S4 mü Note 2 mi

Bu konuyu okuyanlar

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 2 önereceğim ben de. :D Kasma konusunda endişelenme. Tablet olarak Samsung Galaxy Tab kullanıyorum. 2-3 senelik bir cihaz ama WildBlood gibi bir oyunu rahatlıkla çalıştırıyor. Note 2 Galaxy Tab'dan en az 4 kat daha güçlü. Gerisini sen düşün. :D
Adamsın hertürlü Note 2 nin gideri var :clap:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yarıyolda bırakmaz ama s4 daha iyi :)
Hocam S4 daha iyi ama birde benim bütçe Note 2 ye yetiyo ve istediklerimi karşılıyor S4 almak için kendimi kasmama gerek olduğunu sanmıyorum :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
En iyisini yapıyorsun dostum teknolojiye para verilmez her sene bir yenisi çıkıyor çok zarar ettim ben bu telefon işlerinden ama şimdi bozulana kadar kullanacam :D

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyisini yapıyorsun dostum teknolojiye para verilmez her sene bir yenisi çıkıyor çok zarar ettim ben bu telefon işlerinden ama şimdi bozulana kadar kullanacam :D
Aynen öyle dostum bizim yaptığımız çok yanlış birşey aslında. Önceden Nokia vardı hatırlarsan 5800 neydi o zamanın S4 diyelim arkadaşlara hava atardım bak dokunmatik filan bi yarış oyunu vardı içinde ölene kadar kullanırdık telefonları ne günlerdi. Şimdi nasıl ayda bir yeni telefon çıkıyor insan telefonundan soğuyor bi elindekine bakıyosun birde yeni çıkana şeytan dürtüyor değişsem mi acaba yok değişmem 1 ay sonra öbürünü köşeye at yenisini al :biggrin:

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Eğer istanbulda oturuyosan sirkecideki doğubanka bakmanı tavsiye ederim s4 1350 1400 1500 note 2 de 1100 1200 1250 bence o fiyat farkı verilir sonuç olarak s4 daha yeni bi cihaz daha hızlı ekranı daha iyi ama s4 alırsan 9500 al 9505 alma
S4 ün fiyatı 1.850 değil mi en düşük ?

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ooo insan kaziklanmak isterse turkcellden kontratli 3500 tl ye bile alir sirkecide 1400 tl garantisiz yada kayitsiz degil bazilari kacak zannediyo ucuz olunca

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Doğu Banktan alma sakın benim telefon kapandı hiç de umurlarında olmuyor fazla para ver o sıkıntıları çekme garantili, türkiye malı al

ismailwsx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şarj problemi yaşamak istemiyorsan note 2 hiz mükemmel 160 üygülama yükledi ark hala kasmiyor cihaz
stil istiyorsan şarj sorununu bitane power bankla hallederim diyorsan s4

calibre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında bende öyle düşünüyorum. Boy 1.88 eller kocaman tek elle rahatlıkla kullanırım ben peki note 2 nin performansı nasıl oyunlarda filan :)
aynı durumdaydım , 5 defa almaktan döndün enson gidip note2 aldım mutluyum :) takıldıgı oyun gormedim fullhd ekran olmadıgı için rahatlıkla yetiyor gpu

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Kalem senin için önemli değilse ben S4 derim çünkü boyutları neredeyse aynı. Ama note alacaksam da kesinlikle note 3 ü beklerim ben.

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarj problemi yaşamak istemiyorsan note 2 hiz mükemmel 160 üygülama yükledi ark hala kasmiyor cihaz
Note 2 ye karar verdim arkadaşlar. 1 hafta içerisinde alacağım. :)

aynı durumdaydım , 5 defa almaktan döndün enson gidip note2 aldım mutluyum :) takıldıgı oyun gormedim fullhd ekran olmadıgı için rahatlıkla yetiyor gpu
Note 2 ye karar verdim arkadaşlar. 1 hafta içerisinde alacağım. :)

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
698
Note 2 kullanıcı olarak diyorum ki s4 çünkü tasarım olarak bence daha zarif ve bence birazda küçük note 2 fazla büyük

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kalın çerçeveli hiç bi telefonu sevmıyorum mesela 5.5 inç dıyorlar kenarlarıyla birlikte 5.5 inç oluyor ekranın asıl boyutu 5.5 inç değil bu yuzden s4 te kenar çerçeveler çok azaldıgı için ekran boyutu büyüyor buda zarif duruyor note 3 e bakmak lazım ama oda fazla büyük 5.5 inçe bile alışamadık 5.7 5.9 inçe nasıl alışcaz

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia z neden almıyorsun dostum
Dostum o cihaza bir türlü ısınamadım çekmiyo beni anladın mı :D

Note 2 kullanıcı olarak diyorum ki s4 çünkü tasarım olarak bence daha zarif ve bence birazda küçük note 2 fazla büyük
Peki Note 2 oyun performansı nasıl yüksek grafikli oyunlarda ve yeni çıkıcak oyunlarda sıkıntı yapar mı ?

