s4 i9500 galeri durduruldu hatası

Bu konuyu okuyanlar

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s4 9500 telefonumu 4.3 sürümü ile kullanıyorum. iki gündür orjinal galerisinde istemediğim bazı resimleri silerken normal çalışıyor fakat işlem bittikten sonra galeri durduruldu diyor. Dosya yöneticisinde bir klasörden diğerine resim taşıdığım yada kopyaladığım zaman da aynısı oluyor dosyalarım durduruldu diyor. play storeden Quick pic galeri uygulamasını indirdim onda bir sorun olmuyor normal çalışıyor. Bu durumu googleden araştırdım
Ayarlar/uygulama yöneticisi/hepsi/kamera önbellek sil veri sil/durdurmaya zorla.
sonra yeniden kamerayı aç calismaya baslasin* sorun bitecektir.
önerilerini buldum denedim fakat bir değişiklik olmadı. fabrika ayarlarına geri yüklemeden önce başka bir öneriniz var mı.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Bu durumda çözüm fabrika ayarlarıdır genelde hiç bir programa tarattınız mı telefonu?

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tarattim virus bulunmadı. Herşeyi yedekleyip fabrika ayarlarını geri yüklemek üzereyken tekrar denedigimde bi sorun yaşamadım kendisi düzeldi. Su anda bi sıkıntı yok.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Tarattim virus bulunmadı. Herşeyi yedekleyip fabrika ayarlarını geri yüklemek üzereyken tekrar denedigimde bi sorun yaşamadım kendisi düzeldi. Su anda bi sıkıntı yok.
Hmm garip arada bu tür şeyler olabiliyor neyse sorun çözüldüyse sıkıntı yok o zaman :)