kapalı alırdım bende.
HB den alındığı sürece satıcı çokta fark etmiyor aslında çünkü muhattap satıcı değil HB oluyor her zaman için.

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Söyledikleriniz doğru fakat kötü bir senaryoda para iadesi almak için epey uğraştırıyorlar. Şikayetlerde tüketici hakem heyetine gidilerek para iadesi alındığı yazıyor sürekli.

emirhann06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Söyledikleriniz doğru fakat kötü bir senaryoda para iadesi almak için epey uğraştırıyorlar. Şikayetlerde tüketici hakem heyetine gidilerek para iadesi alındığı yazıyor sürekli.
Hocam bende hepsiburada bittibitiyor saticisindan aldim bugun geldi telefon şimdilik bir sikinti yok senidr bilgilendireyim dedim

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192

Bugün U11 im geldi Bittibitiyor üzerinden aldım.. Gayet iyi paketlenmiş cihaza hiç ellenmemiş. Kutusu Açılmamış Ve kargo gayet zamanında geldi bilmiyorum bana şansına denk gelmiş olabilir fakat ben beğendim açıkçası

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bugün U11 im geldi Bittibitiyor üzerinden aldım.. Gayet iyi paketlenmiş cihaza hiç ellenmemiş. Kutusu Açılmamış Ve kargo gayet zamanında geldi bilmiyorum bana şansına denk gelmiş olabilir fakat ben beğendim açıkçası
Ses performansı nasıl hocam hep bi htc deneyimlemek istemişimdir ama bi türlü denk gelmedi

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Ses performansı nasıl hocam hep bi htc deneyimlemek istemişimdir ama bi türlü denk gelmedi

LG G4 ten geçen biri olarak söyliyim amiral gemisi telefonları incelemedim fakat htc nin en iyisi olduğunu biliyordum.

Telefon bana geldiğinde ilk youtube üzerinden şarkılar açtım ve beni baya etkiledi.. Hoparlörler çok iyi yerlere koyulmuş ve çok temiz ve kaliteli bir ses veriyor cihaz. Spotify üzerinden yüksek kalitede müziklerde aman Allahım :)

Hele kulaklık inanılmaz tizlerde çok çok iyi, baslarda muazzam..Bir telefonun yanında verilen en iyi kulaklıktır bence.. Donanım haberin kulaklıkla ilgili bir incelemesi olmuştu ona da bakabilirsiniz ben ses performansını çok beğendim

Ayriyetten sormak istediğiniz birşey olursa seve seve cevaplarım

Son düzenleme:

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bilmiyorum epey bir tedirgin oldum. Her telefonu kutusu açılmış kullanılmış bir şekilde gönderemezler ama arada kakalamaya çalışıyorlar demek.

Siz hangi rengini aldınız? Garanti belgeleri falan HTC Türkiye'ye ait değil mi?

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bilmiyorum epey bir tedirgin oldum. Her telefonu kutusu açılmış kullanılmış bir şekilde gönderemezler ama arada kakalamaya çalışıyorlar demek.

Siz hangi rengini aldınız? Garanti belgeleri falan HTC Türkiye'ye ait değil mi?

Ben mavisini aldım.. HTC nin türkiye satışlarını brightstar üstleniyormuş kutusunu açarken brightstar etiketinin sökülmesi gerekiyor.. Arkadada htc brightstar garanti belgesi mevcut yani bir sıkıntı yok

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@IDAHO peki cihazda VoLTE ve wi-fi calling özelliklerini kullanabiliyor musunuz?

Kusura bakmayın sizi yoruyorum ama, şarj süresi peki nasıl?

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
@IDAHO peki cihazda VoLTE ve wi-fi calling özelliklerini kullanabiliyor musunuz?

Kusura bakmayın sizi yoruyorum ama, şarj süresi peki nasıl?

Cihazda ayriyetten Volte ayarı yok bu konuyu inanın çok bilmiyorum.. Ama cihazda internet 4.5g gorunuyor ayriyetten bazı aramalarda hd ibaresi geiyor bilmiyorum ne kadar alakalı konuyla

Pil konusunu bugun yoğun kullanıyorum akşama detaylı bilgi veririm şimdilik şunu söyliyim sabah %80 iken aldım elimden bırakmadım şuan %30 civarlarında