Note 2ye mi 160 uygulama yükledi :D

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Dostum o cihaza bir türlü ısınamadım çekmiyo beni anladın mı :D

Peki Note 2 oyun performansı nasıl yüksek grafikli oyunlarda ve yeni çıkıcak oyunlarda sıkıntı yapar mı ?

Note 2ye mi 160 uygulama yükledi :D

Oyun konusunda yarı yolda birakmaz.
wyay.png

Bunlara ek olarak illegal yöntemlerle kurulmuş uygulamalarda var

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun konusunda yarı yolda birakmaz.
wyay.png

Bunlara ek olarak illegal yöntemlerle kurulmuş uygulamalarda var
Resim için sağol :) Hafıza kartın kaç gb ve hafıza kartlarında class 10 vb sayılar var bunlara dikkat etmelimiyim. Birde cihazın hangi renk :)

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Resim için sağol :) Hafıza kartın kaç gb ve hafıza kartlarında class 10 vb sayılar var bunlara dikkat etmelimiyim. Birde cihazın hangi renk :)

Hafıza Kartı kullanmiyorum. Cihazim gri renk. Hafiza kartı alacaksan class 10 al. 4 gb hafiza kartim var onun icinde de favori romlarim ve efs yedegim bulunuyor. Sadece lazim olduğunda hafiza kartini takiyorum.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
698
@öncül batman gibi bir kaç oyun yükledim hiç bir sıkıntı çıkmadı donma yok takılma yok çok seri oynuyorsun

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@öncül batman gibi bir kaç oyun yükledim hiç bir sıkıntı çıkmadı donma yok takılma yok çok seri oynuyorsun

Oyunlarda kasma yapmaz diyorsun yani. Memnunmusun Note 2 den. Bazı arkadaşların yorumuna göre Note 2 eskidi artık S4 almalıaın filan diyorlar aklım karıştı :D

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
698
Oyunlarda kasma yapmaz diyorsun yani. Memnunmusun Note 2 den. Bazı arkadaşların yorumuna göre Note 2 eskidi artık S4 almalıaın filan diyorlar aklım karıştı :D
note 2 iyi ancak biraz büyük bende diyorum s4 al ancak eskimesinden değil boyutu ideal olduğu için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benden sana tavsiye kimseyi dinleme kardeşim şimdi çık git al note 2 yi herkesin yorumu kendine göre buyukluk hiç önemli değil çok güzel bi telefon bilgisayardan soğudum :D ıpad in yuzune bakmıorum eskiden yanımdan ayırmazdım..

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Telefon alıcam sizlere danışmak istedim. Ben telefonda internette gezerim, oyun oynarım, film izlerim vb. 2 telefon arasında kaldım S4 mü Note 2 mi ? Note 2 ye yöneldim ekranı büyük biraz fiyatı uygun kalitelide, S4 biraz daha güçlü gibi. Note 2 alırsam pişman olurmuyum oyunlarda ve arayüzde kasma gibi ?

ben s4 kullanıyorum s4 de 15 dk orta derecede oyun oynayınca telefonun çok ısınıyor ve rahatsız ediyor aynı şekilde 30-40 dakka film video izleyincede aşırı ısınıyor benden sana tavsiye note 2 al bu ısınma sorunu onda yok rahat rahat film izle oyun oyna webde gez bir sıkıntısı yok... hız bakımından s4 daha hızlı ama kullanım bakımından note 2 daha iyi YANİ SANA BEN NOTE 2 DİYORUM.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Note ve Note 2'yi karşılaştırırsak? Tabii ki Note 2 daha iyi ama Note da beni götürür mü? Ne kadar götürür? Neleri dezavantaj?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bütçen note 2 uygun muş kesinlikle tavsiye ederim cihaz bana göre uçuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
admin görünüş olarak S4 özellik olarak htc one hem görünüş özellikleride gene olmayan note 2 mi bi seçemedim senin düşüncen nedir kardeş bi karar veremedim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note3 ün şimdi s pen özelliği daha iyi oldu s4 s3 falan alma bence pişman olablirisin s4 e bakmıştım çok da bir özelliği yok