S7 Edge Alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
S7 edge kesinlikle alınır. Ekrandaki pembe çizgi 100 kişiden 5 inde oluyor diye okumuştum bir yerde. Biraz da şans işi ama garantiye verince yapıyorlar(bazı servisler sorun çıkarabiliyor)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
S7 edge varsa a5 ve a7 alınırsa kendini as a7 ayarlar menusunde kasiyor ve ne hikmetse s7 ye yakin bir fiyata satiliyor.

m_mustafa_2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
S7 edge kesinlikle alınır. Ekrandaki pembe çizgi 100 kişiden 5 inde oluyor diye okumuştum bir yerde. Biraz da şans işi ama garantiye verince yapıyorlar(bazı servisler sorun çıkarabiliyor)
Kırılmaz çak tak şak olurmu ginede

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Ekran bazen pembe çizgiler belirebiliyormuş.Mesela benim yiğende telefona sarja taktıkrtan sonra ekran bazen rengarenk oluyor.O sorun dışında güzel telefon.

Hocam açtığınız konuda bunun bir sorun olmadığını söyledi arkadaşlar yanlış bilgilendirme yapmayalım. Şarja takınca ekranın rengarenk olması ekran koruyucu özelliğinin açık olmasından kaynaklı. Ekran ayarlarından kapatabilirsiniz.

S7edge pembe çizgi sorunu da %90 oranda ilk seride üretilen telefonları kapsıyor bu sene içinde satılan telefonlarda bu sorunun ortaya çıkma oranı çok düşük hatta yok bile denilebilir.

m_mustafa_2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hocam açtığınız konuda bunun bir sorun olmadığını söyledi arkadaşlar yanlış bilgilendirme yapmayalım. Şarja takınca ekranın rengarenk olması ekran koruyucu özelliğinin açık olmasından kaynaklı. Ekran ayarlarından kapatabilirsiniz.

S7edge pembe çizgi sorunu da %90 oranda ilk seride üretilen telefonları kapsıyor bu sene içinde satılan telefonlarda bu sorunun ortaya çıkma oranı çok düşük hatta yok bile denilebilir.
Teşekkür Ederim Yani Öyle Sorun Yok mu iyi günler

Reaksiyon puanı
258

Onu deneyeceğim fakat ben son zamanlarda çok duydum ekran sorunlarını

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gerçekten güzel telefon alınır mı kesinlikle evet.