S7 edge android güncellemesi gelmedi?

Bu konuyu okuyanlar

KalbiUzaklarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün s7 edge aldım ve aldığım gibi uygulamalarını falan güncelledim.Yazilim güncellemesi falan vardı onlarida yaptım android yükseltiliyor dedi ama hiçbir değişiklik olmadı.Hala android7.0.İnternette s7 edge'ye android 8.0 geldiği haberini görmüştüm.Neden gelmedi bana ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
güvenlik yamasıdır o sizin dediğiniz.. yakında gelir.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hazirana ertelendi S7 güncellemesi.

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
''S7 Oreo güncellemesi bugün itibariyle Güney Kore’de başlıyor ve kısa süre içinde de global olarak indirilmeye sunulacak.'' diye okudum az önce bir sitede.8 Haziran tarihine ertelendi ama o tarihten önce verilir diye umuyorum :)

KalbiUzaklarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''S7 Oreo güncellemesi bugün itibariyle Güney Kore’de başlıyor ve kısa süre içinde de global olarak indirilmeye sunulacak.'' diye okudum az önce bir sitede.8 Haziran tarihine ertelendi ama o tarihten önce verilir diye umuyorum :)
Evet bugün ayın 9'u ve hiçbir güncelleme yok ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hazirana ertelendi S7 güncellemesi.
Bugün ayın 9'u ve hiçbir güncelleme yok ?

Son düzenleme:

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar dün s7 edge aldım ve aldığım gibi uygulamalarını falan güncelledim.Yazilim güncellemesi falan vardı onlarida yaptım android yükseltiliyor dedi ama hiçbir değişiklik olmadı.Hala android7.0.İnternette s7 edge'ye android 8.0 geldiği haberini görmüştüm.Neden gelmedi bana ?
Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge İçin Oreo Güncellemesi Nihayet Yayınlandı (Nasıl Yüklenir?)
Galaxy S7 ve S7 Edge İçin Oreo Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Son mesajlar