S6 Ekran Problemi

Bu konuyu okuyanlar

kralkaan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar,

Telefonumu yere düşürdüm ekranda koruma olduğu için cama herhangibir zarar gelmedi kırık çatlak falan yok fakat telefonumun ekranı düşük ekran parlaklıklarında gidip geliyor telefonu full parlaklığa aldığımda bu sorun ortadan kalkıyor video ekledim ordan daha iyi anlaşılıyor.Bu sorunu garanti kapsar mı ?

iTaLYaN07

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Herkese merhabalar,

Telefonumu yere düşürdüm ekranda koruma olduğu için cama herhangibir zarar gelmedi kırık çatlak falan yok fakat telefonumun ekranı düşük ekran parlaklıklarında gidip geliyor telefonu full parlaklığa aldığımda bu sorun ortadan kalkıyor video ekledim ordan daha iyi anlaşılıyor.Bu sorunu garanti kapsar mı ?

Panelin anasini bellemisin [emoji16]
Kapsar bence ama nerden dusurdun ona bagli

iTaLYaN07

Asistan
Reaksiyon puanı
5
panel derken komple ekranın mı değişmesi gerekiyor yani garanti kapsamazsa kaç paralık bir ücret onu merak ediyorum
Belkide ufak bi sorundur ama panel zarar görmüş bence s6 nin paneli ne kadardir bilemem ama en assagi bi 200 300 vardir

kralkaan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belkide ufak bi sorundur ama panel zarar görmüş bence s6 nin paneli ne kadardir bilemem ama en assagi bi 200 300 vardir

düşürme mesafem telefon normal elimdeyken beton zeminin üzerine düştü yani tamamen şansızlık çünkü yüksek bir seviye değil ayrıca telefonda koruma vardı..

iTaLYaN07

Asistan
Reaksiyon puanı
5
düşürme mesafem telefon normal elimdeyken beton zeminin üzerine düştü yani tamamen şansızlık çünkü yüksek bir seviye değil ayrıca telefonda koruma vardı..
Saglam carpmis demekki beton zemin daha fazla hasar veriyor onceki telefonumu bende oyle dusurdum yere dustugunde icine kadar islemis olma ihtimali var panel darbe almis yuz ustumu dustu

kralkaan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saglam carpmis demekki beton zemin daha fazla hasar veriyor onceki telefonumu bende oyle dusurdum yere dustugunde icine kadar islemis olma ihtimali var panel darbe almis yuz ustumu dustu
evet yüz üstü düşmüştü garantiye göndericem umarım kabul ederler

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Ekran kırılmasada , bazı durumlarda ekran basınçtan dolayı zarar görebiliyor.

Fiziksel bir sorun olmadığı için şansını dene

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
kılıf kasayı koruyup düşme belirtisi olmadıysa eğer muhtemelen değiştirirler garantiden. Servise verirken düştüğünden falan bahsetme. Ekran koruması ve kılıfta düşmeye bağlı zedelenme varsa onları sökerek ver. Kendiliğinden oldu de.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Garantiye verip bir şansını dene derim kardeş.Geçmiş Olsun.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
kendiliğinden olmuş belki düşmesede olacakmış yeni kullandıklar lehimler çok dandik kurşunsuz olunca çevreci olacakmış HP o lehim yüzünden çok çekti...
geçmiş olsun sakın düştü deme restart yaptı böyle oldu...

ENES SARI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ne yaptin
evet yüz üstü düşmüştü garantiye göndericem umarım kabul ederler
Hocam ne yaptın gonderdin mi garantiye aynı problem benim s6 edge de vardı dün Gaziantep e yolladım senin telefon yapıldı mi yapılmadiysa da mantıklı bi cevap verildi mi