S7 Edge Hala Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
yapmasa bile telefon zaten bir yerden sonra eski gücünü sergileyemiyor donanımsal olarak.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Artık şu işlemci zırvalığını bırakın ve işlevselliğe önem verin. S7 Edge'in barındırdığı işlemci yeterli seviyede ve Nokia 8'e, XZ1'e göre daha işlevsel bir telefon. Ekranı mis gibi, özelleştirilmeye uygun dolu dolu bir arayüz falan da filan. Tasarımı da her türlü daha iyi. Nokia 8'e neden para vereceğim, işlemci; başka? XZ1'e neden para vereceğim, işlemci; başka? O kalın çerçevelere para vermem ben.

Son düzenleme:

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Şu an almayı doğru bulmuyorum. O fiyatlara Xiaomi Mi 6, OnePlus 5T falan alın.

Reaksiyon puanı
4,266
Alınmaz diyenler var. Neye göre ?

Fiyat ?
Kamera ?
Ses ?
Popularite ?
Ego?
Neye gore :)

Alinabilir tamamen zevk meselesi, ben kuzenime aldim ve oldukca memnun arada bende bakiyorum bence alinir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu sorunun bir çok cevabi var. Birincisi s7 edge şuan ki fiyat segmentinde alinabilicek en iyi telefonlardan biri. Lakin arkadaşta bahsetmiş. Güncelleme sürümün eskimesi gibi problemleri olur. Ama siz bunları çok onemsemem derseniz iyi bir seçenek olur. Applr değil sonuçta yavaşlatmaz eski modellerini ;)

Ben önemsemem s9+ dan Note 4' e gectim 'eski telefonuma' guncelleme almiyor olmasi pek te önemli degil açikcasi hala isimi görüyor önemli olan da bu.

Son düzenleme:

murat03_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hâlâ son güncellemeden sonra kullananlar kesinlikle al der. Bence de iyi fiyata bularsan al