S3'ün çin malı olduğunu nasıl anlarız

Bu konuyu okuyanlar

hatırlamayan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar abıme hedıye bır telefon geldı telefonun markasının yazdıgı yerler kaldırılmıs ama bataryayı cıkarınca altında i9300 yazıyor bakıyorum hıc alakası yok dokunmatıgı hızı falan cok ıyı ama ne wifi var ne bırsey yuklenıyor hafızası 3 mb zaten hafıza kartını secıyorum yukleme yapılırken ızın verılmedı dıyo java dıye bı yer var oraya gırıyorum hafızalardan bırını sec dıyorum nesne yok 6 tane oyun yuklu telefonda ama kalkmıyor klavyesı zaten bı garıp android resmı ıle acılıyor ama androidle hıc alakası yok bu telefondan haberı olan bırılerı var mı ayrıca bır kısı bu telefondan satmak ıcın resımlerı paylasmıs herhalde o lınkıde attım aynen resımdekı gıbı markası kaldırılmıs ama bendekınde arkasındada samsung yazmıyor oda kaldırılmıs bi bilgi verirseniz sevinirim enayi modlarına falan gırmeye kalkmayın para verıp alamadım faceye gırıyor mesaj yazıyor arama yapıyor şeklı havaı ve bedava ama yınede bıraz ıslevı olsa ıyı olurdu :D

link: http://rawalpindi.olx.com.pk/samsung...-iid-483552350

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefonun arkasını açtım ve açtığımda china yazıyordu zaten çin malı olduğu anlaşılıyor aç kapat samsung s3 yazıyorsa çakma değildir bir de arkada china yazmıyorsa çin malı değildir ama bnimkisi çin malı :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bikere teknosadan alamassın teknosada 700-750 arası ama çin malı istersen yaklaşık sana450-500 arası yaparlar kore malıda500-600 arası ben telefoncuyum bende çin 450 kore 550 ama sana belki530-540 yaparım

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
benim galaxy young gt-s5360 made in india by samsung yazıyor yani her samsung made in china değil.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Antutu official uygulamasını telefona indir bilgisayardan da Antutu'nun sitesine gir bir barkod çıkıyor telefona indirdiğin uygulamayı aç o barkodu okut ne olduğu bilgisayar da yazar