S6 Ekran Kalitesi

Bu konuyu okuyanlar

nereloyka13

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Merhaba telefon almayı düşünüyorum aklımda s6 var ama ekranını beğenmedim. Beyazları iphone 6 nın ekranına göre çok kötü. Çözünürlük iphone da düşük ama ekrana yakından bakmadıkça fark edilmiyor. S7 nin beyazları da s6 gibi kötü mü? Benim baktığım telefonda mı sıkıntı var acaba yoksa s6 nın beyazları kötü mü?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
S6 ekranı amoled olduğu gayet iyi. İphone ekranları da koyu renklerde kötü. Her telefonda olur o kadar. Fakat bir video izlerken anlarsın s6 nın kalitesini.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba telefon almayı düşünüyorum aklımda s6 var ama ekranını beğenmedim. Beyazları iphone 6 nın ekranına göre çok kötü. Çözünürlük iphone da düşük ama ekrana yakından bakmadıkça fark edilmiyor. S7 nin beyazları da s6 gibi kötü mü? Benim baktığım telefonda mı sıkıntı var acaba yoksa s6 nın beyazları kötü mü?
kardeş Samsung Amoled kullanıyor ondan beyazlar i phone'lara göre kötü ama diğer renkler daha canlı ve siyah rengi tam siyah veriyor.Aslında en iyi Amoled ekranlardan ama sen beğenmemişsin ayrıca çözünürlüğü i phone'lar dan daha iyi kardeşim.

EmreAkarsu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
1.5 yıl oldu s6 yı alalı ekran konusunda kalite anlamında hiçbir rahatsızlık yaşamadım bence şüphe duyman gereken kısmı bataryası power bank bağımlısı olmak zorunda kalıyorsun.

nereloyka13

Asistan
Reaksiyon puanı
6
1.5 yıl oldu s6 yı alalı ekran konusunda kalite anlamında hiçbir rahatsızlık yaşamadım bence şüphe duyman gereken kısmı bataryası power bank bağımlısı olmak zorunda kalıyorsun.
Şu an iphone 6 var daha kötü olcağını zannetmiyorum.

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
S6 nin ekranı gayet güzel ama iphone 6dan s6 ya geçmene gerek yok bence