S7 Edge Cam Kırılması ilk kazık

Bu konuyu okuyanlar

serceymus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sn. S7 Edge kullanıcıları
3 Ay önce aldığım Samsung S7 Edegenin camı home tuşunun kenarından nokta ile başlayıp kılcal şekilde cam üst bölümlerine doğru çatlamaya başladı izmir çankayadaki servise gittim telefona bakmadılar bile cam kırılmaları garanti dışı dediler ve 1.100 tl para istediler allahtan telefonu vatan bilgisayardan alırken cam için akıllı sigorta yaptırmıştım şimdi tamirde daha gelmedi S7 noteyi toplayan samsung s7 için ilgilenmedi bile yılların samsung kullanıcısı olarak benim için samsung bitti 3.300 tl gibi bir parayla aldığım telefonun camı için söylenen tek şey düşürmüşün diyorlar ne güzel değilmi sanki benimle beraber yaşıyor düşmedi diyorum olamaz diyorlar çok bilmişler ilgilenen arkadaşlara duyurulur

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Sn. S7 Edge kullanıcıları
3 Ay önce aldığım Samsung S7 Edegenin camı home tuşunun kenarından nokta ile başlayıp kılcal şekilde cam üst bölümlerine doğru çatlamaya başladı izmir çankayadaki servise gittim telefona bakmadılar bile cam kırılmaları garanti dışı dediler ve 1.100 tl para istediler allahtan telefonu vatan bilgisayardan alırken cam için akıllı sigorta yaptırmıştım şimdi tamirde daha gelmedi S7 noteyi toplayan samsung s7 için ilgilenmedi bile yılların samsung kullanıcısı olarak benim için samsung bitti 3.300 tl gibi bir parayla aldığım telefonun camı için söylenen tek şey düşürmüşün diyorlar ne güzel değilmi sanki benimle beraber yaşıyor düşmedi diyorum olamaz diyorlar çok bilmişler ilgilenen arkadaşlara duyurulur
5 para etmez insanlar ya. Ben bir kaç yerde gördüm. Samsung koreye mail atınca, servisteki müdürlerin bile sizi arayıp yalvarması olası bir durum. Geçmiş olsun.

serceymus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sağol FK5796 iyiki keyifli sigorta yaptırmışız yoksa 10 dönüm tarla parasına bir telefona verecektik daha 3 aylık telefon başımıza daha neler gelecek bilmiyoruz samsung koreye nasıl mail atacaz

mhmtsytmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar malesef samsung aşırı sıkıntılı. s7 edge kullanıcısıyım bende, telefonun ekranında hemde daha iki haftalıkken çizikler oluştu güya çizilmez ekran kılcal çizikler le doldu ekranım. çok pişmanım bu cihazı aldığıma. Almayı düşünenler inşallah bunları okur bilerek alır.